Skocz do zawartości

CRM do telemarketingu


G.Krawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam,

teraz i na mnie padło...

jestem na etapie szukania crm do telemarketingu, na dzien dzisiejszy testuje, https://incc.pl - ale czegoś mu brakuje, niektórych funkcji, no i przejrzystośc mała troche :) - ale poki co najlepszy z tych co korzystałem.

choć nie powiem zadzwił mnie ten mini crm, ale coś nie wiem jak go ustawić pod telmarketing, czyli tak jak jest w incc.pl - że pracownik loguje się i wyskakuje mu kontak do którego ma dzwonc, zadzwoni wyskakuje kolejny...itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Egito CRM - każdy system dostosowują do Twoich potrzeb u mnie wprowadzili sporo poprawek do systemu (m.in. kody promocji które maja zdefiniowany zestaw cech, cen, produktów zeby tego milion razy nie wprowadzać) i jest dla mnie jedyny i niepowtarzalny no i funkcjonalny

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

teraz i na mnie padło...

jestem na etapie szukania crm do telemarketingu, na dzien dzisiejszy testuje, https://incc.pl - ale czegoś mu brakuje, niektórych funkcji, no i przejrzystośc mała troche :) - ale poki co najlepszy z tych co korzystałem.

choć nie powiem zadzwił mnie ten mini crm, ale coś nie wiem jak go ustawić pod telmarketing, czyli tak jak jest w incc.pl - że pracownik loguje się i wyskakuje mu kontak do którego ma dzwonc, zadzwoni wyskakuje kolejny...itp itd...

Witam, czy program ma integrować się z centralką telefoniczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności