Skocz do zawartości

[prywata] jaki antywirus do windoz we firmie?


AdamD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stoję właśnie przed zadaniem nabycia kilku paczek z antywirusami do PCtów we firmie, i przyznam że nie bardzo wiem co brać. Ceny wszystko ma zbliżone, opis parametrów i możliwości to marketingowa papka, a uczciwego porównania na sieci znaleźć mi się nie udało (hehe, czasem trafiałem w wyniki z 1999 roku ;-) ).

Wiem tylko że nie lubię Norton Internet Security, z którym miałem same problemy.

Macie jakieś propozycje?

Pozdrawiam,

AdamD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellz

Ja osobiście do Kasperky źle się nastawiłem kiedy to robilem znajomego dziekana komputer z warszawy bo pomimo dobrej ochrony nie umiał usunąć ponad 200 wirusów.

Przestawiłem się na Nortona Antivirusa chociaż strasznie zwalnia komputery.

Zawsze zostaje Avast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiał usunąć ponad 200 wirusów
Zależy, jak się aktualizuje bazy danych. Jeżeli mamy pełną aktualizację, wraz z dodatkowymi bazami to na pewno wy******y wszystko. Nie raz czyściłem nim komputery po Nortonie, Pandzie i innych, których nawet nazwy nie pamiętam. Poprostu trzeba go umieć odpowiednio skonfigurować i tyle :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów podejdę zawodowo

co to znaczy dobry antywirus??

Ważne parametry to:

-obciązalność zasobów kompa

-wykrywalność wirusów

Obu cudów na 5 ni znajdziesz :D

Z lekkich dla kompa polecam Nod32 i Symanteca (ale uwaga :brawa:!! tylko wersję corporate edition -nigdy domowej ) i tylko powyzej Wersji numerku 10 bo inne mają problem z obciązalnoscią kompa.

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS po odejsciu Marka Pola juz nie jest tym samym antywirem. Co do Symanteca mam corporate i wszystko smiga na ponad 100 kompach (swietny jest symantec system center do zarzadzania) ale jak sie wywola skanowanie na kompach to jednak muli :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kilka firm które obsługuje ma zainstalowanego nod32. W sumie jakieś 50 komputerów. Chodzi fajnie, niemniej po jego zainstalowaniu zaczęły padać tekstowe bazy danych w różnych starszych programach (płatnik, oraz biblioteczny system ewidencji książek "SOWA"). Padać - znaczy pliki były uszkodzone w dokładnie taki sam sposób. Wcześniej nie było podobnych problemów... Osobiście producenci oprogramowania z którymi się kontaktowałem w tej sprawie nie odpowiedzieli jednocześnie, że przyczyną jest antywirus, więc powyższe to tylko moje prywatne zdanie podparte skromnymi obserwacjami...

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności