Skocz do zawartości

Prowokacja w USA Polskie obozy zagłady?


nowy-100

Rekomendowane odpowiedzi

Połowa uczniów amerykańskich szkół średnich nie potrafi wskazać na mapie własnego kraju. Amerykanie to idioci (w zdecydowanej większości), więc nie wymagajcie od nich zbyt wiele...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hitlera nie "sponsorowali" żydzi tylko korporacje i banki amerykańskie. Co poniektórym to się do dzisiaj "czkawką" odbija... Mi tam wisi czy kto ma napletek czy go nie ma. Prawda jest taka, że banki najlepiej zarabiaja na konfliktach zbrojnych jak świat światem ;).

Jeżeli chodzi o sprawę z Barakiem to jest przykład na hamerykańskie zadufanie i brak wykształcenia i poziom dyplomacji. Nic nie jest w stanie usprawiedliwić tej pomyłki ale rządzący hameryką już od dawna maja w dooopie swoich sojuszników i zabiegają o nich tylko jak czegoś potrzebują na cito...

W mojej skromnej ocenie z całego świata najbardziej obłudną politykę zagraniczną prowadzą amerykanie ..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że Polska została wybrana jako chłopczyk do bicia , społeczeństwo które można obrażać bo jest tak naiwne że potem wystarczy pare cukrowanych słówek i Polacy lecą jak barany pomagać .Po za tym mamy jedną ważna zaletę z ich punktu widzenia.Polak ni ema oporów aby działać na szkodę swoich rodaków i państwa.Zresztą jest to sytuacja na wyraźne życzenie nas Polaków moim zdaniem.

ps. Bardzo zastanawiające jest że w każdym momencie kiedy Polska może coś ugrać , zarobić , wybić się zaraz jesteśmy bombardowani jakimiś historiami czy rewelacjami o nas. Nawet żydzi płacą różnym krajom aby tak manipulowali historią że za kilkanaście lat każdy będzie mówił że obozy były tutaj, a za 100 hitler będzie z Polski pochodził. Angole i nie tylko nawet euro nam spieprzyli i podsycili te legendy o niebiezpiecznej Polsce które tam na zachodzie znają.Nawet nic nie zarobimy bo podatki dla Uefa zostały umorzone hehe

Uważam również że gdyby Polacy potrafili choć w minimalnym stopniu ze sobą współpracować i pomagać sobie , dotować różne przedsięwzięcia to by nasz kraj żył na o wiele wyższym poziomie i wiele pomysłow i wynalazków działała by na korzyśc Polski a nie obcych. Już teraz moglibysmy zyc o 25% lepiej niż dotychczas , złotówka o tyle jest niedoszacowana , dziwne że tylko Polski i złotówki to dotyczy a inne waluty wokół nie .takich kwiatków jest jeszcze pełno. Za to jak spojrzysz na różne instytucje naukowe , wynalazki czy pracowników rządów różnych mocarstw ,szkół szpitali i innych,różnych konkursów światowych zawsze jest tam pełno Polaków. I naprawdę zaczynam podejrzewać że jest jakiś spisek za dużo tych przypadków:)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolego", załóż sobie jeszcze jakiegoś bloga z sensacjami i spiskami i wrzuć do niego linka. Może niektórzy się nabiorą na takie "źródło" jak to z tej "prawdziwie wirtualnej Polski" (wtf?!), bo jak normalny, inteligentny człowiek czyta coś takiego:

Nikt nie nakłaniał Żydów do życia w gettach żydowskich ,to żydzi sami odizolowywali się od Polaków uważając Polaków za tyranów.

To nie wiadomo, czy jechać i walnąć w zęby autorowi czy zrobić klasycznego facepalma i odizolować właśnie takich "ynteligentów" od społeczeństwa.

Artykuł krótszy od precla, poziomem go nie prześciga, a ty sobie z niego robisz źródło historyczne. Jeśli tak cię uczyli historii w szkole, to w sumie dzisiejszy system edukacyjny nie jest taki zły.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prasę niezależną czy gazetę warszawską również nazwij kłamstwem i preclem

https://gazetawarszawska.com/2012/02/27/kaz...-leszek-skonka/

a ja dziękuje, że znam prawdziwą historię, wszyscy ponieśli straty, ale dlaczego to żydzi są narodem wybranym to ich zasoby są najpotężniejsze (zarówno finansowe jak i militarne, prosty przykład jaka flaga jest widoczna podczas przemówienia prezydenta USA z tyłu ;)

więc ja mówię, opieram dyskusję o rzeczowe fakty, możliwe, że tak było i wcale tego nie wykluczam, na tle historii której nie znamy możemy być ciągle okłamywani i manipulowani, a powyższe podejście jest bardzo zbliżone właśnie do takiego zachowania, czyli "Tylko ja mam rację, i trzeba innych uciszyć"

Cała afera z tym wypłynęła już dawno, zaraz po Jedwabne

Miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" to niemiecki - tak, używa przymiotnika "niemiecki", a nie "nazistowski" - najeźdźca zbudował obozy "

Warcholstwo. Między innymi dlatego był izolowany na scenie politycznej. Jarek wyciąga wnioski i sam się izoluje na czas Euro2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda prasa ociekająca antysemityzmem i jadem wobec Żydów w żaden sposób nie może być niezależna, a tym bardziej obiektywna. Nie wiem, co to za "gazeta warszawska", pierwszy raz widzę na oczy, ale już z tego tekstu wnioskuję, że nie opłaca się tam zaglądać, bo niczego sensownego nie przedstawia.

Opierasz dyskusje o fakty, których nie umiesz poprzeć i argumentować, chwalisz się, że znasz historię, a z pełną świadomością wrzucasz link do "prawdziwie wirtualnej Polski", skąd na kilometr jedzie brakiem znajomości dziejów Polski czy Europy. A potem na dokładkę dajesz link do nieznanej wirtualnej gazety, przedstawiającej jednostronny artykuł, w którym już pierwsze zdanie to bzdura - antysemityzm w Polsce trwał praktycznie od pojawienia się chrześcijaństwa i "czarnej legendy" - a potem wzrastał i znikał, w zależności od okresu historycznego. W czasie XX lecia międzywojennego była widoczna bardzo duża eskalacja nienawiści i niechęci wobec Żydów, która utrzymywała się do wybuchu wojny, zwłaszcza w czasach kryzysu gospodarczego i zwłaszcza na terenach zachodnich, gdzie duży wpływ miała ludność i polityka niemiecka. Drugie zdanie też pokazuje od razu stosunek autora do Żydów (subiektywny i antysemicki) - owszem, zdarzały się przypadki, gdy Żydzi współpracowali z NKWD i sowietami, ale w równym, jeśli nie w większym stopniu to samo robili Polacy. A o tym autorzyna już nie wspomina, bo wypaczyłoby to jego obraz złego Żyda i świętego Polaka. Już po dwóch zdaniach można zobaczyć, że żadne to źródło, ale pisarskie wynaturzenia antysemickie, którym tłuszcza bezgranicznie wierzy.

Wierz sobie więc dalej i ty, skoro podnosi ci to ego i sprawia przyjemność, ja nie zamierzam więcej twoich wypocin czytać i witam na liście ignorowanych.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można nie wiedzieć czym jest gazeta warszawska rozmawiając o historii proszę was

Gazeta Warszawska - pierwsza warszawska gazeta ukazująca się regularnie przez długi okres. Założona po kasacie zakonu jezuitów w 1774 r., pierwotnie pod tytułem Wiadomości Warszawskie, była pierwszym ukazującym się regularnie dziennikiem.

wrzucam linki, bo na słowa, nikt nie reaguje, proste, od razu jest anty anty..

to jak w szkole, czytając referat opierasz go o źródła wiedzy

Dziękuje

wolę być antysemitą niż żydowskim pachołkiem skoro tak ma być to się do tego przyznam, w czym jest gorszy naród polski, od (wybranego przez Boga)żydowskiego?

naśmiałem się z wypowiedzi, "Nienawiść wobec żydów"..dobre zwłaszcza w sytuacji, że tylko my ich ratowaliśmy (setki tysięcy )no ale cóż taki to dzisiejszy światopogląd, że wszystkiemu winni jesteśmy my jako naród

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jesteśmy żydowskimi pachołkami czy pachołkami uefa? Bo się gubię...

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w wiele teorii spiskowych nie wierze no ale w dzisiejszych czasach patrząc(a widzimy może 20% tego maks) na to co Izrael wyprawia na świecie w komitywie z Usa trudno nie być antysemitą a Usa nie nazwać krajem terrorystycznym.

To wszystko co się mówi o terrorystach o zagrożeniu to jest totalna BZDURA!:) a już to że zagrażają Polsce to jest jedno z największych kłamstw i manipulacji i ktoś z Polskiego rządu za to odpowiada .A oni się tylko bronią przed najeźdźcami którzy chcą ich okraść i narzucić siłą swoje zasady, po za tym regularnie mordują i gwałcą ich kobiety i dzieci , okradają ich bogactwa i rujnują ich kraje i gospodarki . Ale ich się nazywa terrorystami bo zrobili w desperacji parę zamachów żeby zwrócić na siebie uwagę świata. Obłuda zachodu nie zna granic, dla wygodnego życia będziemy akceptować każde zbrodnie.

PS. Dlatego niestety bo żałuje tego ale jestemAntysemitą!!!!

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://top1-1.com/2-wojna-swiatowa-byla-sp...na-przez-zydow/

2 Wojna Światowa była sponsorowana przez Żydów.To właśnie żydzi z USA ?sponsorowali politykę Hitlera?. Amerykańskie korporacje i banki finansowały Hitlera i jego partię. Znana rodzina Rockefellerów praktycznie od podstaw budowała Auschwitz-Monowitz.

ja się sprzeczać nie będę, a historię znam nie taką ze szkoły podstawowej, gdzie mówią, że w 1945 odzyskaliśmy niepodległość

Miłego dnia

Nie mam na Ciebie słów. Jeżeli swoje twierdzenia chcesz uwiarygodnić artykułem, w którym w 500 znakach zmieściło się sponsorowanie Hitlera przez Żydów, wyłapywanie Żydów przez Francuzów, nawiązanie do dziaka Tuska i twierdzenie, że Żydzi sami sie zamknęli w gettach, a w tym wszystkim stawia się przecinek po spacji i robi obrazki w paincie to naprawdę gratuluję! Widać, że jesteś za pan brat z rzetelnymi opracowaniami naukowymi.

Co do gazety warszawskiej to nie mam pojęcia w jaki sposób ma uwiarygodnić ją to, że była wydawana w XVIII w. Jakby mało było w dzisiejszysch czasach organizacji, które wykorzystują nazwę organizacji istniejących dawniej, a nie mających z nimi nic wspólnego. Zresztą nie sposób zbadać czy nawet w tamtych czasach była wiarygodna.

Co do sponsorowania przez Żydów to jak już wcześniej wspomniano robiły to po prostu banki. Jak maja okazję na kimś zarobić to nie zastanawiają się kto to jest. Ważna jest kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności