Skocz do zawartości

Zmiany w VAT od 2013 roku


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na tym forum jest jak na onecie, ktoś pisze temat a reszta nie czyta treści tylko wylewa żale.

Proponuje najpierw zastanowić się czy dotyczy Was ta zmiana, ja tam wełny nie kupuje - lody hmm...

zakładając, że kupujecie lodzika za 5zł(na vacie 5%) płacicie 24 grosze vatu, po zmianie zapłacicie 13 groszy więcej - dla mnie dramatu nie ma, przeżyje.

Jeśli chodzi o pocztę to bardzo dobrze, że wprowadzą tam 23%, nie bardzo rozumie jakim cudem firmy kurierskie płacą 23% a pasożytnicza poczta jest z vatu zwolniona, gdzie tu sprawiedliwość???

Ja rozumie, że wszystko drożeje i jest to irytujące jednak nie wydaje mi się, że jak opozycja dojdzie do władzy to zacznie nam się żyć lepiej, podatki zostaną zredukowane a dług publiczny zacznie maleć - takie rzeczy tylko w erze. Na chwilę obecną nie widzę grupy politycznej, która chciałaby dokonać rewolucji. Niech się znajdzie odważny i powie w kampanii, że zabierze wszystkie lewe renty, zlikwiduje przywileje emerytalne policji(od teraz a nie za 20 lat), zabierze się za zus, krus itp. - zobaczymy jak wtedy społeczeństwo zareaguje ;):jezyk1:

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności