Skocz do zawartości

Projektowanie stron na wynajem - co myślicie?


Mclain

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o takim pomyśle.

Stawiam sobie stronę związaną z jakąś branżą, na przykład "mechanika nazwa miasta",

pozycjonuję ją na lokalne frazy, co nie będzie trudne i proponuję usługodawcom możliwość dzierżawy owej strony.

Nie chodzi mi tutaj o jakiś portalik czy blog,tylko strona "chamsko" nastawiona na wynajem na której jest napisane:

Ta strona jest o mechanice w moim mieście, jeśli jesteś mechanikiem, możesz ją ode mnie wydzierżawić.

Myślicie że byłby popyt?

A co z prawem? To raczej nie przekracza norm dobrego smaku, przecież można to potraktować jako tablica reklamową, która stoi gdzieś przy drodze i czeka na klienta.

Jak się uczysz angielskiego, ale się nauczyć nie możesz, to może mogę Ci jakoś pomóc? Taki oto angielski projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie jest dobry pomysł.

Jak ktoś będzie miał budżet to zrobi stronę pod siebie, z włąsną domeną, własną kreacją, spójną z CI firmy.

Jak ktoś nie będzie miał budzetu, to zapewne w ogóle nie ogarnia marketingu i nie zrozumie po co coś takiego robić.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że byłby popyt?
Nie...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie jest dobry pomysł.

Jak ktoś będzie miał budżet to zrobi stronę pod siebie, z włąsną domeną, własną kreacją, spójną z CI firmy.

Jak ktoś nie będzie miał budzetu, to zapewne w ogóle nie ogarnia marketingu i nie zrozumie po co coś takiego robić.

Z drugiej strony spójrz na klienta takiego "średniego", na przykład jakieś biuro rachunkowe. Założyli swoją stronę internetową, zapłacili dużo pieniędzy, wpisują w Google frazę rachunkowość swoje miasto i pokazuje im się jakaś strona, gdzie jest napisane:

- możecie wykupić tę stronę, możecie wykupić tu reklamę - patrzcie, ta strona jest na pierwszej pozycji, to znaczy że to właśnie ją ludzie znajdą :D

Taki przykładowy tekst.

Oczywiście to luźna myśl (jedna z wielu), która wpadła mi dziś do głowy. Pracy przy tym godzina, a jak nie pójdzie, to będzie na zaplecze.

Jak się uczysz angielskiego, ale się nauczyć nie możesz, to może mogę Ci jakoś pomóc? Taki oto angielski projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka takich stron na popularny zawód Warszawa, wszystkie w top10, traktuje je jako zaplecze, było kilka zapytań o dzierżawę, szczególnie jak zareklamowałem na forum branżowym. Jest tez firma z Wrocławia co zrobiła tysiące takich stron, teraz można je przejąć lub kupic w dropped, więc chyba nie wypaliło. Myślę, że na kokoski nie ma co liczyć.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- możecie wykupić tę stronę, możecie wykupić tu reklamę - patrzcie, ta strona jest na pierwszej pozycji, to znaczy że to właśnie ją ludzie znajdą ;)
Możecie też wysłać zgłoszenie do google :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były podobne próby robione- hodowla stronek dla małych firm usługowych tylko, że na sprzedaż. O ile się nie mylę oferował to jeden z moich przedmówców. No, były to stronki wypchane linkami do stron "zaprzyjaźnionych" + pewnej firmy SEO z Poznania. Była o tym mowa na PiO jakoś tak latem ubiegłego roku.

Nie śledzę tematu ale taki proceder pewnie funkcjonuje.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej sprzedawaj strony www na raty klientom tak jak ja to robię z mbankiem. Klient zadowolony, że nie musi od razu płacić całej kasy, a ja jestem zabezpieczony, gdyby klient nie chciał płacić. Jeszcze się to nie zdarzyło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności