Skocz do zawartości

Jakich perfumów używacie?


King

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeśli ktoś się myje to nie potrzebuje żadnych perfum. Proste

jest lato cały dzień w pracy, wracasz do domu, chcesz się przywitać z żoną, zbliżasz się a ona ma odruch wymiotny bo tak od Ciebie wali ;)

w obecnych czasach, biorąc pod uwagę ile i jakich badziewi modyfikowanych chemicznie jemy jedzie od Ciebie bardziej lub mniej, tak więc samo mycie się na pewno już nie wystarcza

a w czasach metroseksualizmu żeby nie wypadać całkowicie dennie to chociaż trzeba się wyposażyć w jakieś pachnidło :)

Lacoste Essential

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnych czasach, biorąc pod uwagę ile i jakich badziewi modyfikowanych chemicznie jemy jedzie od Ciebie bardziej lub mniej, tak więc samo mycie się na pewno już nie wystarcza

Przypomniał mi się ten fragment z biografii steve-a jobs-a, o tym jak był na wegetariańskiej diecie i uważał, że nie musi się myć. Former coworkers said he was very, very wrong. ;)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat perfumy mają to do siebie, że się często dostaje w prezencie ( okazji jest kilka) a jak nie to kupuje standard (Adidas brązowy ;) od dzieciaka stosuje też sztyfty oraz płyny do higieny intymnej, (nie wiem jak mam określić które perfumy pociągają kobietę, nie znam się na zapachach i zazwyczaj to się patrzę w biust pani która je sprzedaje niż w to co mi prezentuje ;) Moim zdaniem najlepszym afrodyzjakiem jest męski testosteron, ale nie mówimy tutaj o braku higieny, a co do szarego mydła, to również uznaje je za wiele bardziej zdrowsze, niż te wszystkie żele i inne syfy

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, mam kilka ulubionych perfum, które po prostu uwielbiam (nie tylko ja ;) )

-Dunhill Brown,

-Kenzo by Tokio,

-Versace Blue Jeans,

-Lamborghini Red,

-Davidoff Champion

mmmmm, polecaaam ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, mam kilka ulubionych perfum, które po prostu uwielbiam (nie tylko ja ;) )

-Dunhill Brown,

-Kenzo by Tokio,

-Versace Blue Jeans,

-Lamborghini Red,

-Davidoff Champion

mmmmm, polecaaam :)

nie chwal się już :P.

Te marki to imitacji białego jelenia.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności