Skocz do zawartości

Onet


nowy-100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mało o tym mówią, ale właśnie Yandex chciał kupić onet, nie ciężko się domyśleć czemu do transakcji nie doszło... nie wiele brakowało a losy SEO ws Polsce mogli by się potoczyć w zupełnie innym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet od razu by dostał silnik wyszukiwarki z Yandexa, co skutkowało bi odmiennymi wynikami wyszukiwania, i pozycjonowanie pod Onet stało by się faktem. seomator ruskie to są pierogi, bambusie. Kolejny co nie rozumie co to znaczę nowy silnik wyszukiwarki i co to mogło by zmienić na rynku SEO. A tak dalej tzreba bić pokłony do prywatnej firmy z za oceanu co dzięki mentalności uzyskała prawie 100% rynku. Widzę ze nie wszystkie potrafią zrozumieć że to niema znaczenia pochodzenia kapitału, mogli to sprzedać Czechom (Sezamu). Ma znaczenie jaka kol-wiek konkurencja która by uniemożliwiła sprzedaż topów w taki bezwzględny sposób jak się dziej teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę by Niemcy kupili Onet, niż by go trzymał dalej radziecko-żydowski koncern , widać jak się chyli ta wielka machina medialna ku upadkowi, te wszystkie gaże, ogromne kontrakty dla pseudo aktorów, i odchodzenie ludzi od konwencjonalnej telewizji

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę by Niemcy kupili Onet, niż by go trzymał dalej radziecko-żydowski koncern

Czekaj czekaj, mówisz ze TVN to radziecko-żydowski koncern ??? ogólnie twój trolling polityczny już nie dziwi nikogo, ale to tekst na prawdę mistrzowski:D :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżniajcie proszę stronę główną onetu, typowo "faktoidalną", gdzie faktycznie nic się nie zmieni od pod serwisów typu https://portalwiedzy.onet.pl/

Po zmianie właściciela może on uznać, że utrzymywanie takich serwisów jest nieopłacalne i w ogóle to poco bo wszyscy chcą tylko plotek.

Ja np. często wchodzę sobie na kiosk.onet.pl - różne fajne artykuły, to też mogą zlikwidować i cały onet zamienią w jeden wieli "fakt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Max Pan ostatni raz się wypowiem

W latach 1967?1983 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej

W 1983 r. Jerzy Urban, w poufnym liście do gen. Czesława Kiszczaka zaproponował utworzenie w MSW specjalnego pionu propagandowego, którego celem miałoby być m.in. "programowanie i realizacja czarnej propagandy" oraz "prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie i inicjowanie akcji tych służb dla ocieplenia ich wizerunku". do którego polecał Mariusza Waltera, gdyż to "najzdolniejszy w ogóle redaktor telewizyjny w Polsce", który "przedstawia tow. Mieczysławowi Rakowskiemu i mnie sporo interesujących koncepcji ogólnopolitycznych i propagandowych". Ostatecznie ten specjalny pion propagandowy nie został powołany".

no tak nie wymyśliłem sobie tego, tylko czytam tą naszą prawdziwą historię już od jakiegoś czasu

https://www.ipn.gov.pl/portal/pl/18/4349/PR...nia_2006_r.html

Lista zakonspirowanych Żydów (539/830)

Prawdziwe nazwiska niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o: 1)

Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW.

dziennikarze i ludzie kultury

113. Mariusz Walter (1937-) - Horst, współwłaściciel TVN.

no to tyle w tym temacie

to są fakty nie fikcja, więc nie apolityczne podejście, ale historyczna prawda

jak czegoś nie wiem, to nikogo nie ignoruje, staram się chociaż wyjaśnić, no ale niestety to już taki kraj, gdzie każdy mający coś do powiedzenia jest zły

ale to tekst na prawdę mistrzowski:D tak panie Max, moja wiedza jest mistrzowska i cieszę się, że ją pogłębiam w dobrym kierunku, choć 90% osób twierdzi, że jednak NIE (ale taką propagandę przeżył już mój ojciec i dziadek)

Dziękuje miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności