Skocz do zawartości

Onet


nowy-100

Rekomendowane odpowiedzi

Negocjacje nie oznaczają, ze należny kupić.
to chyba nie po polsku
Widocznie Yandexowi zabrakło siły przebicia, która w Polsce jest niezbędna.
nie chce tego przetaczać po raz kolejny, poczytaj sobie w internecie, i się dowiesz czemu te negocjacje byli bezowocne. Siła przebicia jak piszesz to $$$, a sprawozdania finansowe spółki sami mówią za siebie. Tu nie chodziło wcale o przebicie i td.

Cala dyskusja idzie dalej nie w ten kierunek co treba, nie chodzi czemu yandex nie kupił, bo to każdy zdrowo-myślący wie czemu i niema co tu dalej dyskutować, chodzi o to czemu Onet dalej będzie korzystać z wyszukiwarki G :D kiedy była szansa trocha namieszać na polskim rynku wyszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Cala dyskusja idzie dalej nie w ten kierunek co treba, nie chodzi czemu yandex nie kupił, bo to każdy zdrowo-myślący wie czemu i niema co tu dalej dyskutować, chodzi o to czemu Onet dalej będzie korzystać z wyszukiwarki G :) kiedy była szansa trocha namieszać na polskim rynku wyszukiwań.

Widzisz, Polska to dziwny kraj.

Czesi mają Volkswagena, mają Seznam. Polska nie ma nic.

Więc, nie dziw się, że nie ma Yandexa.

Często siła przebicia nie zależy od $$$ i wysokich notowań giełdowych.

Na polskim rynku wyszukiwań miesza G i tak zostanie, nic się nie zmieni.

PS. Tak., to nie było po Polsku ale ja się nie czepiam do Twoich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie dziwie sie... wkrotce nie bedzie niczego ;-)

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że branża SEO tez by pomogła...

Przecież czytasz posty na PiO. Tutaj co rusz twierdzi się, że nic się nie da zrobić. Ludzie ogólnie są leniwi ale jeśliby się przyłożyć można zmniejszyć wpływ G. Z Acta dało sie rozdmuchać temat, czemu nie z Google?

Myślę, że większości się nie chce nic robić poza własnym podwórkiem, stąd to twierdzenie, że gugiel jest nie do ruszenia.

Kłopot tylko w tym, że monopol służy dobrze tylko monopoliście.

e: Beer, daj spokój z tym "obecnym szkolnictwem" tutaj sporo jest takich co się uczyli za komuny :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy obecne szkolnictwo stawia na samodzielne myslenie ale wątpię w to, nie wiem czy wiecie co to lobbing, co to układy, czy pamietacie ile komu i na co dał tusek chytrusek .... Te wszystkie informacje powinny Wam dać co nieco do myslenia w temacie kto w PL ma rządzić na rynku wyszukiwarek ...

edyta

bo swojej pamięci nie byłem pewien :)

Tak wygląda wsparcie dla biednych firm, rozpoczynających działalność ...

Jak informuje Dziennik Internautów, oddziały krakowski i wrocławski internetowego giganta otrzymają 3,16 milionów złotych wsparcia od Polski. Pozwoli to na zatrudnienie 270 specjalistów.

Co prawda tylko 70 osób znajdzie pracę w Krakowie, ale studenci informatyki mogą się cieszyć.

Google zobowiązało się także działać na polskim rynku przez pięć lat po dokonaniu inwestycji.

Dotację przyznał rząd. Nazwa programu ministra gospodarki wobec Google to "Wsparcie finansowe inwestycji realizowanej w Krakowie oraz Wrocławiu przez Google Poland Sp. z o.o. pod nazwą Google Operations Centre, w latach 2008 i 2009".

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samodzielne myślenie pozwala mi stwierdzić że 96-97% to jest przesycenie rynku. Taki stan nie może być trwały.

Przecież czytasz posty na PiO. Tutaj co rusz twierdzi się, że nic się nie da zrobić.

https://www.youtube.com/watch?v=6DM_1NY12iE :)

Wojna ekonomiczna jaką gugle prowadzi z pozycjonowaniem była by nieskuteczna przy nawet 10% udziale w rynku innej wyszukiwarki.

Lobbing nie wiele może zdziałać jeżeli będzie miał doczynienia z "niezadowoleniem społecznym". Politycy skutecznie wykorzystują pijar do osiągania swoich celów. Ale czy on jest dostępny wyłącznie dla nich? Czy przypadkiem nie zajmujemy się jedną z najbardziej efektywnych form marketingu?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje nie oznaczają, ze należny kupić.
to chyba nie po polsku
Widocznie Yandexowi zabrakło siły przebicia, która w Polsce jest niezbędna.
nie chce tego przetaczać po raz kolejny, poczytaj sobie w internecie, i się dowiesz czemu te negocjacje byli bezowocne. (..)

to chyba tez nie :F

co do onetu..

to ja niestety glownie korzystam z tego,bo jednak informacje mieli w miare aktualne + w porownaniu z niektorymi innymi portalami system komentarzy do przezycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że sprzedali, czy mamy w Polsce jeszcze coś polskiego czego nie sprzedali ? Nawet nie będę komentował komu sprzedali...

Sorry stary, ale kompletnie nie rozumiem twojego podejścia! Przepraszam, że tak napisze, ale wkurzające jest podejście na zasadzie "sprzedają Polskie" Zauważ, że globalizacja - której, Stary, nie zatrzymasz leci z pędem pocisku z karabiny w stronę integracji społeczeństw! Nasze dzieci nie będą myślały na zasadzie "polska rzecz w polskich rękach" tylko "ta rzecz w tych rękach" bez oznaczenia narodowościowego. Od tego niestety się odchodzi o wychodzi to na zdrowie społeczeństwom. Zauważ, że to POLITYKA narzuca takie myślenie a nie społeczności złożone z ludzi myślących podobnie/odrębnie.

Założę się o "milion złotych", że masz w rodzinie do pięciu pokoleń wstecz coś z Żydów, Murzynów, Rosjan i Włochów. Więc po co ten krzyk że polskie to polskie. ( pewnie dostanę warna ale ) gó**o prawda.

Inna sprawa, że właściciel przedmiotu może z nim robić co chce. Tak tęskno do komuny, gdzie to co twoje to państwowe?

Z wyrazami szacunku

Leszczu

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, w czyich łapach jest cokolwiek, a w czyim interesie działa. Jeśli coś, co zarabia w Polsce nie płaci np podatków w tej samej Polsce, to to jest złe bez względu na to, czyje tak naprawde jest bo wszyscy mamy z tego powodu gorzej. To raz. Dwa, że każda (mimo, że poziom denny) działalność informacyjna ma wpływ na to, jak i co myślimy o wydarzeniach. M. in. dlatego, że inni dbają o swoje interesy mamy "nazistowski reżim" zamiast "niemieckiego reżimu", "polskie obozy", stwierdzenia że "to takie polskie", "polaczkowatość" i inne tego typu kwiatki. Ot - propaganda, i w tym wypadku lepiej, żeby była w rękach osób, które będą dbać o nasze interesy.

@Leszczu to, że jest globalizacja nie ma nic wspólnego z istnieniem propagandy i interesów takich, jak interesy rodzinne, narodowe czy innej grupy. Sami też robimy przy propagandzie :) Pewnie, że prędzej czy później wszyscy się wymieszamy, ale interesy zostaną i jeśli nie będzie to już naród, to będzie inne kryterium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności