Skocz do zawartości

Jaka alternatywa dla stat4seo?


Virusek

Rekomendowane odpowiedzi

Dotąd korzystałem ze stat4seo.pl i byłem bardzo zadowolony. Jednak wraz z rosnącymi potrzebami firmy potrzebuje coraz więcej niestandardowych opcji, a właściciel systemu stat4seo jest mega nieelastyczny w tej kwestii.

Szukam zatem alternatywy dla tego softu, który będę mógł zainstalować na własnym serwerze i który nie będzie zakodowany ponieważ chce mieć możliwość rozwijania takiego softu pod wymagania mojej organizacji.

Płatny czy darmowy to już drugorzędna sprawa, byle aby był porządnie napisany i niezakodowany.

Znacie taki soft?

Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc!

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Spróbuj Seo Panel.in .

Kolego ale w czym problem? :D Nie chcę wyjść na ukrytego promotora tego skryptu ale dla mnie naprawdę jest on perfect.Można mu wiele wybaczyć ze względu na opłatę lifetime.

Pozdrawim

Stat4seo to porządny soft, napisany jednak dla mas, a ja lubię sobie ułatwiać życie, stąd potrzebuje niestandatdowych opcji. Chciałbym z automatyzować pewne procesy w swojej firmie i do tego potrzebuje softu niezakodowanego który mógłbym sobie rozwijać.

Przykładowe opcje jakie chiałbym posiadać, a nie mogę w stat4seo.

* pełna automatyzacja rozliczeń dzięki integracji z programem księgowym

* warunek utrzymania wyrażenia 20 dni w m-c aby policzyło za nie płatność

* możliwość udostępnienia softu partnerom zewnętrznym pod własym adresem i brandem.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* pełna automatyzacja rozliczeń dzięki integracji z programem księgowym

Nie wiem czy w jakimkolwiek monitorze wgryziesz się aż tak w otwarty kod aby można było to zrobić (choć nie ukrywam że myślisz bardzo fajnie i samo rozwiązanie jest bardzo dobre lecz ambitne).

* warunek utrzymania wyrażenia 20 dni w m-c aby policzyło za nie płatność

na moje (nie jestem programistą!!) to jedna lub dwie linijki w kodzie :D,mela jest ugodowym chłopem da rade się z nim ugadać :D

możliwość udostępnienia softu partnerom zewnętrznym pod własym adresem i brandem.

może Mateusz Dela (FiKaS) się nie obrazi ale Xannowcy lecą na wdrożeniu stat4seo które KOMPLETNIE nie wygląda jak ten panel.przy logowaniu masz logo firmy (zrobiony pełen brand)- nie wiem jednak do końca kto to robił,czy mela na zlecenie czy też chłopaki z firmy Xanna -widziałem naocznie to w Tychach i powaliło mnie to :D.Monitor wygląda jakby był xannowy a cały kod jest ze stat4seo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virusek, mieszkasz tam kolo granicy, zlec Białorusinom zakodują tobie za parę groszy soft który będziesz mógł rozwijając i ulepszać.

wiesz myślałem o tym :-) chciałem jednak załatwić to w cywilizowany, legalny sposób z właścicielem stat4seo. Nie udało się jednak.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Mateusz Dela (FiKaS) się nie obrazi ale Xannowcy lecą na wdrożeniu stat4seo które KOMPLETNIE nie wygląda jak ten panel.przy logowaniu masz logo firmy (zrobiony pełen brand)- nie wiem jednak do końca kto to robił,czy mela na zlecenie czy też chłopaki z firmy Xanna -widziałem naocznie to w Tychach i powaliło mnie to :).Monitor wygląda jakby był xannowy a cały kod jest ze stat4seo.

Pozdrawiam

Jeżeli chłopaki z Xanna rozwiją ten soft to najprawdopodobniej znaczy że jest napisany we framewroku Koahan php. Byłoby za********e bo w nim specjalizujemy się u nas :-)

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym rozwiązaniem dla każdego byłoby gdyby Mateusz Dela dał możliwość zewnętrznym programistom tworzenia dodatkowych pluginów ze sprzedaży których brałby powiedzmy jakiś procent. On by zarobił, a ja miałbym swoje upragnione funkcje.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrego monitoringu z otwartym kodem, więc albo zlecisz komuś wykonanie - tak jak pisał MaxPan - ale wtedy licz się z potrzebą uaktualniania wyrażeń regularnych przy każdej zmianie w kodzie Google, albo dogadasz się z właścicielem któregoś z systemów i wprowadzi dla Ciebie modyfikacje za opłatą (wtedy nie będziesz musiał martwić się o zmiany w wyszukiwarce).

Do zmiany szablonu system nie musi być rozkodowany (przykładowo w Web-Tools.pl można bezproblemowo ustawić własny szablon); to samo zresztą tyczy się integracji z programem księgowym (którą można wykonać operując wyłącznie na bazie danych).

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem jest użytkownik mela czyli Łukasz :)

@Virusek próbowałeś z Łukaszem ustalic takie zmiany tylko dla siebie?

tak, to jeden warunek w sofcie mógłby zrobić dopiero w lipcu (może) dla mnie :-)

a odkodowany soft tylko pode mnie może co prawda udostępnić ale za sporą sumkę zaporową jak sam napisał

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności