Skocz do zawartości

Jaka alternatywa dla stat4seo?


Virusek

Rekomendowane odpowiedzi

no ja się nie dziwię, że za sumę zaporową bo się nad tym napracował, a byście to kupili, dodali wtyczki i kolejna konkurencja...

a pisanie funkcji tylko dla kogoś jest uciążliwe, bo prawie po każdym update trzeba osobno robić update dla tych "specjalnych" wersji.. przy jednej to nie problem ale jak się tego namnoży to dziękuję...

ja tylko czegoś nie czaję, napisałeś, że u Ciebie specjalizujecie się w Koahan to dlaczego sami czegoś takiego nie napiszecie? szczególnie, że jest was kilku.. przecież to nie jest jakaś mega wielka filozofia dla programistów...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ja tylko czegoś nie czaję, napisałeś, że u Ciebie specjalizujecie się w Koahan to dlaczego sami czegoś takiego nie napiszecie? szczególnie, że jest was kilku.. przecież to nie jest jakaś mega wielka filozofia dla programistów...

a weź znajdz na to czas :-) niewystarczające moce przerobowe, z drugiej strony nie chcemy też na nowa wymyślać koła, lepiej oprzeć się na czymś gotowym i to rozwinąć - duża oszczędność czasu

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotąd korzystałem ze stat4seo.pl i byłem bardzo zadowolony. Jednak wraz z rosnącymi potrzebami firmy potrzebuje coraz więcej niestandardowych opcji, a właściciel systemu stat4seo jest mega nieelastyczny w tej kwestii.

Nie wiem czy wiesz ale soft Łukasza można kupić w wersji odkodowanej. Oczywiście cena jest inna... Poza tym pisał mi kilka dodatków do tego softu, które ostatecznie trafiły do wersji oficjalnej ale pierwotnie były na zamówienie. Trzeba oczywiście za takie dodatki zapłacić ale nie wiem dlaczego piszesz, że jest mega nieelastyczny :)

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już tak wywołujecie do tablicy to odpowiem :P

Stat4seo należy do Łukasza Mazura - mela na pio :) licencja dożywotnia, aktualizacje za frajer, sporo się ten soft rozwinął w pierwotnej wersji sprawdzał tylko pozycje... i nic więcej ;) ale chyba mało kto ją miał bo poprosiłem Łukasza, żeby coś takiego dla mnie napisał ;-) ale to już prehistoria.

Co do edycji rozwoju - sporo sugestii wprowadza Mela przy aktualizacjach, design można wg. siebie i swoich wytycznych wprowadzać :) wystarczy znajomość css ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam do naprostowania informacji :)

pełna automatyzacja rozliczeń dzięki integracji z programem księgowym

Niestety ale nie jestem zwolennikiem tej opcji z racji dużej ilości takich systemów i braku jakichkolwiek standardów. Jeżeli będzie taka aplikacja z jakimś

porządną dokumentacją i popularna to nie jest to skreślone, ale jednocześnie nie jest to priorytet.

warunek utrzymania wyrażenia 20 dni w m-c aby policzyło za nie płatność

O terminie takiej modyfikacji pisałem - wcześniej po prostu się nie da. Wbrew pozorom nie jest to kilka linijek, tą wartość trzeba brać pod uwagę przy raportach PDF, XLS, CSV, przy fakturach, przy statystykach zarobków, w strefie klienta...

możliwość udostępnienia softu partnerom zewnętrznym pod własym adresem i brandem.

Wygląd można w pełni zmienić, jest oparty na szablonach Smarty - wystarczy znajomość html i css. Stopkę można usunąć za dodatkową opłatą 49zł netto.

Jeżeli chłopaki z Xanna rozwiją ten soft to najprawdopodobniej znaczy że jest napisany we framewroku Koahan php. Byłoby za********e bo w nim specjalizujemy się u nas :-)

Nie jest, ale nie ma to znacznie bo aplikacja jest zakodowana. Chłopaki (i może dziewczyny) z Xanna zmienili szablon co może zrobić każdy z użytkowników Stat4Seo.

Chyba najlepszym rozwiązaniem dla każdego byłoby gdyby Mateusz Dela dał możliwość zewnętrznym programistom tworzenia dodatkowych pluginów ze sprzedaży których brałby powiedzmy jakiś procent. On by zarobił, a ja miałbym swoje upragnione funkcje.
Jak napisał już @aniec2 Mateusz nie jest w żadnym wypadku właścicielem Stat4Seo, aplikację stworzyłem i rozwijam sam i jestem jedynym właścicielem systemu, od początku jego istnienia.

Dobrnąłem do końca !!!

Terminy realizacji niektórych prywatnych modyfikacji są długie z prostego powodu - plan modyfikacji mam ustalony na dosyć długi okres - już teraz wiem co chciałbym wprowadzić w ciągu najbliższej i może nawet kolejnej aktualizacji. Póki co skupiam się na rozwoju samego monitoringu pozycji - automatyczne aktualizację proxy, nowe wyszukiwarki (bing, yandex, youtube, maps.google.pl) i ułatwienie poruszania się po panelu (stronicowanie fraz, ostatnio wprowadzona wyszukiwarka stron/fraz).

Trzeba również brać pod uwagę, że przy kilkuset użytkownikach systemu priorytetowo traktowane są te funkcję którymi zainteresowane jest największe grono użytkowników - ot wady i zalety demokracji.

Ostatnio tempo rozwoju systemu sporo przyspieszyło, w tym roku byłoby już z tego co pamiętam +/- 6 aktualizacji co myślę, że jest naprawdę dobrym wynikiem! I mam nadzieję, że tak pozostanie.

Muszę też myśleć przyszłościowo. Sporo czasu poświęcam ostatnio każdego dnia na tworzenie instrukcji do skryptu (stara już zupełnie odbiega od aktualnej wersji) bo dopóki tego nie zrobię tracę dużo czasu na odpowiedzi na maile oraz na pomaganie przy problemach które powtarzają się po raz setny, a mimo to niektórzy nadal nie przestrzegają tego o co proszę - wgrywanie aktualizacji w trybie binarnym, odświeżanie cache po ich przeprowadzeniu i tym podobne - dopóki nie zbuduję porządnej instrukcji i FAQ tracę czas na odpowiadanie na takie problemy, wolę więc poświęcić czas na w/w FAQ wiedząc, że po jego ukończeniu zyskam dużo czasu na dalsze rozwijanie systemu w szybkim tempie.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka aplikacja jak twoja mogłaby być spokojnie rozwijana w szybszym tempie.

Ostatnio byli u nas goście, którzy pokazywali aplikację tego typu : Positionly.com (są to polacy)

Jest dużo gorsza od twojej, nie licząc oczywiście grafiki. Płatność jest miesięczna, a oni uzyskali na nią milion dolarów dofinansowania, przez co mają czas na jej rozwijanie. Pomyśl o tym.

Planują się przenieść z tym do doliny krzemowej.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego systemu już trochę czasu i muszę powiedzieć, że nigdy się nie zawiodłem.

Na autorski skrypt tego typu bym się nie rzucił, ponieważ Google od czasu do czasu coś zmienia. Osoba, której sie zleci napisanie takiego skryptu, nie zawsze ma czas aby dokonać aktualizacji.

Rozwijany jest cały czas, więc wszystko idzie w dobrym kierunki :)

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy typu:

pełna automatyzacja rozliczeń dzięki integracji z programem księgowym

...moim zdaniem nie mają sensu. Nie traćmy z oczu głównej funkcji programu. Ma monitorować pozycję, dostarczać wykresów do analizy i ma robić to dobrze. Jeśli aplikacja rozrośnie się i obrośnie w funkcje, które zupełnie nie są potrzebne to z czasem aktualizacje rozmyją się na wiele rzeczy, przez co może ucierpieć np. dostosowywanie softu do zamian w Google. Eksport CSV/PDF załatwia sprawę "księgowości" - generuję raport, wysyłam księgowej a ona niech działa. Programów księgowych są dziesiątki, wiele osób korzysta z usług księgowych, które i tak nie pozwolą na taką "integrację" więc moim zdaniem pomysł zupełnie chybiony...

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie ma alternatywy dla tego systemu. Mają w planach wdrożyć płatności online. Wystarczy zlecić płatne modyfikacje Ł. Mazurowi a branding można przeprowadzić w ramach niezakodowanych plików. Nikt normalny nie puści w rynek niezakodowanego skryptu.

Inne systemu monitoringu to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedys proponowalem aby Stat4Seo pomyslalo o wypuszczeniu aplikacji na iPhone, wtedy uzytkownicy napisali ze jest to zbedne, a jednak konkurencja nie spi, Positionly juz ja ma, grafika takze wyglada na duzo bardziej profesjonalna, chcialbym aby Stat4Seo udoskonalilo sie pod tym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności