Skocz do zawartości

Jaka alternatywa dla stat4seo?


Virusek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jestem od tego poza tym to nie ja powinienem martwic sie o wyglad skryptu, a klient chetnie chcialby zobaczyc profesjonalna grafike i wieksze wrazenie zrobi na nim aplikacja niz strona www zoptymalizowana pod urzedzenie mobilne. Innych zastrzezen nie mam bo skrypt sie swietnie przedstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Ernest mam dziwnie wrażenie ze za wszelką cenę probujesz zdyskredytować Stat4seo zupełnie niepotrzebnie

Ubzdurałeś sobie aplikację na iphone -mela mówi że ci tego nie zrobi bo nie ma czasu a ty że positionly to ma

tylko że tu mam lifetime za 200netto na tyle fraz ile mi proxy i serwer uciągnie a tutaj bule co miesiac 250 za 500fraz

czujesz różnice?

wolę czegoś nie mieć (np tej aplikacji choć nie ukrywam tez by mi sie przydala) niż bulić za to co miesiąc i mieć kilkakrotnie mniej niż oferuje mi mela

chcesz apppsa idziesz do konkurencji i przestajesz zawracaćgłowę

ot tyle :)

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycję :) Aplikacji raczej nie wprowadzimy, ale z pewnością pomyślimy o tym aby w następnym szablonie zastosować Responsive Web Design. Jeżeli nie uda się tego zrobić tak żeby było dobrze to pomyślimy o aplikacjach dedykowanych.

Od października startuję z normalną DG (koniec z AIP) i rozpoczynam współpracę z przynajmniej jednym programistą.

W wersji beta mamy już gotowe dodanie nowych wyszukiwarek - bing, youtube - oraz system zarządzania licencją (w przypadku przenosin itp) oraz automatyczne aktualizację proxy.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RWD, html5 i wystarczy ;) Bardziej idz w strone wiekszej ilosci wyszukiwarek. Opcji sprawdzania pozycji adwordsow, itd niz w grafike. Sorki, ale jak dla kogos ma znaczenie ze system jest ladny dla klienta to naprawde te pare ikonek sobie przerobic - zaden problem. A za 49pln macie whitelabel, kupujecie duzo, duzo proxy, dedyka i robicie SprawdzSwomPozycjeTu.pl z miesiecznymi oplatami za %%% dolarow i klient nie dosc ze widzi profi "dizajn" to jeszcze czuje jak tanio dostaje od was taka super oferte ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności