Skocz do zawartości

Trasa Warszawa - Wrocław


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak, długo jechałeś?

Trasa bardzo dobra - Warszawa - Wrocław zajełeła mi równe 4h.

Trasa 25 raz lepsza raz gorsza nawierzchnia ale nawet przy moich gumach (275) problemu nie było żadnego. Polecam bardzo bardzo.

Muszę nadmienić, że jechał już otwartym odcinkiem A2 do samej Warszawy (i nie gnałem jak wariat) i całą trasę Wrocław - Warszawa pokonałem również w 4h !!!

@Nikonem bardzo dziekuje, że mnie ostatecznie przekonałeś :D Bedę na 99% w lipcu we Wrocławiu więc stawiam piwo!

PS: Wrocławianie mimo, że trabiliście na biednego Warszawiaka co chwila to i tak przyznaje Wam tytuł najpiękniejszego miasta w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord do Wawy to 3:19 starym Nissanem ale wtedy nie było fotoradarów i wyjechałem o 5 w dzień wolny.

Przyjdzie pewnie dzień gdy będzie można w miarę normalnie u nas jeździć :)

Miło mi, że do moje małe doświadczenie Ci się przydało !!!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności