Skocz do zawartości

Pozycjowanie SWL stałymi, można?


pytaniemam

Rekomendowane odpowiedzi

@pytaniemam

Możesz wybrać kilka dróg pozycjonowania, możesz jechać SWLami, możesz preclami, możesz komentować na blogach itp.

Jednak najważniejszą rzeczą jest aby strona na której znajdzie się link była mocna, musisz przykładowo określić do jakich list katalogów/precli masz dostęp, ile możesz wydać na SWLe, i wówczas podjąć decyzję.

Wybór drogi pozycjonowania można również określić w zależności od trudności fraz.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te forum od jakiegoś czasu i trochę informacji człowiek zdobył (chociaż te podstawy), jednak odnośnie SWL wszyscy zawsze piszą trzeba "odpowiednio, umiejętnie, dobrze" używać. Co to znaczy? Chodzi Wam o to, żeby nie przesadzić z ilością linków? Jak widzę panel od systemów to tam żadnej filozofii nie ma.

Moja konkurencja, która jest od 2 lat jako nr 1 wali i to zdrowo swlami, przynajmniej mi się tak wydaje, obserwując ich linki.

Inne z top 10 również i krzywda im się nie dzieje.

Ja za dużo się naczytałem tutaj swle=ban - wszyscy straszą :) i szczerze to się boję "PRZEZ WAS" przyłożyć na firmową stronę trochę takich linków. Szkoda mi domeny i mojej pracy, może nie aż tak fachowej, ale wielu godzin siedzenia, czytania itd.

Próbowałem zrobić taki mały "test" z jedną domeną pl - zawierającą linki do moich wpisów w katalogach (w celu indeksacji) przyłożyć 30 linków ze statlinka na prostą frazę. Domena nigdzie przeze mnie nie linkowana, tylko te 30 linków statlinka i na tą prostą frazę trzyma się już pół roku na 4-6 pozycji - żaden pingwin nic nie zrobił. Może o to chodzi z tym waszym "umiejętnie, odpowiednio", aby nie przesadzić z ilością i będzie dobrze !!!

Zaś moja firmowa strona od kwietnia leci z 5 miejsca coraz niżej i niżej, dziś jest na 31 pozycji na główną frazę.

Powolutku systematycznie na wszystkie moje frazy, ale w dół.

Jak katalogowanie do seoków, prywatne precle i fora jej nie pomogą to chyba zostanie mi ten czarny SWL ;)

A jak się skończy banem to już przestane odwiedzać te forum i udam się do kogoś mądrzejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności