Skocz do zawartości

Oszukać algorytm google cz.1


Duchu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

może chodziło mu o to żeby skopiować kod googla na swój serwer i na tą stronkę wrzucić link do jakiejś innej witryny np: którą pozycjonujemy i wtedy da to takiego kopa że top1 z miejsca

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam jeszcze, dużo pomysłów jak oszukać google. O czym będę jeszcze pisał, jeśli wyniki będą pozytywne.

Na nazwisko masz : Maciarewicz !! - Zgadłem ?? :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by taki link coś dał. :)

Chętnie postawiłbym całe zaplecze do testowej strony, podpiąłbym Analitycs i sprawdziłbym, czy Google wykryje "nienaturalne linki".

Milion "googlowskich", "naturalnych" fake-linków... Mniam :)

Jeśli ktoś kiedyś zrobi taki test, bardzo proszę o PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffffff co tam google :D to tylko wierzchołek góry lodowej, poszerzcie horyzonty , żeby wbić się na takie frazy jak kredyty. opony, meble itd, robimy tak:

1. program do kopiowania całych stron www ;)

2. kopiujemy takie strony jak wp, onet, interia, fejsik, gazeta - wiadomo szukamy najmocniejszych domen

3. wrzucamy na swój serwer, kasujemy linki wychodzące, końcowo otrzymujemy bardzo mocne strony, site (program pobiera podstrony itd, nie ważne że bez bazy danych)

4. dodajemy własne linki

oczywistością jest że następnego dnia jesteśmy w TOP1

proste i logiczne :D

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapiecie?

Robocik umieścił sobie w pamięci, że strona posiada link ze strony google.pl, która ma PR7. Został oszukany po metkach, które wcześniej miał w bazie. Teraz wystarczy tą podstronę porządnie podlinkować, żeby robocik sobie to utrwalił. Jaki ma wpływ na pozycjonowanie? No sami sobie odpowiedzcie...

Ale to i tak jest nic. Jeśli mi teraz wyjdą pozytywny wynik z jednego testu... :D

Jeśli nie masz co robić, to zawsze możesz poczytać o zarabianiu na blogu <<Na tym blogu komentarze z Dofollow

Chcesz naturalny link? Artykuły sponsorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będzie walka kto na jaką frazę będzie nad logiem G :D

Ja już mam tam swoje imię (muszę sie tylko zalogować) - liczy się ;)

@Duchu, taka "podstrona" w żaden sposób nie odziedziczy PR, bo nie prowadzą do niej żadne linki z G.

Może jedynie udawać podstronę wielkiego G i dzięki temu nie zostać uznana za farmę linków.

Jedyne co jeszcze można sprawdzić, to to, czy trik działa na spamowym zapleczu, bo być może da się w ten sposób uniknąć filtra :P

Sposób ryzykowny, ale kto wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności