Skocz do zawartości

Panel centralny - moderacja hurtowa SEOkatalogów


apoyo

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcje skryptu są ukryte

Ukryte czyli zmian nie wolno/nie można wprowadzać?

A czy mógłby mi ktoś sprawdzić jak działa skrypt na starszych wersjach php (5.2.x) :)? Niestety część starych skryptów nie śmiga na php5.3 więc na razie nie opłaca mi się zmieniać php na dedykach :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@pyzdera

Wersja testowa jest "legalna" ale jak sama nazwa wskazuje jej przeznaczeniem są tylko testy.

Oj nieładnie, nieładnie... darmowi testerzy :D

Mówiąc o wersjach testowych i "którzy mają ale nie zakupili", miałem na myśli tych którzy dostali darmo wersję do tego żeby Ci przetestować skrypt i sprawdzić czy wszystko ok oraz zaproponować zmiany.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motaba

Fajny pomysł :D

@Mich@ł

Wolno wprowadzać zmiany ale część kodu (odpowiedzialna za funkcje) jest ukryta.

Do obsługi skryptu wystarczy serwer za 20-30zł.

@pyzdera

Panel został przygotowany dla Was ( kilku osób ) i wprowadzamy zmiany o jakie prosicie.

Jeśli wersja którą posiadasz spełnia Twoje oczekiwania to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z mojej strony przydałby się dwie funkcje, których osobiście mi brakuje.

- dodawanie kategorii, podkategorii

- akceptowanie wszystkich wpisów po nazwie strony. Wpisuję w pole nazwę domenu np. https://seo-z.pl/ -> klikam akceptuj wszystkie wpisy.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dodawanie kategorii, podkategorii

- akceptowanie wszystkich wpisów po nazwie strony. Wpisuję w pole nazwę domenu np. https://seo-z.pl/ -> klikam akceptuj wszystkie wpisy.

Zgadzam się w 100%

Dodatkowo ukrywanie wpisów zostawionych na później. Jeśli jakiś wpis zaznacza się jako na później czyli do poprowy/do sprawdzenia to w panelu i tak wyświetla się jako wpis oczekujacy na akceptacje w panelu co nie jest zbyt wygodne bo przy masowej akceptacji wpisów trzeba taki wpis odznaczać ręcznie za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem katalogi i typ wpisu.

Teraz jak chcę dodać nowy typ wpisu dla wszystkich katalogów, to muszę to robić ręcznie ?

Masowe dodawanie domen + typów wpisów, by się przydało.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowaliśmy panel do moderacji katalogów SiNooke (posiada takie same funkcjonalności)

Demo:

sinpanel.autospis.pl

login:admin

hasło:admin

Katalog testowy: sinooke.autospis.pl

Cena:

99zł netto (121,77zł brutto)

49zł netto (60,27zł brutto) dla osób które zakupiły panel pod SeoKatalogi

Zamówienia można składać na PW lub biuro@apoyo.pl z podaniem danych do faktury i adresem URL pod którym będzie działał skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie zostało zignorowane.

Mam wrażenie, że nie można podzielić typów wpisów.

Pytanie do osób, które korzystają z panelu.

Próbowaliście podpiąć katalog zainstalowany na ovh lub laohost ? Bo mi póki co się nie udało.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek

Typy wpisów w rozumieniu grup katalogów w panelu zmienisz w zakładce Katalogi (pojedynczo dla każdego katalogu). Sam określasz ich ilość i zróżnicowanie.

Typ wpisów w rozumieniu rodzaj wpisu ustawiany jest tylko z poziomu katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności