Skocz do zawartości

Panel centralny - moderacja hurtowa SEOkatalogów


apoyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jedno co mnie najbardziej irytuje to jak zapisuję wpisy do moderacji lub wchodzę na index.php to mieli wszystkie wpisy. Po co to ? Dopiero po pokaz powinny się pojawiać wpisy.

Ja kupiłem z tydzień temu i mam sporo problemów z uruchomieniem tego panelu tak na 100%

Problemów jest kilka np z kodowaniem wpisów czy powiadomieniami na maila. wszędzie pełno krzaczków. Niby autor paomaga ale jeden maila na 2-3 dni to za mało by z tym ruszyć.

Wg zaleceń zmieniłem serwer i bez zmian. Jak zmieniam linijki z kodowaniem w pliku index wg zaleceń to mam we wpisach albo ? albo moĹźe wyrzÄdziÄ zamiast pl znaków.

Dziwi mnie fakt że dodając katalog mam połączenie. Potem dzień lub dwa nie mam i znowu mam... i tak codziennie się kombinuje a to połączenie przez plik a to wpisują dane do bazy.

Dodałem po 10 kodów do wszystkich katalogów. Dodało. Kody są ale nie można było ich wykorzystać w katalogu. Dopiero po wejściu w grupę i zapisaniu tych kodów (były w grupie) można było je wykorzystać w katalogu.

Wg mnie to wczesna wersja beta skryptu.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rzeczowe uwagi @Marpit.

Autor softu odpisał mi, że sprzedaż skryptu została zakończona we wrześniu.

Czy ktoś zrobił jeszcze jakąś alternatywę (Kiedyś zdaje się Seostuff coś takiego robił, ale wiadomo jak to się skończyło)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marpit

Przyznaję, że skrypt rozrósł się do rozmiarów dużego narzędzia (Wasza wina :P ) i problemy (na szczęście sporadycznie) się pojawiają. Niestety są różna serwery, bazy danych i modyfikacje katalogów.

Proponuję podeślij namiary na hosting, bazę danych i dostęp do katalogów generujących problem.

Zainstalujemy, wyszukamy problemy i je rozwiążemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja daje sobie spokój z tym skryptem. Zero profesjonalizmu. Na początku skrypt jakoś chodził, teraz chodzi jak ślimak. Jeszcze dowiedziałem się że skrypt już będzie bez supportu. Nie było żadnego mailingu, tylko info na forum.

Jedno wielkie dno.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności