Skocz do zawartości

Śmierć na youtube- 18+! ULTRA DRASTYCZNE!


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

@Nikonem

W pewnym sensie się z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony każdy czytający ten wątek chyba ślepy nie jest i klika na odnośnik świadomie i na własną odpowiedzialność...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem.

Zamieściłem go aby uświadomić większej grupie jak działają ci terroryści.

Do tej pory myślałem, że jak porywają człowieka to go chociaż w jakiś bardziej cywilizowany sposób zabijają- strzał w głowę na przykład.

A tu jak ktoś napisał "zarzynali go jak świnię". Po tym materiale zmieniłem zdanie co do użycia sił wojskowych przeciwko nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bandyci w Polsce na ulicy katuja na smierc, czasem niewinnych chlopakow to jest ok?

pewnie jakby sie przyjrzec statystykom dokladnie i wziac pod uwage roznice spoleczno-kulturowe (nie tylko tradycje ale tez np liczbe ludnosci czy warunki zycia) to nie wiem czy tych ofiar takich terorystow jest zdecydowanie wiecej niz zwyrodnialcow z krajow "Zachodu"

Tak jak ktos napisal - takie materialy sluza wylacznie terrorystom, taki mlyn na wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym materiale zmieniłem zdanie co do użycia sił wojskowych przeciwko nim.

Że co, puścić atom na nich? Pod ścianę i strzał w tył głowy?

Kolego, mi chodziło tylko o jedną ale ważną rzecz- oglądając te filmy, rozpowszechniając je stajesz się marionetką tych co zarzynają (spróbuj sobie wyobrazić, że to film na którym szlachtują Twojego brata, czy ojca) i dla tych co strzelają do tych "złych" (amerykanie?).

Dla mnie EOT.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie tylko na zachodzie są debile i extremiści , w Islamie też się tacy zdarzają , na szczęście jest ich dużo mniej tam niż u nas .

Jesteś pewien, że to powód do radości? :D

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radości nie absolutnie!:D każde zabójstwo to porażka ludzkości rzekomo cywilizowanej(a nie ma cywilizowanych nacji na tym świecie no może po za paroma plemionami w Afryce i ludźmi Tybecie

Jednak znam powód czemu ekstremiści są tak brutalni . Po pierwsze widza jak zachód na co dzień ich kraje okrada , morduje i gwałci ,niszczy ich gospodarki i nie pozwala się rozwijać skazując ich na wegetacje. W takiej sytuacji nawet najbardziej uczciwy cżłowiek może stać się zwierzęciem .

Zresztą połowa tych ataków islamistów jest na zlecenie zachodu aby podtrzymywac mit złych terrorystów i móc spokojnie atakować ich kraje i okradać z bogactw.Następny będzie Iran , ostatni kraj na świecie który ma jeszcze trochę ropy. Zresztą wystarczy też popatrzyc gdzie zachód walczy z terrorystami i porównać jakie bogactwa te miejsca mają i wszystko będzie jasne

Bo skoro np. Taki palestyńczyk mówi oddajcie nam trochę ziemi i zostawcie nas w spokoju , chcemy tylko spokojnie żyć a jakiś rabin żydek mówi my mamy prawo do tych ziemi i każdymi sposobami je zdobędziemy i nie obchodzi nas to.To wniosek nasuwa się sam.

Sory znów się trochę uwolniłem ;) ale to prawda jest !!

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żalą się żalą ale to jak Polacy o Katyń. Ja patrze na Tybet przez pryzmat ich wierzeń który nie ma w sobie kszty agresji a wszystkie inne religie i ich odmiany mają. Tybet też ma sporo surowców które chinczycy im kradną :)

W ogóle to paradoks Tybetańczycy bodajże wierzą w różne "czarne magie" przecież oni w diabła wierzą i się modlą do niego a potrafią być tak tolerancyjny i bezkonfliktowi :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żalą to się mnisi, bo im Chińczycy dojną krowę i niewolników zabrali, a sam naród jak miał przeje..ne tak ma.

tam jest taka kultura, Tybet, Chiny czy Japonia, że są bardzo kulturalni i z wielkim szacunkiem odnoszą się do innych osób.

Mam z tego regionu klientów seowców i jak im coś na moim serwerze nie działa, to jak piszą maila to najpierw jest pół ekranu wychwalania

jaki to nie super hiper serwer, a dopiero na końcu gdzieś tam prawie nie zauważalne zdanie że coś nie działa i może by sprawdzić co się dzieje.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran

Swiete słowa. wystarczy spojrzeć, że amerykanie robią porzadek tylko w tych krajach, gdzie mozna wprowadzić okupacje i rope kraść... to że w afryce dziennie tysiące dzieci giną od maczet przy pozyskiwaniu ziaren kakaowca na nasza czekolade to już nikogo nie obchodzi. To że gdzieś tan na siłe 10 letni chłopcy są wcielani do armii i uczy sie ich jak gwałcic swoje 10letnie koleżanki to też nikogo nie interesuje. Bo tam nie ma ropy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kocham Azję i ich kulturę i bardzo chętnie bym się tam przeprowadził gdybym tylko miał taka możliwość :)

młody dobrze że co raz więcej osób to zauważa , bo sam osobiście znam osoby które mówią że zachód tam nic złego nie robi , on musi walczyć z terroryzmem żeby oni nas nie napadli . Pranie mózgu i totalne bzdury.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności