Skocz do zawartości

Śmierć na youtube- 18+! ULTRA DRASTYCZNE!


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie przeszliby. amerykanie maja tu gó**o do gadania za przeproszeniem. Tutaj ponadnarodowe korporacje czerpiące miliardy zysków z ropy decydują o tym, czy i kieyd przejdziemy na bardziej ekologiczne źródła energii. To oni lobbują w rządach swoich państw, żeby podejmowano takie a nie inne decyzje. To oni decydują, kto i kiedy przystąpi do wojny z terroryzmem, żeby mogli dalej bezpiecznie gnoić miejscową ludzkość i kraść ich złoża naturalne.

Amerykanie chcą przejść na inne źródła energii. Amerykański rząd, siedzący w kieszeniach korporacji finansowych, nie może, bo to wbrew interesom tych co ich opłacają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pewnie i cos w tym jest, ale nie do konca pasuje do tego obrazu np. sytuacja na rynku gazu lupkowego.

Poza tym wszedzie tak jest ze korporacje beda bronic swoich zyskow, do tego maja olbrzymie mozliwosci oddzialywania, ale z tym rzadzeniem swiatem to bym nie przesadzal,

jeszcze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządzi ten kto ma $$ i wpływy, dla mnie to nic dziwnego. Kilka miesięcy temu po głośnym konflikcie Iranu i Izraela, otwarcie się mówiło, że Obama musi wspierać żydów, inaczej nie przejdzie w następnych wyborach (bez ich kasy).

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiło mnie, co to za film, więc sobie znalazłem. Nie wiem czy to to samo, ale jeśli facet odcina na żywca innemu głowę, to tak.

Faktycznie, ciężko było na to patrzyć. Ciężko zrozumieć niektórych ludzi.

Ale nie wiem czy widzieliście taki film nakręcony przez dwóch młodych Rosjan, jak znęcają się nad starszym człowiekiem w lesie - wbijają mu wkrętak w brzuch, wydłubują oko itp. Od tego chciało się wymiotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności