Skocz do zawartości

Pierwsza burda na Euro


doler

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mnie śmieszyli ludzie oceniający całe nacje na podstawie wybryku kilku ćwierćmózgów napitych,

czy polityków ze skrzywioną psychą, czy innych szaleńców,

nic tylko pogratulować szerokich horyzontów

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=25461

zakładka posty użytkownika - nic specjalnego nei pisze poza politycznymi bzdurami....

A pisze jeszcze coś poza tym?

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz doler jaka jest róznica między tymi uposledzonimi Rosjanami, a toba ? ŻADNa

Czym sie rózni uposledzony polski kibic od upośledzonego rosyjskiego kibica ? To tak samo jakby zadać pytanie jaka jest róznica między kupą rosyjską a polska. bo wkońcu smród jest ten sam .

Jesteś tak samo żenujący jak ci napici,może naćpani Rosjanie .

Wciskasz te g... linki z tych faszystowskich gazet, tylko dlatego, że z 80 % for zwyczajnie ciebie wypierdzielili, i tutaj powinno ciebie spotkać to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę na polski odwet i konkretne stłuczenie ruskich mord bo to co wyprawiali na tym filmiku to przechodzi ludzkie pojęcie, mam nadzieję że Warszawa nie zawiedzie i pokaże tym kmiotom gdzie ich miejsce

Walnij się mocno w sam mózg(o ile go masz...!?!)

To są mistrzostwa europy w piłce nożnej a nie w tłuczeniu się po mordach, jeśli masz problem ze zrozumieniem tego faktu to udaj się do specjalisty, przez ludzi z takim podejściem jak Twoje: "zapity buc kogoś kopną - wpierd**** wszystkim, którzy mają taki sam szalik jak on" w tym kraju dzieje się źle!

I pamiętaj drogi kolego: "Nie rozgrzewaj pieca dla wroga twego tak bardzo byś sam siebie nie osmalił się przy tym"

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij się mocno w sam mózg(o ile go masz...!?!)

To są mistrzostwa europy w piłce nożnej a nie w tłuczeniu się po mordach, jeśli masz problem ze zrozumieniem tego faktu to udaj się do specjalisty, przez ludzi z takim podejściem jak Twoje: "zapity buc kogoś kopną - wpierd**** wszystkim, którzy mają taki sam szalik jak on" w tym kraju dzieje się źle!

I pamiętaj drogi kolego: "Nie rozgrzewaj pieca dla wroga twego tak bardzo byś sam siebie nie osmalił się przy tym"

pamiętaj drogi kolego że na każdych mistrzostwach są ekscesy mniejsze lub większe a Polska ma z Rosją wspólną złą historię i nie powinniśmy dawać sobą pomiatać w nawet takich sprawach, piszesz że to są mistrzostwa europy więc skąd takie dzikie zachowanie Rosjan ? jak wszędzie część przyjechała kibicować a cześć po prostu tłuc mordy i tyle, tak było i będzie i przymykanie oka na to i olewanie tylko pogarsza sprawę bo myślą o nas jak o tych co można im nas*** na głowę a my będziemy się z tego cieszyć, otóż nie, zawsze trzeba pokazać pazur. Jak w szkole w mordę dostałeś też cieszyłeś się ? i było spoko spoko możecie walić dalej ? jeśli tak to nawet nie mamy o czym rozmawiać bo widać że nie znasz życia i co więcej jesteś tchórzem.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja Wy ale ja odnoszę wrażenie, że modzi są na urlopie lub na chorobowym. Taki szajs wcześniej lądował od razu w koszu... I niech mi nikt nie przypomina o przycisku "raport" bo czasami w niego klikam :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marches nie chodzi o przymykanie oka, ale nawoływanie do odwetu aby tłuc niewinnych Rosjan tylko dlatego że są Rosjanami ?

nie przesadzaj, to tak jakbyś do Niemczech pojechał i zaraz za granicą Cię do pierdla wsadzili tylko dlatego że inny Polak dzień wcześniej auto zarypał, heh

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marches nie chodzi o przymykanie oka, ale nawoływanie do odwetu aby tłuc niewinnych Rosjan tylko dlatego że są Rosjanami ?

nie przesadzaj, to tak jakbyś do Niemczech pojechał i zaraz za granicą Cię do pierdla wsadzili tylko dlatego że inny Polak dzień wcześniej auto zarypał, heh

Nie o spokojnych Rosjan mnie chodzi tylko o tych którzy przyjechali burdę robić i się wyszaleć w nie swoim kraju tak jak tamci we Wrocławiu

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekk:

To są właśnie Mistrzostwa Europy , i gra toczy się na paru frontach. W 99,99% przypadków biją się tylko zainteresowani. Widzisz coś złego w tym ? Bo ja nie. Nie moja głowa , nie mój nos i nie moja klawiatura. Rosjanie prowokując więdzą co zrobili , o gadżetach z sierpem i młotem nie mówiąc. Ojj są osoby którym bardzo to nie pasi , więc może być różnie...chociaż wielu kibiców (kibiców na codzień) bojkotuje Euro® , więc niekocznie musi się jutro , pojutrze coś dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marches słyszałeś o takim przypadku,ze Polak,który pojechał do pracy w Angli bestialsko zgwałcił i pobił kobietę,która niestety w konsekwencji tego zachowania zmarła? Owy Polak dostał w Anglii podwójne dożywocie, a więc zgodnie z twoją teorią my wszyscy Polacy mamy byc postrzegani przez anglików jako gwałcicile i mordercy ? !! zlituj się

Kilku podpitych lub napitych gówniarzy ( nie ma znaczenia skąd) napadło na ochroniarzy i uciekli,a zadaniem policji jest ich złapać - i jak znam zycie złapią ich .

Powód tej napaści jest bardzo prosty, a więc ci ochroniarze mieli za zadanie zatrzymać osobę,która rzuciła racę na płytę boiska . Jak wiadomo za coś takiego grożą kary finansowe,a więc ten Rosjanin postanowił uciec, a aby uciec dał w ryj ochroniarzowi,który go trzymał- itak się zaczęło . Policja już ma wytypowanych 12 Rosjan, a w Polsce jest ich z 20 000 .

Według ciebie 12 osób, to cały naród rosyjski?

Takie teorie są godne prawdziwego imbecyla , a więc gratuluje samopoczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekk:

TW 99,99% przypadków biją się tylko zainteresowani. Widzisz coś złego w tym ? Bo ja nie.

a ja widzę w tym sporo złego, jak chcesz się z kimś tłuc to umówcie się w lesie, tam się możecie pozabijać - nie obchodzi mnie to ale jak robi się to w mieście(dewastując je przy tym), jak dostaje się przy tym niewinnym ludziom to mi się rzygać chce...

ale ja już sobie idę bo nic nie wiem

popaprani "rycerze"...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekk mnie też to wtedy by mnie nie obchodziło, pod warunkiem że po walce każdy skorzysta z prywatnej służby zdrowia a nie publicznej, bo nawet w taki sposób takich akcji sponsorować nie mam zamiaru.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym lesie , jak ktoś jest debilem w lesie to nagle jak wyjdzie z niego nie przestanie nim być . A ci wszyscy pseudofighterzy są po prostu słabi psychicznie i zakompleksieni z wieloma problemami prywatnymi dlatego robią tak a nie inaczej. Raczej garstka z nich myśli o jakimś klubie sztuk walki bo tam byli by jednymi z najsłabszych i byle wytrenowany knypek by ich położył , zresztą nie wytrzymali by całego czasu treningu , bo anaboliki temu nie służą hehe:)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności