Skocz do zawartości

Pierwsza burda na Euro


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ja Wy ale ja odnoszę wrażenie, że modzi są na urlopie lub na chorobowym. Taki szajs wcześniej lądował od razu w koszu... I niech mi nikt nie przypomina o przycisku "raport" bo czasami w niego klikam :)

Podzielam wrażenie a na dodatek coraz niższy poziom intelektualny nowych pokoleń robi swoje :) ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytam sobie ten wątek i Wasze posty i tak się zastanawiam... Jak inne narody mają nas szanować, skoro my sami nie szanujemy się wzajemnie i obrzucamy gównem przy każdej okazji?

Poza tym nie przesadzajcie z tym negatywnym nastawieniem do rosyjskich kibiców - póki co Polski nie podpalili, a tego typu niewiele znaczące incydenty zawsze zdarzają się podczas tak dużych imprez...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pomijając względy moralne, estatyczne itd., to wielu spośród kibiców odnosi sukcesy w sztukach walki, łącznie z mistrzostwami Polski i Europy.

Mówisz o kibicach czy kibolach? Bo jeżeli o kibolach, to podaj mi nazwiska tych osiągających sukcesy (poza ustawkami w lesie, wyrwanymi krzesełkami, rzucaniem kamieniami w psy, pluciem w twarz kobiet na meczach, rozrubami w knajpach itp - te sukcesy nawet na poziomie europejskim, czy światowym, raczej mnie nie inetersują) na arenie krajowej, czy międzynarodowej. Pytam, bo musiało się sporo zmienić w sztukach walki od czasów kiedy przestałem się w to bawić.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony trochę się zmieniło, mate i ring zamienili na klatkę :)

ja wiele potrafię zrozumieć, zadyma zadymą, kibole robią swoje... ale nikt mi nie powie, że jak jego dziadkowie usłyszeli, że rosjanie przemaszerują przez warszawę to nie mieli ochoty komuś dać w pysk...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilverT masz rację z przemarszem, tylko, że tu jest troche popaprane. Nikt jak było losowanie meczów, jak ustalano daty nie zastanawiał się, że będzie taki mecz Polaków z Ruskimi w czasie ich święta. Teraz jeszcze kilku partaczy chcąc coś ugrać politycznie będzie podkręcać temperaturkę, a kibole, tfu... wróć... obrońcy polskości będą teraz bydło robić, tfu wróć... walczyć o polskość. Ale masz rację, chcą świętować niech robia to u siebie, w Rosji, tak samo jak każdy Polak, który jest poza granicami PL nie powinien swiętować naszych świąt nigdzie na swiecie - tu nie ma ironii, poperam Twoje zdanie, co do ich przemarszu :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że rosjanie przemaszerują przez warszawę to nie mieli ochoty komuś dać w pysk...

2 lata temu wojsko Polskie przemaszerowało po Placu Czerwonym, wielu Rosjanom to tez się nie podobało, ale SilerT świat się zmienienia....

Nie będę więcej się udzielać w tym wątku ( może to nakręcać niepotrzebnie emocje) ale moim zdaniem każdych kibiców co lamia prawo tzreba palować, niezalezienie od narodowości i komu kibicują, te debili co w Wrocławiu tak się zachowali, gwarantuje w Rosji dostaną więcej kar jak w Polsce. A to ze nasze dziadkowe dalej chcą dawać jeden drugiemu w pysk, to mnie jakoś słabo interesuje i jedne i drugi maja tyle za uszami że jeszcze długo będzie to ciążyć na Polsko Rosyjską polityka zewnętrzna.\

Dla autora wątku poleca film z zachowania polskich kibiców na Łotwie, ale rozumiem ze on o tym w swojej "gazetce" nie napisał, i za chwile powie że przecież to byli "największe polski patrioci" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma kuźwa do rzeczy losowanie, sranie czy przemarsz wojsk ? Cham pozostanie chamem na wieki wieków amen...

I obojetniej jakiej bedzie narodowości, i zawsze będzie miał problemy z uzywanieniem swojego kurzego móżdżka. Pamietam czasy kiedy można było bez obawy pójść na stadion i kibicować nawet na meczu Polska-ZSSR a dobry łomot odbywał się jedynie pomiedzy ZOMO a kibicami (obu stron) :) no i nie było "kiboli" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer, no to ma losowanie, że popaprańcy polityczni będą chcieli coś na tym ugrać, zreszta jak sie posłucha co mają do powiedzenia, to już mówią, że to się w głowie nie mieści, by Rosjanie se tak spacerowali po Polskiej ziemi. Co do reszty masz całkowita rację. Gdyby ten mecz był by dziś, to tez pewnie by się działo, bo kibole maja głeboko w ( )( ) czy jest jakieś święto, czy nie, liczy się tylko komu i ile wperd*lić.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszerują i prostestują wszyscy:geje, lesbijki , zwolennicy Harry Potera, a nawet właściciele jamników, a więc dlaczego nie mogą sobie przejść Rosjanie ? Niech idą jak mają taką potrzebę .

Zamiast biadolić to nalezy sobie uświadomić ,że już wkrótce olimiada w Soczi, i wtedy Polacy niech organizują podobny przemarsz u nich .

Co mają powiedzieć ludzie miszkający w Brukseli, gdy tam każdego dnia ktoś prostestuje, a to Polacy, a to Rydzyk i jego Radio,a to Hiszpanie,a to Grecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co mają powiedzieć ludzie miszkający w Brukseli, gdy tam każdego dnia ktoś prostestuje, a to Polacy, a to Rydzyk i jego Radio,a to Hiszpanie,a to Grecy ?

Nie wiem co tam mówią, ale kibole mają raj. Mogą często sie wyszumieć, tylko czy tam są kibole i czemu nie organizują sie na takie marsze? :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan zgadza się, ale jak sam napisałeś wojsko a nie kibole szukający pretekstu do zadymy (co już pokazali). My teraz mamy trochę inne myślenie niż ludzie starsi, którzy przelewali krew i tracili bliskich w tamtych latach... poza tym w rosji nikt burdy nie zrobi bo jak sam mówiłeś od razy by ich władze porządkowe ustawiły, no ale to juz inna bajka... ;)

gwarantuje w Rosji dostaną więcej kar jak w Polsce

w polsce w ogóle nie dostaną bo nagranie jest za słabej jakości a monitoring niestety miał awarię :P

bez obawy pójść na stadion i kibicować nawet na meczu Polska-ZSSR a dobry łomot odbywał się jedynie pomiedzy ZOMO a kibicami

czyli czasy komuny :)

Zamiast biadolić to nalezy sobie uświadomić ,że już wkrótce olimiada w Soczi, i wtedy Polacy niech organizują podobny przemarsz u nich

ale po co?

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności