Skocz do zawartości

indeksacja podstron


marcin_dance

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli strona powstała, żeby pozycjonować inne twoje strony to chyba już ma :) .

Oczywiście. Niemniej piszemy o pozycji samej strony w wyszukiwarce w oderwaniu od jej przeznaczenia.

A tak plus minus kilka miechów, ile to czasu?

Nie wiem, nowe testy mam w planie dopiero. Osobiście jestem wyznawcą teorii przyrostowego systematycznego dodawania linków równomiernie przez jakiś czas, chociaż przyznam się, że ostatnio załapałem filtra na jedną domenę ze względu na pośpiech :)

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem wyznawcą teorii przyrostowego systematycznego dodawania linków równomiernie przez jakiś czas

...lub rownomierne nie przyrostowe, stałe-ciągłe dodawanie linków z zaleceniem na ten właśnie wariant choć Twoj też ma rację bytu, bo trudno pozycjonować na oblegane frazy bez przyrostowego dodawania linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lub rownomierne nie przyrostowe, stałe-ciągłe dodawanie linków z zaleceniem na ten właśnie wariant choć Twoj też ma rację bytu, bo trudno pozycjonować na oblegane frazy bez przyrostowego dodawania linków.

Tak. Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o lekko przyrostowe dodawanie linków (na początek ok 4 dziennie i inkrementacja o 1 co np 3 dni ) a nie kwadratowe czy wykładnicze.

Pozdrawiam,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że dodajecie stopniowo, skoro indeksują się jednocześnie

No właśnie. Bot wchodzi różnie i nie koniecznie zaindeksuje wczesniej link wcześniej dodany, ale co ja tam moge wiedziec... Nigdy nie zalapalem filtra bo jestem za leniwy... :) Jednak nie tak jednocześnie z tego by wynikało. Prędzej, że różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie można dodać tygodniowo i po 20 bo i tak wszystkie się nie indeksują ot tak od razu tylko z czasem.

Mylisz się.

1. W większości katalogów po dodaniu strony jest ona wyświetlana jako "nowość" pod kategoriami na stronie głównej katalogu.

2. Na dobrze podlinkowanym katalogu robot google bywa kilka/kilkadziesiąt razy dziennie.

3. Robot google jest zazwyczaj bardziej aktywny na stronach od robota MSN (jeśli chodzi o ilość odwiedzin, przynajmniej na moich stronach).

4. MSN bardzo szybko indeksuje nowe linki.

5. Google jest bardzo ociężałe w WYŚWIETLANIU aktualnie zaindeksowanych BL.

Rozważ w sercu swoim punkty 3 oraz 4 i wyciągnij odpowiednie wnioski :)

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ w sercu swoim punkty 3 oraz 4 i wyciągnij odpowiednie wnioski

Czase, szybciej wyświetla jahoo od msn.

Co do całokształtu chyba żeczywiście masz racje. Jako że jestem bardzo niesystematyczny w dodawaniu linków, żeczywiście zauważyłem, że po nowej dawce linków strona wskakuje(lub zaczyna wskakiwać, w zależności od spadku) spowrotem na swoje miejsce w przeciągu max 2dni. Wykluczjac oczywiście okresy gdy G szaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności