Skocz do zawartości

Dodane 4 wpisy do katalogów - oskarżenie i sąd?


SEOsklep24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

jaja z wpisami ostatnio faktycznie się dzieją. na jednej frazie po dodaniu strony do 4 katalogów PR3 - 4 + 1 link z moznego precla w ciągu 4 dni na dzień po dodaniu linka z precelka strona poleciała mi o 30 pozycji w dół. Jakaś masakra i kretynizm, bo raz że precel wartościowy, tekst unikatowy, strona powiązana tematycznie, w dodatku hasło kluczowe znajduje się w nazwie witryny, a Google i tak zareagowało jakąś przesadną reakcją. Najlepsze jest to, że strona była katalogowana regularnie - na spokojnie, po 8-10 wpisów na tydzień, i minimum raz w miesiącu trafiał do niej link - na różne podstrony i różne frazy z precelka.

ostatnio mam wrażenie że Google próbując ubić pozycjonerów strzela sobie w stopę. Aha - strona raczej wartościowa, 5000 u/u / miesiąć, odrzucenia na poziomie 20%, 90% ruchu z wyszukiwań.

Z kolei niektóre z moich stron zapleczowych notują regularnie wzrosty, mimo że ich od dawna nie linkuje.

dorianr -> czytasz czasami dział "google" na tym forum ? :)

Po prostu ten "spadek" zbiegł Ci się ze zmianami algo gogla/albo czystką popingwinową ot co :)

Ogólnie wątek do działu "dowcipy" :)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lol, jestem psychiatrą ale mam zdrowszych pacjentów.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, jestem psychiatrą ale mam zdrowszych pacjentów.

pamiętaj że to działa w obie strony :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gość szuka naiwnego co się przestraszy.

Strona pewnie nigdy w top nie była- szuka naiwnego co w ramach rekompensaty wypozycjonuje ją..

Akurat nie trafił na takiego, na którego chciałby trafić :)

Jestem po wstępnych rozmowach z prawnikiem mojej firmy i powiedział krótko :

" Czekajmy na pozew, bo warto za te oskarżenia troszkę PLN dostać "

:)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pozycjonerem od 20 lat ?

Ciekawe ile płacił za łącze w 1992 r. :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis w ofercie o tym, że katalogowanie można rozbić, ale na najmniej 20 wpisów dziennie dobrze filtruje takich pacjentów. Jeśli ktoś mi pisze, że zastanawia się czy dodawać 2 czy 3 wpisy, żeby nie zaszkodzić - edukuję. Jeśli upiera się przy swojej wersji - odsyłam do konkurencji (m.in. do Was :))

"wstępnych rozmowach z prawnikiem mojej firmy" - taki pewny swojego jesteś, a jednak prawnika pytasz? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis w ofercie o tym, że katalogowanie można rozbić, ale na najmniej 20 wpisów dziennie dobrze filtruje takich pacjentów. Jeśli ktoś mi pisze, że zastanawia się czy dodawać 2 czy 3 wpisy, żeby nie zaszkodzić - edukuję. Jeśli upiera się przy swojej wersji - odsyłam do konkurencji (m.in. do Was :))

"wstępnych rozmowach z prawnikiem mojej firmy" - taki pewny swojego jesteś, a jednak prawnika pytasz? :(

Po to są prawnicy aby ich pytać o takie rzeczy. Ja jestem pewny wykonania zlecenia, a prawne aspekty są już potwierdzane przez prawnika.

Przynajmniej tak zawsze było.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować wszystkich iż dzisiaj sprawdzając z ciekawości pozycje klienta, który oskarżył mnie o wyrzucenie jego strony przez moje katalogowanie ;)

Cóż pozycje powróciły i nawet z lekkim plusem :) Cóż niestety musi się pogodzić z tym iż dalszego katalogowania nie będzie...

:(

Pewnie to jego 20 letnie doświadczenie doprowadziło do powrotu pozycji ;)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności