Skocz do zawartości

Dodane 4 wpisy do katalogów - oskarżenie i sąd?


SEOsklep24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz im wysłać info, że przywróciłeś pozycję z nawiązką :)

Ogólnie to z takimi najlepiej jak najmniej mówić i nie odpowiadać za szybko, ale swoje ewentualnie działać, aby nie nakręcali się dalej (frustraci życiowi).

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Swego czasu bardzo dużo sprzedawałem na Allegro katalogowania. Ponad 100 sprzedanych katalogowań. Na tę setkę trafił mi się jeden delikwent, któremu po otrzymaniu raportu nie podobały się katalogi do jakich strona została dodana. Zaczął robić dym i straszyć negatywem itp. itd. Jako, że był to dość dobry biznes to postanowiłem, że oddam mu jego 16 złotych ;) I teraz jak nad tym myślę to byłem mega frajerem.

@MrFrog: Nie bądź frajerem tak jak ja byłem. Nie dyskutuj z delikwentem. Ciekawi mnie tylko czy to ten sam klient bo strona była mega słaba a klient był "firmowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste: kupił usługe katalogowania ? Tak. Wykonana ? Tak. Jest raport ? (powiedzmy że TAK). Czy miała cos zagwarantować ? Nie.

Po przeczytaniu tematu, chciałem napisać to co już Paweł napisał.

Wystaw pro-formę za wykonane już prace (nie chodzi o pieniądz a fakt wykonania), poza tym nie ma lepszej obrony niż atak.

Podaj tutaj chociaż miasto. Jak ktoś otrzyma zapytanie to zawsze można wysłać PW.

M

@Darq

Od jakichś 15 lat ;)

Stare pryki zaczynały od Commodore.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<offtop>

@Mariusz - Ty jesteś już siwy :D

Nie wiedziałem, że takie stare pryki też potrafią obsługiwać komputer :P

</offtop>

Nie obrażaj Mariusza :D przystojniacha z niego... :(

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności