Skocz do zawartości

Grecja


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy sobie właśnie krótki (~7dni) urlop. Chyba się starzejemy, bo zamiast skoczyć pośmigać po Tatrach marzy nam się opalenizna i słodkie lenistwo :D Myślimy nad Grecją (Rodos, Korfu - coś w ten deseń). Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje i doświadczenia? Zbieram info gdyż tam mnie jeszcze nie było ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku byłem w Grecji (dokładnie w Paralii) z biurem podróży Oskar i całkiem przyjemny był ten wyjazd - pomijając rodaków, obżerających się jak świnie. Do plaży 50m, wcale tak tłoczno nie było, więc można sobie było spokojnie znaleźć miejsce na plaży i nie wchodzić przy okazji sąsiadowi na ręcznik.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sindirus mają sprzedaż online?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grecos.pl ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem z żoną na Rodos, polecam wyspę a szczególnie miejscowość Faliraki, warto się tu wybrać do największego parku wodnego na powietrzu w Europie - https://www.water-park.gr :soczek:

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgredzik - zgredzisz :soczek:

@pan od seo, Rocky77 - thx

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekk rozwiń myśl. teraz to takie "nie, bo nie"

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Korfu. Wczoraj wróciłem po tygodniu. Biuro Itaka. Hotel Prima Sol 4 gwiazdki. Rezerwowałem w grudniu. Teraz ok. 300 -500 zł więcej trzeba zapłacić. Polecam wycieczkę dookoła wyspy z przewodnikiem organizowaną przez biuro, a do miasta Korfu można samemu pojechać. Jak ktoś umie śmigać na skuterze to wypożyczenie 10 euro na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności