Skocz do zawartości

Grecja


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Planujemy sobie właśnie krótki (~7dni) urlop. Chyba się starzejemy, bo zamiast skoczyć pośmigać po Tatrach marzy nam się opalenizna i słodkie lenistwo :D Myślimy nad Grecją (Rodos, Korfu - coś w ten deseń). Ma ktoś jakieś ciekawe propozycje i doświadczenia? Zbieram info gdyż tam mnie jeszcze nie było ;)

heheh... no skąd ja to znam. Kiedyś to były kajaki, spływy i takie tam, dziś - jeziora owszem, ale tylko do granicy plaża-woda, albo ciepłe kraje ale też bez ekstremalnych przygód. To ta praca nas wykańcza;)

A wracając do Grecji, rózne fajne pomysły mają na https://www.fostertravel.pl/ (to nie jest biuro podróży!), warto sobie zerknąć

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu jest adekwatna, więc i ja pozwolę sobie zadać pytanie. Planuję wyjazd na 2 połowę września. Przedtem nie wyjeżdżałem w takim terminie i nie interesowałem się tym, jak kształtuje się poziom cen w najpopularniejszych biurach. Wiem, że każdy rok jest specyficzny i często ciężko o jakieś uogólnienia i prawidłowości, ale może jednak... Cel: Grecja, priorytet: znane, duże biuro i oczywiście jak najkorzystniejsza cena, tydzień, standard 3-4 gwiazdki. Macie jakieś dobre rady?:) Rezerwować już teraz, czy czekać? Może ktoś lata tylko wtedy i wie, o ile oferty z dzisiaj będą wówczas tańsze, czy też jedyną opcją jest wyczekiwanie na last minute?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem w okolicach Paralii rok temu w sierpniu, również z biurem podróży Oskar.

Z tym że był to studencki wyjazd, a Oskar zapewniał noclegi. Bawić się dobrze bawiłem, ale to chyba tylko tyle :P

Ceny w klubach (Cucus czy jakoś tak - polecam ) dość wysokie - około 5 euro za piwko 300ml. Wieczorami jest klimatycznie, bardzo dużo Serbów i Polaków. Warunki w miejscu noclegu mieliśmy straszne. Brak klimy i kuchni. Wróciłem do domu z wysypką niewiadomego pochodzenia. Także jak ktoś do Paralii, to nie polecam willi Artemis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności