Skocz do zawartości

Rosja - Polska


Mar_Dal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ten mecz byl do wygrania, Smuda nastawil sie na remis i bal sie Rosjan, stawiajac wszystko na obrone. Bylo wiele dobrych akcji ale co z tego jak na ataku jedna osoba a zanim dobiegla reszta konczylo sie strata pilki;]

co do zadym niech sie nie dziwia jak sie chwala ikonami komuny;]

https://foto.niezalezna.pl/displayimage.php...p_display_media

chociaz i tak jak na kilkaset tysiecy osob zatrzymaja 40 czy 100 osob to procentowo wychodzi mniej jak udzial analfabetow w naszym spoleczenstwie;p a nie nazywal bym przez to ogolu jako glupkow:P

Nie jest to nic dziwnego, ze trafi sie jakas czesc ktorej nie chodzi o sport;]

u nas chociaz mogli sobie poswietowac otwarcie swoje swieta z 12.06;] podczas gdy w Rosji 30 tysieczny protest opozycji przeciwko Putinowi;] co wymaga odwagi bo dalej jest tak dosc silowo to zwalaczane;] to nie tak jak u nas ze kazdy moze pokrzyczec co sobie chce, jedynie w mediach zostanie roznie przedstawiony;]

W kazdym razem udalo sie wyremisowac. Byl mecz o wszystko i dalej bedzie;] Bo teraz musimy wygrac z Czechami aby wyjsc z grupy podczas gdy Czechom wystarczy remis.

Ogolnie niezle emocje;] nic nie wiadomo;] Czechy przegraly sromotnie z Rosja, z ktora zremisowalismy a wygraly z Grecja z ktora rowniez zremisowalismy;] Ogolnie pechowy bylby nastepne remis;] Nie przegrac zadnego meczu a nie wyjsc z grupy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

co do zadym niech sie nie dziwia jak sie chwala ikonami komuny;]

https://foto.niezalezna.pl/displayimage.php...p_display_media

[...]

No głupota w takim razie w najczystszej postaci. Zamiast przejść kulturalnie, jak już musieli, to część odwalała cyrki. Tych z sierpami i młotem rutynowo powinni spałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam szczerze, że to był pierwszy mecz, jaki oglądałem w całości i pierwszy, który mi się spodobał, a sam wynik może i dobry, bo satysfakcjonuje w sumie po trosze obie strony. Gdyby Polska wygrała, to by Rosjanie mieli przecież okrutnego doła, a tak się nie godzi gości traktować ;) Z drugiej strony, gdyby Rosja wygrała, to by znowu były w mediach pewno teorie spiskowe prawie jak z okazji tupolewa...

Meczyk jak dla mnie (laika w tych sprawach) bardzo udany. Chyba sobie niedługo kupię też szalik ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mecz byl do wygrania, Smuda nastawil sie na remis i bal sie Rosjan, stawiajac wszystko na obrone. Bylo wiele dobrych akcji ale co z tego jak na ataku jedna osoba a zanim dobiegla reszta konczylo sie strata pilki;]

co do zadym niech sie nie dziwia jak sie chwala ikonami komuny;]

https://foto.niezalezna.pl/displayimage.php...p_display_media

chociaz i tak jak na kilkaset tysiecy osob zatrzymaja 40 czy 100 osob to procentowo wychodzi mniej jak udzial analfabetow w naszym spoleczenstwie;p a nie nazywal bym przez to ogolu jako glupkow:P

Nie jest to nic dziwnego, ze trafi sie jakas czesc ktorej nie chodzi o sport;]

u nas chociaz mogli sobie poswietowac otwarcie swoje swieta z 12.06;] podczas gdy w Rosji 30 tysieczny protest opozycji przeciwko Putinowi;] co wymaga odwagi bo dalej jest tak dosc silowo to zwalaczane;] to nie tak jak u nas ze kazdy moze pokrzyczec co sobie chce, jedynie w mediach zostanie roznie przedstawiony;]

W kazdym razem udalo sie wyremisowac. Byl mecz o wszystko i dalej bedzie;] Bo teraz musimy wygrac z Czechami aby wyjsc z grupy podczas gdy Czechom wystarczy remis.

Ogolnie niezle emocje;] nic nie wiadomo;] Czechy przegraly sromotnie z Rosja, z ktora zremisowalismy a wygraly z Grecja z ktora rowniez zremisowalismy;] Ogolnie pechowy bylby nastepne remis;] Nie przegrac zadnego meczu a nie wyjsc z grupy;]

Znowu ty i ta twoja faszystowska gazeta ? Symbole radzieckie to były tylko incydenty, i tyle. Wczoraj W Poznaniu na starym rynku widziałem ludzi z ogromnymi krzyżami na piersi, tylko,ze te krzyże były odwrócone do góry nogami, a co najfajniejsze tym ludziom robili zdjęcia zagraniczni dziennikarze, a teraz tylko czekać,aż za granicą pojawią się komunikaty Polska to kraj stanistów.

Widzisz cały przemarsz z miejsca A na stadion wyglądał tak.

https://foto.niezalezna.pl/displayimage.php...p_display_media

Widzisz ,gdzieś tam symbole radzieckie ?

. a zwierzęta Polski robią coś takiego

https://www.youtube.com/watch?v=auLo6x__OGw

Tych ludzi trzeba wyłapać i skierować na przymusową reedukację !

Rosjanie nie s a lepsi, ale to zacofany kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje niedosyt. Jak tylko wchodzilismy wiekszą ilością, to Rosjanie się gubili. Mi, zwłaszcza w drugiej połowie brakowało kogoś świeżego, kto by podchodził pod obrońców. Sam Lewandowski z Rosyjskim plecakiem za dużo nie pograł. Doczekałem sie Mierzejewskiego i od razu trochę się zmieniło. Gdyby jeszcze wszedł ktoś na skrzydło to... Było by, albo nie było. Nie wiem, ale mam wrażenie, że Smuda bardzo się boi coś zmieniać podczas samego meczu. Sam meczyk fajny, jak tylko nie tracilismy w środku piłki, jak chłopaki rozklepywali miedzy sobą piłkę to Rosjan nie było - a te podanka podanka przed brameczką ze spalonego, coś pięknego.

Max a Ty drug, masz trzymać za Polską, bo bana nie na PiO, ale na cały obszar PL otrzymasz :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał wejść? No napewno nie Brożek grzejący cały czas ławę w swoim klubie i napewno nie na ostatnią akcję. Trener wybrał 23 i jezeli tak naprawdę ma tylko 11, którzy mają przegrać cały turniej po 90 minut, to znaczy, że albo jest coś nie tak z jego typami, albo boi się zaryzykować, a bez tego ryzyka pozostaje szczęście, które nam średnio sprzyja, by nie napisać w ogóle.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to paranoja tak się nastawiać na remis, przecież mogliśmy iść na całego w ostatnich minutach, czy by było 1:1 czy 1:2 w plecy to by większego znaczenia nie było. Gramy beznadziejny, defensywny futbol i gdybym nie był Polakiem to bym nie chciał takiej drużyny oglądać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna ze zmian nie była trafiona (no moze oprócz Mierzejewskiego). Nie mamy lewego skrzydła. Obraniak rusza sie jak wóz z węglem. Kolejny raz nic nie wniósł do gry. Kolejny raz powtarzam, że powinien grać Grosicki. Tym bardziej, że z lewej strony na obronie gra Boenish, który ma dynamikę parowozu.

Co do marszu to było do przewidzenia, że tak się skończy. W tym kraju mieszka prawie 40mln ludzi. Wiadomo, że zawsze znajdzie się grupa, dla której jest to idealna okazja do dymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności