Skocz do zawartości

Rosja - Polska


Mar_Dal

Rekomendowane odpowiedzi

o przepraszam dzoś jedna bździągwa w 1 stwierdziła, że to byli ludzie związani z ruchem solidarni 2010 :/ Co się dziwić, że ludzie głupoty gadają jak pą prezydą łże i bredzi, cały rząd łże i bredzi, dziennikarstwo zeszło na psy a wszyscy razem schamieli, że głowa mała :/ Przykład idzie z góry niestety.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A czy to oznacza, że to były bojówki PiS?

Od momentu jak w zeszłym roku Jadosław zawarł sojusz z kibolami można ich uznawać za PiSowskie bojówki.

Donaldzik też lata z szalikiem, więc co?? Bojówki PO?? EOT. Dopóki kibic nie ma na ramieniu naszywki partii nie masz prawa zwalać na inne partie, bo to czyni Ciebie hipokrytą i mącicielem. A jak chcesz robić czarny PR polityczny to są od tego inne portale.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie nie s a lepsi, ale to zacofany kraj

Nie zgodzę się, byłem niedawno w Moskwie i niestety ale to Polska jest zacofanym krajem w porównaniu do tego, jak wygląda życie w Moskwie (nie mówię o wioskach w Rosji). Tak się składało, że jechaliśmy metrem razem z kibicami Spartaka, w szalikach, pijących napoje wyskokowe zakamuflowane w butelkach po soku. Nic nie śpiewali, zachowywali się grzecznie i mimo, że wszystkie stacje metra były obstawione przez OMON (takie coś jak u nas kiedyś ZOMO), nie było powodu, żeby pilnowali, nie mieli czego. Jadąc z nami grzecznie poprosili stojącą obok kobietę, żeby uchyliła okno bo było gorąco i podziękowali. Tyle.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch panów (doler i chandler) już dawno powinno być spacyfikowanych (pałkami?) przez adminów... Obaj uprawiają na forum skrajną propagandę, zero obiektywizmu, żadna dyskusja z nimi nie ma sensu. :D

@chandler

Kaczyński jest, pis jest, zapomniałeś jeszcze o pewnym szerzącym nienawiść i antysemityzm radio...

Odnośnie wydarzeń około stadionowych to na plus. Po tej nagonce i budowaniu wojennej atmosfery przez wszystkie media (tak panie chandler, reżimówki też zrobiły swoje) to i tak dobrze, że obyło się bez ofiar smiertelnych. Wystarczyło na początku stanowczo wyśmiać ten pomysł z marszem i nikt nie miałby pretensji.

Wynik meczu? Remis niewiele nam daje... Musi sędzia nieźle drukować żebyśmy wygrali z Czechami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donaldzik też lata z szalikiem, więc co?? Bojówki PO??

Kibice i kibole to dwie różne grupy ludzi. Tych pierwszych interesuje dopingowanie swojej drużyny, tych drugich chuligaństwo. Przed zeszłorocznymi wyborami Kaczyński zawarł sojusz z kibolami, którzy jeździli po Polsce i zakłócali spotkania wyborcze PO, w zamian za co Jadosław nazywał ich "patriotyczną młodzieżą", a Kempa, Romaszewski, Czarnecki i Kaczmarek poręczyli za szefa kiboli "Starucha". PiS przykleił się do kiboli i tak łatwo się od nich nie odklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego znaczenia czy to Polski kibol prowokował, czy Rosyjski kibol prowokował. Normalni ludzie nie napierd*lają się tak jak te pajace, tylko idą na mecz i dopingują. Ultras mi tez nie przeszkadzają o ile organizują się w dopingu, robią oprawy. Nawet mi tak nie przeszkadza, jak tam sobie klną, bo dziecku potrafię wytłumaczyć, że to osoby, które o słowniku słyszały tylko w reklamach i nie potrafią sklecić zdania by w co drugim wyrazie nie strzelić jakiegoś przekleństwa.

I o ile komuna to przerąbany okres dla normalnych, o tyle na tych pajaców przydało by się kiedyśne ZOMO, które nie pytało czy i w co wierzysz, komu kibicujesz, jak robiłes dym, to potem połamane żebra były Twoim najmniejszym zmartwieniem. Szybko gnojostwo by sie uspokoiło i nie mam na myśli tych co robią świetne oprawy, a tych co się zbierają tylko po to by komuś wpierd*lić i nie wazne czy na meczu, przed, po czy z innej okazji.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam te filmiki i ogólnie to stwierdzam, że jakoś mało tej policji było, a tak mieli ich chronić. Zadyma była pewna, więc kto zezwoilił na to chciał jej. Jak derby w Rzeszowie są to nieraz jest więcej Policji a tu trąbili wszyscy (oczywiście nie śmieszne tvn-y), że będą się prać i policji prawie nie widać, brawo dla rządzących. Oczywiście nie popieram kibolstwa i nie ważne czy Polak czy z Rosji pałą w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale w ogóle nie oglądam telewizji. Jak na meczu w lidze polskiej zawiśnie swastyka to się mówi, że kibice danej drużyny to faszyści. Jak Rosjanie paradują z takimi flagami, a innym Rosjanom widocznie to nie przeszkadza to się mówi, że jednostkowe przypadki.

Poza tym spójrzcie na Rosjan. Oni nigdy nie powiedzą, że zrobili coś źle, tylko: to Polacy prowokowali itd. Jak we Wrocławiu wpier** jakimś dziadkom-stewardom to też była nasz prowokacja. Tymczasem zwolennicy nie powiem jakiej partii, żeby nie wzbudzać dyskusji politycznych, sra** we własne gniazdo i zawsze krytkują tylko Polaków. Jakiś kompleksy macie?

Trochę źle mnie zrozumiałes. Chodziło mi o to, że zawsze w tak dużej grupie trafi się jakiś idiota. Flag z sierpem i młotem tam praktycznie nie było. Nawet Korwin na swoim blou pisał, że poszedł zwalczać komunistów, a tam nikt tego ustroju nie popierał. Wyobrażenia mineły się z rzeczywistością. Chodzi mi o efekt skali.

Media przez tydzień nakręcały całą aferę - gadanie, że Rosjanie zrobią marsz i będą propagować symbole komunizmu. To nic dziwnego, że się niektórzy nakręcają i później są burdy (chociaż to ich nie usprawiedliwia). To pokazuje poziom naszego dziennikarstwa bo tylko ktoś nie do końca inteligentny będzie biegał z flagą ZSRR skoro 12 czerwca Rosjanie świętują właśnie jego obalenie. A jak zawiśnie swastyka to rzeczywiście muszą wywieszać je faszyści (a raczej naziści). Tylko uogólnianie do wszystkich kibiców danej drużyny tak samo nie ma sensu. Bo jednostki nie świadczą o całości.

A to czy Rosjanie się do czegoś przyznają czy nie mnie średnio obchodzi. Bardziej interesują mnie fakty. Chyba ktoś w tym kraju jest odpowiedzialny za wyłapywanie ludzi bijących stewardów? Narodowść tego, który to zrobił ma drugorzędne znaczenie.

I na koniec co do partii politycznych. Nie jestem zwolennikiem żadnej. Ale dwie główne, o które tu się toczą spory stosują taką samą retorykę. Tylko straszą innymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia skazał w środę wieczorem osiem osób zatrzymanych po wtorkowych burdach, do jakich doszło przy okazji meczu Polska-Rosja podczas Euro 2012. To pierwsi ukarani za udział w tych wydarzeniach.

Jak powiedział rzecznik Sądu Okręgowego w Warszawie Wojciech Małek, cała ósemka skazanych w środę w trybie przyspieszonym to Polacy. Otrzymali kary grzywny lub pozbawienia wolności w zawieszeniu.

To są jakieś totalne kpiny, bandyci nie zapłacą ani grosza bo zapewne nie mają dochodów a z wyroku nic sobie nie zrobią, jak dobrze pójdzie zobaczymy ich w sobotę we Wrocławiu...

Oby tak dalej ehh..

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej Putinowi udało sie przykryc tym wydarzeniem, wielka manifestacje w Moskwie, przeciwko jego wladzy. Ironia, w Polsce paradują i się cieszą a w Moskie walczą ze swoimi przeciwnikami, którzy domagają się odejścia Putina. W Polsce mają więcej spokoju jak u siebie;].

W sumie u nas podobnie, w mediach nie widziałem odkrycia ostatnio pomnika Kazimierza Deyny:P może właśnie dzięki reakcji w stronę przedstawicielki władzy;]

Denerwuje mnie jedynie jednoznaczne zwalanie winy na Polaków.

Po 1 trzeba być debilem aby pozwolić na marsz z flagami z sierpem i młotem, tego nic nie usprawiedliwia.

Po 2 chętnych do bitki dało się zauważyc zarówno po jednej jak i po drugiej stronie.

https://vod.gazetapolska.pl/1906-agresywni-...nieprzytomnosci

na necie duzo filmikow gdzie pytaja sie policji stojacej przy gosciach ktorzy chwala sie i machaja flagami z symbolami sierpa i mlota, zero reakcji.

Tak to sie skończyło jak z Policji sie nie wywalilo bylych zomowcow. Nie widzą nic złego;] a na przytoczenie paragrafów, które zabraniają promowania takich symboli, nie reaguja;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 trzeba być debilem aby pozwolić na marsz z flagami z sierpem i młotem, tego nic nie usprawiedliwia.

Tolerancji też trzeba wielu uczyć.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności