Skocz do zawartości

Rosja - Polska


Mar_Dal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
trzeba być debilem aby pozwolić na marsz z flagami z sierpem i młotem, tego nic nie usprawiedliwia.

Trzeba być totalnym deblem, żeby dać się taką flagą sprowokować...

A tak na marginesie to ile tych flag tam było? Na Twoim filmiku widzę jedną flagę i jedną czapkę, to Twoim zdaniem usprawiedliwia wrzucanie kilkunastu tysięcy ludzi do jednego wora?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nam pokaż bo ja póki co nie mogę tego znaleźć. Ale widzę, że Ty widziałeś mnóstwo flag. Czekam na zdjęcia, a najlepiej filmy.

Żeby nie było wątpliwości uważam, że wobec osób, które takie flagi mialy powinny zostac wyciągnięte konsekwencje. Ale nie dajmy się zwariować, że oni stanowili jakąś liczną grupę. Nawet na tym filmiku z Gazet Polskiej ciężko znaleźć te flagi. A już oni na pewno chcieli je znaleźć. Przedstaw dowody, a nie siejesz ferment wymyślonym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku marszu flaga żółto-czarno-biała (sprawdź sobie co to za szmata i kto jej używa dziś), na meczu podobizna Dymitra Pożarskiego (chociaż twierdzą że nie), zresztą sam "wódz" wszechrosyjskiego związku kibiców ma poglądy takie jakie ma (wygoogluj). Nie kumam co tam robiły w takiej sytuacji sierpy i młoty (rozdwojenie jaźni), ale tez były. Zwykły pochód chuliganki narodowej + prowokacyjne czerwone szmaty komunistyczne. Ktoś (HGW) bez wyobraźni zezwolił na ten marsz, o czym mówią rosyjskie media (tak czytałem w polskiej prasie, najlepiej niech MaxPan się wypowie w tym temacie). Dodatkowo jakiś Francuz co się zajmuje takimi sprawami u nich, też powiedział, że by sie na pochód nie zgodził (swoją drogą śmieszny tekst szczególnie po ZAMIESZKACH po zabiciu murzyńskiego dilera w Paryżu, u nas nie było zamieszek było troche chuliganki). Czekam na mecz Niemców ciekawe czy też przemarsz ze swastykami zrobią i skoro to nie była prowokacja to czemu przed meczem z Grekami nie mają Rosjanie przemarszu? A wniosek z tego wszystkiego taki że nieodpowiedzialni ludzie zezwolili na przemarsz, a teraz każdy normalny Rosjanin będzie w oczach Polaków podejrzany - tak jest fajniej czy lepiej było uniknąć tego?

ps. Zgred chcesz uczyć tolerancji do symboli komunistycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donaldzik też lata z szalikiem, więc co?? Bojówki PO??

Kibice i kibole to dwie różne grupy ludzi. Tych pierwszych interesuje dopingowanie swojej drużyny, tych drugich chuligaństwo. Przed zeszłorocznymi wyborami Kaczyński zawarł sojusz z kibolami, którzy jeździli po Polsce i zakłócali spotkania wyborcze PO, w zamian za co Jadosław nazywał ich "patriotyczną młodzieżą", a Kempa, Romaszewski, Czarnecki i Kaczmarek poręczyli za szefa kiboli "Starucha". PiS przykleił się do kiboli i tak łatwo się od nich nie odklei.

Twój wpis jest tak samo prawdziwy jak to, że strony można wypozycjonować tylko białym kapeluszem. Za Starucha (niedługo to bedzie napis na dropsach) poręczyli też Kidawa-Błońska i Andrzej Halicki też są z PISu? Zresztą Kempa już też w PISie nie jest, a Staruch nie jest żadnym szefem kiboli - co to za tekst w ogóle, kto go mianował szefem? Chcesz dyskutować to się doucz/albo doczytaj, jak ja chce się wypowiadać to czytam zarówno GW jak i inne media żeby mieć pogląd niezmącony propagadną... A apropo "sojuszu" z kibolami to Kaczyńskim nie raz, nie dwa się dostalo (słownie oczywiście) na stadionach + na rozmowy z Tuskiem w zeszłym roku poszedł gość (przedstawiciel kibiców) który jest... w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po części się z Tobą zgodzę. Od początku było wiadomo, że ten marsz się nie zakończy dobrze. Tego "wodza" też juz widziałem. Faktycznie musi mieć rozdwojenie jaźni. Coś jak nacbole :D (https://swiatowidz.pl/?p=6036).

Tak czy inaczej flagi z sierpem i młotem to był margines i na ich podstawie nie można wyciągać żadnych wniosków. Nie stanowiły one nawet procenta wszystkich barw. Co do ich "wodzów" nie mam najlepszego zdania. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobili to celowo. Ale reszta to pewnie byli zwykli ludzie, którzy tutaj przyjechali. Razem szli na mecz. Polskie ekipy klubowe robiły tak niejednokrotnie i nic się nie działo (zobacz sobie na przykład przemarsz Lecha w Pradze).

Co do meczu z Grekami to w tym dniu Rosjanie nie mają swojego święta. A 12 czerwca mieli. Zresztą zobaczymy czy nie będą szli razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Starucha (niedługo to bedzie napis na dropsach) poręczyli też Kidawa-Błońska i Andrzej Halicki też są z PISu?

Ordynarne kłamstwo. Za Starucha ręczyli tylko PiSowcy.

Zresztą Kempa już też w PISie nie jest, a Staruch nie jest żadnym szefem kiboli - co to za tekst w ogóle, kto go mianował szefem?

Była w PiSie jak składała poręczenie i odwiedzała Starucha w pudle, realizując strategię Jadosława. Korka też nikt nie mianował szefem gangu mokotowskiego, a jednak nim był.

Chcesz dyskutować to się doucz/albo doczytaj, jak ja chce się wypowiadać to czytam zarówno GW jak i inne media żeby mieć pogląd niezmącony propagadną...

A skąd wyciągnąłeś mylny wniosek, że czytam tylko i wyłącznie GW? Korzystam z wielu źródeł informacji, unikam jedynie ośrodki dezinformacji w rodzaju Gazety (Nie)Polskiej, czy portalu W Potylicę.

na rozmowy z Tuskiem w zeszłym roku poszedł gość (przedstawiciel kibiców) który jest... w PO.

Zgadza się, to był przedstawiciel kibiców. Kibice różnią się tym od kiboli, że interesuje ich dopingowanie drużyny, a nie rozróby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w strefie kibica, i widziałem ten przemarsz ( od początku były hasła "Komuno wróć, co ciekawe nawijali także po naszemu, były sierp i młot itd) co ciekawe dla mnie to nie było tam żadnej zadymy, ot pijani ludzie (nie kibice, nie patrioci i nie nacjonaliści) bo to byli idioci krzyczący precz Smoleńsk, precz PO (którzy mieli na celu prowokację i pokazanie nas w złym świetle w Europie) są winni tego zdarzenia

W każdym stadzie znajdzie się czarna owca, to było od początku wiadomo, że będzie prowokacja

co jakiś czas poleciała jakaś butelka z jednej ze stron, brawo dla policji, która się nie cackała (waliła z broni gładkolufowej w każdą stronę czy to Ruski czy Polak, powinni lać pała, bo choć sam wiem co to "ustawka" to nie jest to miejsce do takiego zachowania, tam były kobiety i dzieci)

Moim zdanie teraz trzeba karać, karać i jeszcze raz karać, znacznie bardziej

Głupio jest, że doszło do tej zadymy (to nie byli ani kibice, ani kibole ani żadna z tych frakcji, to była czysta prowokacja, co ciekawe to obie strony, potrafiły normalnie oglądać mecz w strefie a nawet się świetnie bawić)

Gratuluje stolicy jednak wyboru pani prezydent ;) która wiedziała bardzo dobrze co się wydarzy :)

Nie oceniam nikogo, w trakcie Euro nie narzekam, nie płaczę, jestem kibicem i podziwiam piękno tego sportu (choć i na siatkarzy zerkam ci to dopiero rozwalają wszystkich )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego HGW miała niby zakazać marszu ? W środku buszu żyjemy ? Zresztą jaki to był marsz ? przejście przez most prosto na stadion....no jakoś tam musieli dotrzeć . Jak by i to zablokowała frustracja była by o wiele większa. Zresztą duży tłum łatwiej kontrolować niż np; kilkaset małych grupek . Wtedy negatywne skutki były by o wiele większe (tak mówili specjaliści od zabezpieczania dużych imprez).

Zresztą:

https://poradnik.ngo.pl/x/455891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś te przemarsze itd. Ale proszę was, to nie są kibole! Jak już to pseudokibice lub chuligani. Kibol to słowo zaczerpnięte z gwary wielkopolskiej i od zawsze znaczyło to samo co kibic. A teraz jakiś mało obeznany w temacie szmatłowiec czy inna gazeta wybiórcza określa tym słowem zwykłych chuliganów.

Jestem kibolem! (w poznańskim tego słowa znaczeniu).

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje jak ludzie dają sie manipulować tzw. mediom opiniotwórczym. Dość szybko kibol stał się wyrazem o wydźwięku negatywnym. Wydaje mi się, że jeszcze 2-3 lata temu takie osoby powszechnie określano mianem pseudokibiców lub szalikowców. Teraz kibol jest najpopularniejszym określeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności