Skocz do zawartości

IE 7


horacyleo

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż tyle dobrego że niestety najpopolurniejsza przeglądarka goni te mniej popularne pod względem funkjonalności, tylko czy goni??

Zastanawia mnie jak on interpretuje strony czy tak samo występują odstępstwa od FF, opery itd jak ie6 czy może tu co nieco poprawili.

IE to taki program, który pozwala na oglądanie internetu z Twojego komputera i odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie bawiliście się już tym wynalazkiem?? jakie są wasze wrażenia??

nie. po co? :wow:

na ogól jak ktoś jeżdzi mercedesem to nie interesuje go nowy model malucha ;)

a wpoaznie. nie mam zamiaru instalowac, przynajmniej na razie. czytalem ze zmiany sa tylko kosmetyczne, kilka poprawionych bledow, reszta tak samo gowniana jak poprzednia wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 150 tysięcy bajerów ale jest niestabilna bo to ciągle bety po instalacji ludzie mają jaja.

Oczywiście narazie wygląda na krowi cięzki program .

Ciężko cos teraz gdybać będzie finalna to się oceni :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia użytkownika: są zakładki (czy panele/karty jak kto woli), są RSSy... i nic poza tym (wyszukiwanie na stronie i w polach wyboru na przyklad ciągle kiepskie totalnie). Bezpieczeństwo - slogany, przemowy, rewelacje i dupcia (choćby po krótkim rozważaniu tego wątku wyszło to: https://clipboard.googlemyway.com/ i w MSIE7 nadal działa...).

Z punktu widzenia webmajstera: kluczowa zmiana to obsługa przeźroczystości w PNG. Poza tym jest kilka różnic w stosunku do MSIE6 które sprawiają, że skrypty zmuszające MSIE do sensownego zachowania czasem trzeba dostosować do nowej wersji.

Wszystko zalezy od popularności tego czegoś - niewykluczone, że XP dostaną to jako akutualizację - i będzie to na tyle dużo użytkowników, że będzie się trzeba nimi martwić. Na szczęście Win98 (których troszkę jeszcze jest) zostaną na MSIE6 lub zainstalują sobie przeglądarki.

na ogól jak ktoś jeżdzi mercedesem to nie interesuje go nowy model malucha
Wszyscy jednak dobrze wiemy, że zrobić stronę to nie sztuka. Gorzej, że ktoś ją musi oglądać, a większość (76% jeśli wierzyć ranking.pl) używa do tego MSIE - i o tych ludziach niestety trzeba pamiętać (zwłaszcza, jeśli ktoś płaci za zrobienie tej strony i chce żeby oglądało ją możliwie dużo ludzi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w3master

ma problemy z wyswietlaniem stron, layouty sie rozsypuja, znaczniki przestaja dziedziczyc wlasciwosci z css.

czekam na ie7, dostosowanie stron do bety mija sie z czymkolwiek, tym bardziej - z celem.

i naprawili selektor *, z hackow zostaja tylko warunkowe komentarze - "if ie"

podsumowujac - przy uzyciu ie7b2 odwiedz csszengarden.com lub msn.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na ie7, dostosowanie stron do bety mija sie z czymkolwiek, tym bardziej - z celem.
I tu się niestety możesz pomylić. Nie sądzę, żeby oficjalne wydanie różniło się w działaniu od bety. Pojawienie się go tylko da nam informację o skali problemu (tzn. jak bardzo panicznie szybko trzeba przerabiać strony).
podsumowujac - przy uzyciu ie7b2 odwiedz sszengarden.com lub msn.com.
Kilka klików w jednym i drugim nie ujawniło żadnych dziwadeł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności