Skocz do zawartości

Kiedy podjąć pracę w branży?


Ludi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio aplikowałem na stanowisko specjalisty od seo. Wciąż czekam na odpowiedź. Od znajomego, który pracuje już w tej firmie wiem, że HQ zajmuje się obecnie pierdołami, a aplikacje zostawiają na później, więc wciąż nie tracę nadziei :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 6 rok jestem na DG i pracuje w kilku firmach jako pozycjoner. Uważam, że warto bo można podpatrzyć jak funkcjonują inne przedsiębiorstwa i coś z tego wynieść [oczywiście chodzi o doświadczenie a nie o klientów ;)].

Natomiast czy opłaca się wchodzić w branżę SEO? moim zdaniem już nie, lepiej zająć się innymi możliwościami reklamy w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast czy opłaca się wchodzić w branżę SEO? moim zdaniem już nie, lepiej zająć się innymi możliwościami reklamy w internecie.

Chyba się mylisz, jest masa firm, która jest niezadowolona z usług i szuka nowej agencji.

Tak, najlepiej od razu na giełdę wejść...

Pełna księgowość = 400 zł - jeden klient.

W spółce komandytowej płacisz podatek dopiero jak wypłacisz dywidente, w momencie kiedy nie wypłacasz nie płacisz podatku wcale - możesz bez przerwy reinwestować pieniądze.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym dodać, że w SEO ważny jest zapał do pracy. Robienie tego zawodowo to nie to samo, co pozycjonowanie swoich stron. Często wiąże się to ze żmudnym powtarzaniem tych samych czynności (do znudzenia). Dotyczy to zarówno pracy w firmie jak i przy własnej DG.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast czy opłaca się wchodzić w branżę SEO? moim zdaniem już nie, lepiej zająć się innymi możliwościami reklamy w internecie.

Dodam, że jeżeli teraz chce sie opierać swoja działalność tylko na SEO to lepiej dać sobie spokój

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nigdy nie słyszałem, żeby ktoś prowadził księgi za mniej niż 700 netto.

Tak, mogę - odezwij się na maila.

Dodam, że jeżeli teraz chce sie opierać swoja działalność tylko na SEO to lepiej dać sobie spokój

Zgodzę się, ale mając w ręku fach SEO można spokojnie oferować inne usługi i mieć na to popyt dzięki SEO.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę DG akurat 3 lata i nie widzę konkretnych argumentów przemawiających za sp. z o.o.

Pełna księgowość jest dużo droższa, podwójne opodatkowanie dochodów... no, może fajną opcją jest robienie kosztów pt. "delegacja".

A co do ZUS, nie wychodzi wcale aż tak źle, ponieważ składka zdrowotna jest w 80% odliczana od podatku, a składka społeczna stanowi koszt.

Jeśli nie będziemy płacić ZUS-u, kto zapłaci za nasze leczenie w szpitalu? Pal licho pojedyncze zabiegi i operacje, bo to obejmują prywatne ubezpieczenia w rozsądnych cenach, ale jakaś ciężka choroba typu nowotwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności