Skocz do zawartości

[podatki] problemy z fakturą


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro ma swoje pieprzone regulaminy i nie wystawi mi faktury na odpowiednie dane.

Ja zmieniałem kiedyś nazwe firmy i Allegro FV wystawiło mi na starą... Wysłałem do nich oryginał i kopie faktury korygującej, w której uwzgledniłem wszystkie informacje co zostało zmienione. Allegro po 3 tyg. odesłało mi jeden z egzemplarzy faktury koregującej.... i księgowa mi powiedziała - wszystko OK. Wiec nie ma z tym żadnego problemu ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kiepska księgowa.

Tak jak pisał BaS nabywca wystawia notę korygującą a nie fakturę korygującą. Przepisy dość precyzyjnie regulują zakres danych jakie możne poprawić nabywca poprzez wystawienie noty korygującej i próżno szukać tam możliwości zmiany nazwy w całości.

Jak widać w Allegro też ktoś zaspał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności