Skocz do zawartości

www.radiomaryja.pl


CezAre

Rekomendowane odpowiedzi

tak czy inaczej mamy istotną informację płynącą z tego artykułu:

jaki jest poziom umiejętności studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej :D

brak DOCTYPE - dyskwalifikacja na starcie

ale <META NAME="Generator" CONTENT="notepad.exe"> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A arta na GW:

Wchodzimy na stronę. Utrzymana jest w ciepłych kolorach - błękitnym i fioletowym.

Jakiś nowy standard który przeoczyłem, że niebieski uznawany jest za kolor ciepły? ;)

zero3: co sie czepiasz - prawdziwi zawodowcy pracują w notatniku :>

Edyta:

radiomaryja.pl chyba jest atakowana DoS ... hehe google boom jest niepotrzebne hehe

Ja myślę że to mulenie spowodowane jest wdrażaniem mod_rewrite (wzorem allegro), co by na reklamach zarobić :D

Edyta2:

jaki jest poziom umiejętności studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej

Zerknij na jeden z ostatnich postów w "stronach do oceny". Nie obrażając nikogo, ale w porównaniu z tamtym sitem radiomaryja.pl to majstersztyk :>

Edyta3:

Chyba się jeszcze załapali na "update" pr, bo ja tam widze PR6 :>

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde :P

Ile kosztuje produkcja i utrzymanie portalu? To trudno oszacować. Przy stronie pracują bowiem za darmo wolontariusze - studenci toruńskiej Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

tak - to typowe w naszym kraju - za darmo kazdy chetny mimo tego ze jest milionerem ;)

a zeby im tak to wszystko padlo a te wszystkie budki gdzie sie handluje odpustami dla naiwnych zamienili na magazyny przemyslowe B)

sorki jak kogos urazilem :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze wrzucic strone radia maryja do automatu usuwającego witryne z rankingu Googla ?? :)

Mielibyśmy problem z głowy na 6 miesięcy :D

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyklejonym wątku w dziale Google.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności