Skocz do zawartości

Koszta....


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Można też robić zakupy w Biedronce. :)

Z PiS-u jesteś, że sie czepiasz Biedroknki burżuju jeden wpierdzielający trufle na śniadanie i popijający je jakimś nektarem po 20 tysi za litera, czy co? ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zaraz zjedziemy do Amoleda i 4,8cala :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma coś do Biedronki ?:) ja często tam kupuje, szczególnie te buły długie za 54 grosze sztuka :P

Teraz na rynku praktycznie liczą się 2 firmy LG i Samsung w tych firmach poszukuj jakiegoś modelu..

nie żartuj :P Sony, Sharp, Panasonic, Philips, nawet JVC a to ze masz w media czy rtv agd prawie tylko samsungi i lg to nic nie znaczy po prostu hurtowo od nich kupują i mają większą na nich przebitę tak samo jak np: X-kom na allegro sprzedaje po wypasionej cenie lapki Asusa, ale tu akurat jestem za bo mają faktycznie dobre w sumie jak każdy byle by miał dobre parametry.

ps: TV Toshiba - prowodyr w ogóle elektroniki tak samo jak FujiFilm cyfrowych aparatów fotograficznych

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zakup TV wrzucić w koszta ... jakies sugestie ???

Jeżeli uzasadnisz jego przydatność do prowadzonej DG dlaczego nie? Przez kilka lat wykonywałem usługi dla EFL, nie takie zabawki tam stały a kupiwali tylko dla siebie bo w centrali przecież nie przyjmują klientów.

Nie wydaje mi się żeby tych zakupów nie odliczali :)

P.S. No, jak zaczynamy drążyć temat producentów sprzętu a nie księgowości- to też polecam Samsunga. Mam 42 cale od dwóch lat i wszystko jest oki oprócz tego tylko, że dość długo się uruchamia.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zaczniecie chwalić cos co jest drogie sprawdźcie ile samsunga siedzi w innych telewizorach i jakie na czyich częściach są produkowane :) nawet sony nie jest za bardzo sony :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oled :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość telewizorów, monitorów (led, lcd) jest produkowane na tych samych podzespołach tylko wydawane są pod różnymi markami i ta która się bardziej przyjmie to ją bardziej reklamują tak jest i było, pamiętam jak SONY na swoich amplitunerach, odtwarzaczach CD robił forrorę, teraz robi to Samsung ze swoimi TV, smartfonami, i wszystkim co tylko produkuje chodź uważam że i tak robi bardzo dobre urządzenia.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet sony nie jest za bardzo sony

Sąsiad kupił telewizor LED 42 cały FULLHD., tuner MPEG4, USB i wszytko co można mieć oprócz 3D, w jednej z sieci handlowych pod nazwa LEVEL (1100 zł brutto), na kartonie małym druczkiem ( wyprodukowane w CLR na podzespołach i logo samsunga :)- matryca i cala reszta) Jakość obrazu bardzo dobra , porównywałem z LG jego teścia za 1800 zl. to level wypadł lepiej

Można też robić zakupy w Biedronce. biggrin.gif

i co to mało być śmiesznie ????, towary dla tej sieci produkują najlepsi polski producenci ( Sokołów, Abramczyk, Krakus, Sokpol, Grycan, Hortex, Mlekovita, Laktaliz, Piątnica i jeszcze dziesiątaki innych nie chce mi się wymieniać (90 % towarów w sklepie - POLSKIE), jeśli ty uważasz ze polska żywność jest zła, to chyba zupełnie nie znasz się na jedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga z serii 8000 i zawsze jak do kogoś jadę to obraz w tv nie wydaje się być czarny. Polecam serie 8000 lub 9000 zwłaszcza ze względu na smart tv - jak coś przegapię to sobie oglądam później no i jakość obrazu powala.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic też nie jest zły, tylko trzeba pamiętać o jednym.. im większy tv tym mniej w zimę za ogrzewanie przyjdzie :)

MaxPan zgadza się produkują to znane marki ale chyba z trochę "gorszych" surowców/materiałów. Przykładowo taki iglotex produkuje dobre mrożonki ale też mają linie produkcyjne gdzie robią pizze itp co nawet w karton nie są pakowane tylko sprzedawane są w folii... nie zmienia to jednak faktu, że zakupu w biedronce to nic złego - sklep jak sklep

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności