Skocz do zawartości

Koszta....


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

co do hipermarketów to przecież producent płaci kolosalne pieniądze po to by być w danym hipermarkecie, a po drugie biedronka zleca robienie swoim produktow dużym koncernom które podpisują na to kilkuletnie kontrakty i kupuja specjalnie na ten cel maszyny ktore lecą 24h na dobre + transport do tego i tylko duże firmy sobie mogą na to pozwolić bo rygory są tak cieżkie że niespełnienie niektórych wymagań kończy się mega karą dla producenta nie biedronki - nie wspominam o jakosci bo cos za cos .

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Z PiS-u jesteś, że sie czepiasz Biedroknki burżuju jeden wpierdzielający trufle na śniadanie i popijający je jakimś nektarem po 20 tysi za litera, czy co? ;)

znów nagonka na kułaków i burżujów? ;)

i co to mało być śmiesznie ????, towary dla tej sieci produkują najlepsi polski producenci ( Sokołów, Abramczyk, Krakus, Sokpol, Grycan, Hortex, Mlekovita, Laktaliz, Piątnica i jeszcze dziesiątaki innych nie chce mi się wymieniać (90 % towarów w sklepie - POLSKIE), jeśli ty uważasz ze polska żywność jest zła, to chyba zupełnie nie znasz się na jedzeniu.

co z tego, że produkują najlepsi polski producenci. produkty dla Biedronki są wytwarzane po jak najniższych kosztach. niska cena produktu nie idzie w parze z jakością, za jakość trzeba zapłacić.

i tu chciałbym polecić telewizor wysokiej jakości marki Sony, model ex850 lub hx850.

wracając do tematu Biedronki, Biedronka ma tylko dobry dom mediowy, który ich obsługuje, towar poniżej krytyki.

żeby było jasne, nie krytykuję ludzi, którzy tam kupują krytykuję towar. moja matka też tam kupuje, emerytka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na rynku praktycznie liczą się 2 firmy LG i Samsung w tych firmach poszukuj jakiegoś modelu..

nie żartuj ;) Sony, Sharp, Panasonic, Philips, nawet JVC a to ze masz w media czy rtv agd prawie tylko samsungi i lg to nic nie znaczy po prostu hurtowo od nich kupują i mają większą na nich przebitę...

Co Ty człowieku opowiadasz. Zresztą i tak wszystkie inne telewizory (Sony, sharp, panasonic, philips...) mają matryce od samsunga. Z tv liczą się tylko samsungi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Biedronką radzę uważać. Z racji pracy jaką wykonuję pracowałem parę godzin w ich centrum logistycznym w Skarbimierzu. Między 1 a 3 wyjechały stamtąd 64 tiry do sklepów. Tam jest naprawdę duży ruch.

Długi czas omijałem Biedronkę ale i ja się przekonałem. Mają parę naprawdę pysznych produktów. Przed chwilą skończyłem takie papryczki:

papryczkizbiedronki.jpg

czekają na mecz:

suszonepomidorybiedronk.jpg

Polecam spróbować a potem krytykować bo z Biedronki ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak wszystkie inne telewizory (Sony, sharp, panasonic, philips...) mają matryce od samsunga. Z tv liczą się tylko samsungi.

Sharp nie używa matryc Samsunga:

https://en.wikipedia.org/wiki/Quattron

https://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/65908-s...t-na-rynku.html

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1949759.html#9315470

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty człowieku opowiadasz. Zresztą i tak wszystkie inne telewizory (Sony, sharp, panasonic, philips...) mają matryce od samsunga. Z tv liczą się tylko samsungi.

Wszystkie japończyki, koreańce są na bardzo podobnych podzespołach tylko rozchodzi się która marka bardziej zostanie wypromowana - tutaj jak sam zaznaczasz jest Samsung tak jak kiedyś był Sony

podobnie jak z laptopami np: Asus - bardzo uznana marka ale produkuje również lapki Acer i eMachines które są tylko po to by wypełnić niszę a sam Asus jest jak by high-end który co najwyżej różni się wykonaniem obudowy, a ram, dysk, płyta główna, procek to samo (jak będę miał czas poszukam nawet producentów podzespołów z tego co pamiętam dyski mają Fujitsu).

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że Sony (i inne firmy) biorą matryce Samsunga. Po prostu kilka firm ma wspólną fabrykę - zwyczajnie żadnej z nich nie opłaca się/nie stać na własną. Z tego co wiem linie produkcyjne są odrębne, poza tym szczególnie ostatnio coraz to większego znaczenia nabiera elektronika i osprzęt względem samej matrycy.

Jeżeli chodzi o wybór TV to nie widzę lepszego sposobu niż wizyta w sklepie i porównanie sobie obrazu wyświetlanego przez różne modele. Polecam Sony, Sharp, Samsung.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sony, jakie samsungi, ja mam elemisa z 1991 roku, 3 razy przepłynęła przez niego woda (przelane kwiatki stojące na telewizorze), raz zleciał z szafki, a śmiga aż miło :D No fakt, klientom bym na tym niczego nie wyświetlał, bo nie ma raczej technicznych możliwości, ale za to nie ładuje w niego 3x tyle, co kosztował, by go potem naprawiać.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzaj z ładowaniem w niego 3x tyle co kosztował. nowe tv maja przynajmniej 2 lata gwarancji, naprawy nie są tak kolosalne jak piszesz, a jak już padnie także naprawa przewyższa koszt zakup kupisz sobie nowy tv z technologią przewyższającą stary o 3 lata ;)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności