Skocz do zawartości

Koszta....


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

a wszystko tak czy inaczej robią Chiny ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a wszystko tak czy inaczej robią Chiny

jedna z mądrzejszych wypowiedzi w tym temacie ;)

przecież można taki sam sprzęt Sony, Sanyo, Sharp, Samsung kupić sobie bez "metki" no ale tam płacimy za markę i 3 lata gwarancji ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i dorzucam moje 3 grosze:

Ja tam jestem zdania, że nie ma czegoś takiego jak tanie i dobre ale mimo wszystko, w Biedronce kupimy to samo co i w miejscowym sklepie z tym, że po prostu taniej :D co do jakości tego co jemy my - Polacy, i tak jest przyzwoita w porównaniu do tego co jedzą np. w USA, tam to tylko na fast foodach jadą :D Sharp robi swoje matryce co nie zmienia faktu, że Samsung dominuje w produkcji matryc do innych modeli telewizorów jak i monitorów.

Zgred to jak to w końcu jest? Możesz wrzucić w "koszta" ten telewizor czy nie? Albo coś przeoczyłem albo dalej nie zostało wyjaśnione tak w 100% :)

WYKONAM: teksty, grafikę, strony www oraz bannery flash.

>>> Moje allegro <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności