Skocz do zawartości

To tylko w Polsce możliwe


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Koko koko samobójstwo spoko... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moim zdaniem to nie samobójstwo , jak generał wojskowy który musi mieć psychike ze stali robi taki krok i to na emeryturze . Na dodatek gośc był odważny i mówił publicznie wprost co myśli . Ewidentna likwidacja (gość myślał że teraz na emeryturze może może więcej powiedzieć,pomylił się)

Nie popieram radia maryi i tego ruchu ale również uważam że Polska nie jest demokratyczna tylko jest drugą Białorusią. Już w Chinach jest większa demokracja :D

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę, jak ludzie bez wiedzy się wypowiadają, miałeś koko kogoś w rodzinie wojskowego, czy ty myślisz, że kiedyś kobiety brały rozwód z wojskowymi? Ja miałem ojca, dziadka i sam próbowałem ciągnąć i iść w tym kierunku (jakoś u mnie rozwodów nie ma) pamiętaj, że tworzyli bardzo udane małżeństwo

Generał Petelicki dysponował ogromną wiedzą o polskich służbach specjalnych, znał tajniki ich finansowania, wiedział o szczegółach akcji specjalnych, także tych za granicą w „dzikich” krajach, gdzie pieniądze przechodzą z rąk do rąk, bez pokwitowań. Ta wiedza dla wielu była bardzo groźna. Sam Petelicki w jednym z wywiadów mówił, że znajdował się „czarnej liście”, stworzonej przez polityków za rządów PiS. Ponoć to była lista osób do zaaresztowania.

– W Polsce samobójstwa popełniają krytycy władzy i wymaga to rzetelnego wyjaśnienia. Petelicki potrafił się narażać, a po tragedii smoleńskiej bardzo ostro krytykował władze, zarzucając im brak realnego śledztwa, krytykował też resort obrony narodowej – uważa europoseł Ryszard Czarnecki (49 l.).

otwórz oczy człowieku

tylko, że takich rzeczy nie ma w normalnych mediach, zresztą społeczeństwo powie i tak, to co narzuci im portal internetowy czy wydanie wiadomości o 19:30, jak chore zombie

zresztą już mamy wypowiedź na temat monitoringu i to od razu

Niestety, nie widać samego momentu strzału, bo kamera nie obejmuje całego zaułka.

pamiętacie jak S.P Lepper się powiesił i wisiał nad biurkiem (wszystko poukładane, a wiadomo jak w amoku się wisielec rzuca, macha nogami, walczy o życie o oddech, a tam wszystko złożone jak było ) no i do dziś nie powiedziano, co tam robiło to rusztowanie (tylko pociągnięte w jednej kondygnacji, przecież nikt takich rusztowań nie stawia!:D )

teraz będzie wersja rozwód, problemy finansowe, czy nawet sprzeczka z sąsiadem, ot znajdzie się bardzo szybko pretekst (U S.P Leppera były pigułki czy problemy finansowe, co ani jedno ani drugie nie było prawdą)

Białoruś to masz człowieku tutaj!!! wiesz ile tam wynosi becikowe, czy zasiłek rodzinny? mogę wierzyć w każdego w kim dzon dzunga, w Łukaszenkę, we wszystko inne, tylko mam gdzieś tą Unię , co ona dała, długi, i podwyżki, brawo dla Łukaszenki (chcę żyć w swoim kraju a nie Europie która ma mnie w 4 literach, gdzie na świecie nasi sojusznicy wojskowi, czyli amerykanie, drwią z nas i śmieją się w twarz w rozmowach o obozach zagłady, gdzie jesteśmy pośmiewiskiem i tanią siłą roboczą, a rząd nawet się słowem nie odezwie, tylko "podwyżki..podwyżki"..albo "musimy pomagać Grekom, czy Hiszpanom), że broni się jeszcze ostatnimi siłami, zresztą na Ukrainie szybko przejrzeli na oczy po pomarańczowej rewolucji i nie pozwolili na sprzedaż państwowych spółek(kobiecinka wyciągnęła hajs i poszła siedzieć, grube miliony, łąpówki)

Co pamiętam z czasów komuny, może niewiele ale były zakłady pracy, kolonie dla dzieci, był jakiś ład i porządek, może prowadzony w sposób totalitarny, ale chyba tak nami trzeba kierować

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieka szkoda , ale skoro jest na tyle słaby psychicznie , że nie potrafi radzić sobie z osobistymi problemami i prawdopodobnie popełnia samobójstwo to jakim cudem mam wierzyć , że będzie dobrze bronił mojego kraju w przypadku zagrożenia ? To całe wojsko to są jaja - zamiast kupić parę bombek atomowych to 15 mld złotych rocznie jak psu w du.... , za taką kasę co kwartał można by euro organizować :D

Herkules: poszukaj etatu w np: Trudnych Sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojskowy i człowiek słaby psychicznie. wiesz kim on był, co tworzył, myślisz, że teraz by się poddał?

to całe wojsko..a byłeś w nim, wypowiadasz się negatywnie o służbach zbrojnych pewnie którym odmówiłeś, prawda? (nie są idealni, piją, oczywiście są też darmozjady) ale zadam pytanie byłeś w armii? Zapewne nie, bo byś inaczej na to spoglądał, przez pryzmat szacunku do barw, munduru czy nawet przysięgi wojskowej (a nawet solidarności czy wspólnych przeżyć z kolegą obok wyra, to taka przygoda, gdzie uczą cię, że możesz być zdyscyplinowany)

Prawda o PO, i o tej sytuacji jak i o tym, że 15 czerwca 2012 roku została ogłoszona wiadomość, że największy amerykański koncern energetyczny Exxonmobile wycofuje się z Polski (a idzie na Syberię, ciekawe dlaczego, )

Podobno Gromoslaw Czempiński wyznał dziennikarzowi Gazety Polskiej w 2009 roku ze to on zabiegał o powstanie tej partii. Doradzał przez lata Olechowskiemu i poprzez Olechowskiego realizował plan powstania partii sterowanej, wspieranej i finansowanej przez byłych SB-kow (i WSI chyba tez). Jeśli chodzi o śmierć Sławomira Petelickiego który jak to się mówi „nawrócił się” na stronę amerykańską, zapewne był groźny dla byłych SB-kow i WSI którzy przeszli do realizacji następnej części planu odbudowy imperium mafijno-wojskowego byłego układu warszawskiego. Był groźny choćby z powodu wiedzy o metodach działania. Wiedzę te mógł przekazywać do NATO co skutecznie uniemożliwiało działania mające na celu stworzenie czegoś gorszego od układu warszawskiego. W związku z tym zlikwidowano go. To nie jest jakaś sensacyjna wiedza jaka on posiadał ale umiejętność rozpoznania o co chodzi i w jakim kierunku zmierzają działania, choćby poprzez osadzanie kluczowych stanowisk ludźmi z określonym światopoglądem. Petelicki miał doskonalą wiedzę o tych ludziach, często wskazywał kogo należy odwołać z danego stanowiska a kogo powołać na jego miejsce by zacieśnić związki Polski z NATO. Petelicki ustawił się dobrze w ubeckim biznesie ale miał wizje egzystowania w zachodnich strukturach biznesowych pod ochrona NATO, nie był zwolennikiem odtwarzania układu warszawskiego w nowej formie, to znaczy narodów słowiańskich rządzonych ruskim żelaznym berłem. W każdym razie poprzez to co się stało, widzę działania mające na celu odcięcie Polski od NATO i scalenie z mafijno-wojskowym układem post sowieckim. Pytanie brzmi: Czy uda się im stworzyć mocarstwo w którym elity rządzące będą wywodzić się z GRU, KGB, FSB, SB, WSI itp. Mocarstwo dogadujące się z wielkimi korporacjami dla których jest to niezwykle korzystny układ (przypominam ze to właśnie korporacje wspierały finansowo Hitlera ze względu na możliwości jakie im dawał faszyzm). Moja odpowiedz na to pytanie brzmi: Nie, bo miliony ludzi budzi się każdego miesiąca i widzi zdradliwy cel do jakiego zmierza postsowiecki układ mafijno – wojskowy. Masy ludzkie stworzą zbyt duży opór by plan się powiódł. Coś stało się w związku z katastrofa smoleńską, plan koronkowo budowany nie wyszedł. Widać ze nadal realizują plan który jest spalony bo nie są w stanie opracować i realizować nowego. To wygląda groteskowo jak poprzez realizowanie założeń z których nie mogą się wycofać, odsłaniają swoje prawdziwe oblicze, odsłaniają kim są, odsłaniają swoje ukryte cele. Teraz pozostaje zebrać te wszystkie dane o przeciwniku, jego celach i metodach działania i opracować plan likwidacji największego wroga cywilizowanego Świata. Jednak mam zastrzeżenia co do pokojowej formy przejęcia władzy przez PiS na drodze demokratycznych wyborów. Jestem za Pokojowa forma przejęcia władzy ale na drodze masowych protestów aż do skutku, aż ubecka partia, ramie władzy WSI, SB podda się. Oczywiście należy się spodziewać użycia siły z ich strony oraz zmasowane kłamstwa w mediach światowych by uzasadnić konieczność użycia siły wobec Polaków. Zresztą już widać ze pracują nad tym by ukazać Polaków jako niebezpiecznych fanatyków, groźnych dla stabilności na całym świecie. Ale przecież można opracować kontrofensywę, informować światowe media o co chodzi, jaki jest cel protestów.

Jeśli to prawda ze Sławomir Petelicki niby „strzelił sobie w potylice” i na skutek wystrzału został uszkodzony lub przerwany rdzeń przedłożony (medulla oblungata) to mam pewność ze jest to robota ruskich (GRU). Strzał w potylice w rdzeń przedłożony ma na celu spowodować krótki ale niewyobrażalny ból przed śmiercią. W zasadzie to układ życiowy wyłącza się z powodu niewyobrażalnego bólu. To jest typowo sowiecka technika zabijania połączona z zadaniem cierpienia.

Wiara w gaz, lupki i węglowodory w Polsce, jakoby były szansa zmiany sytuacji ekonomicznej Polski, moim zdaniem jest błędna. Wystarczy spojrzeć na obszary na świecie bogate w te surowce by zobaczyć ze tam jest przeważnie wielka bieda. To wynalazki, technologie czynią narody bogatymi a nie surowce. Dlatego nie martwiłbym się tematem lupek w polskiej ziemi ale robił wszystko by nastąpił rozkwit myśli, inwencji, wynalazczości. By w Polsce rozkwitała nauka bo to jest przyszłość Polski. Ludzie dobrze wykształceni, kreatywni przysporzą Polsce bogactw których nie dadzą żadne surowce. Prawdopodobnie istnieje nieskończona ilość możliwości pozyskiwania taniej energii ale trzeba to odkryć i opracować technologie. Do tego trzeba być narodem wolnym i niepodległym bo zazdrosny dalszy lub bliższy sąsiad nie pozwoli na rozwiniecie skrzydeł. Określenie sąsiad jest raczej niewłaściwe, chodzi raczej o korporacje trzymające rękę na zyskach z przerobu surowców i mafii, psów żyjących ponad stan kontrolujących sytuacje by hamować wszelki niepożądany rozkwit.

i już kończę ten temat, jak można pluć na własną armię i barwy narodowe, jak robi tutaj kilka osób

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje tego co tworzył. Zdecydowana większość samobójców ma słabą psychikę. Wojsko to kabaret. Jedyne miejsce na ziemi , gdzie idziesz sobie potrzelać , płacą za to - a po kilkunastu latach jeszcze gratis emeryturka. Takich rzeczy to nawet w Erze nie mają. Mam kumpla w wojsku - piją to może młodzi , a trepy to po prostu chleją - jedyny plus to taki , że duża część wynagrodzenia ląduje spowrotem w budżecie w postaci akzycy ;)

"szacunek do barw , munduru " - bla bla bla. Bardzo ciekawe zajęcie - bycie narzędziem w rękach polityków. Bardziej ekscytujące jest chyba bycie drożnikiem przy przejeździe kolejowym w Podkoluszkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni temu temu użytkownikowi się skończył odpoczynek od forum za antysemickie, rusofobiczne, i po-prostu chamsie wycieczki osobiste, ale widać nic nie działają takie metody, dalej identyczna retoryka. Czy PIO to nadal największe polskie fortun SEO, czy idziemy w kierunku rynsztoku politycznego? Tak z ciekawości pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały miesiąc później spacerująca grzybiarka znalazła w samochodzie zaparkowanym na leśnym parkingu ciało 41.letniego mężczyzny. Okazało się, że to zwłoki rzecznika prasowego toruńskiego więzienia. Miał podcięte żyły. Prokuratura uznała, że było to samobójstwo.

Porównując tę sprawę z Twoimi pozostałymi w celu podparcia swojej teorii spiskowej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

tylko, że takich rzeczy nie ma w normalnych mediach, zresztą społeczeństwo powie i tak, to co narzuci im portal internetowy czy wydanie wiadomości o 19:30, jak chore zombie

Jak rozumiem, Ty wypowiadasz się wyłącznie na temat sytuacji, w których byłeś bezpośrednim obserwatorem czy też piszesz o tym, co narzucają Ci media i portale internetowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam początek:

99% osób, które wypowiada się na ten temat nie ma najmniejszego pojęcia o czym mówi. Trzeba być idiotą, żeby uważać, że taki człowiek, zresztą popełnił samobójstwo. Tu nie tylko chodzi o niezwykle silną psychikę, ale przede wszystkim plany jakie jeszcze miał przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że Polska nie jest demokratyczna tylko jest drugą Białorusią. Już w Chinach jest większa demokracja ;)

Zatem proponuję wyjechać na Białoruś lub do Chin - do porządnego, uczciwego kraju (rozważyłbym jeszcze Koreę Płn.). Tylko szybko, bo niedługo Tusk może zamknąć granicę jak za PRL-u i nie będzie można wyjechać z kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Max Pane ja nikogo nie obraziłem żadnym wpisem, rasistowski stosunek, nie odnalazłem, skoro kilka osób zauważyło, że to ważny temat dlaczego pan tylko do mnie kieruje swe pretensję ( a z banem się pogodziłem, nawet przeprowadziłem dyskusję na temat historii) tutaj poruszyłem temat aktualny który miał wpływ z umową energetyczną na wydobycie łupków, ale dla pana nie będę tego kontynuował

byłem na Białorusi i Ukrainie, bo z tych obszarów po 45 przywitał mój pradziadek z moją prababcią po wojnie (Górale Czadeccy) czy jest gorzej, może 20 lat temu tak, dziś mają chociaż swój narodowy przemysł i szanują swoją ojczyznę

kończę wypowiedź, przepraszam za zmarnowanie waszego czasu i miejsca na tutejszym forum, to sprawa mało ważna dla nas obywateli

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam początek:

99% osób, które wypowiada się na ten temat nie ma najmniejszego pojęcia o czym mówi. Trzeba być idiotą, żeby uważać, że taki człowiek, zresztą popełnił samobójstwo. Tu nie tylko chodzi o niezwykle silną psychikę, ale przede wszystkim plany jakie jeszcze miał przed sobą.

Tak naprawdę to nikt nie ma pojęcia co się stało. Zakładanie, że nie było to samobójstwo ma taki sam sen jak to, że było. Nikt z nas go nie znal i nie wie czy byłby w stanie je popełnić. To, że był wojskowym o niczym nie świadczy. Tak czy inaczej sprawa wygląda podejrzanie. Ale przesądzenie czegokolwiek jest bez sensu. Ale jak zwykle część osób już stwierdziła, że na pewno go zabili, a druga część, że to niemożliwe. Internetowi eksperci od wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności