Skocz do zawartości

To tylko w Polsce możliwe


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na tym forum oprócz pozycjonowania porusza się wiele różnych tematów, które dotyczą/interesują użytkowników.

Jak komuś zginął samochód (nawet nie użytkownika forum, tylko jego znajomego) to przez kilka stron był temat drążony - nikt nie pisał "Do kosza"

A teraz jak ginie tak niesamowity człowiek to wam przeszkadza, że ktoś się tym tematem interesuje? Nie podoba się temat, to nie bierzcie w tym wątku udziału. A jak ma być tylko o SEO to usuńcie w pierwszej kolejności wszystkie inne tematy nie związane z SEO.

--------

@D_S - proszę oświeć mnie

--------

Vexatus wyjaśnił, co jego irytuje (i D_S też). Nie zmienia to faktu, że temat jest ważny!

Nie wiem, za jaką partią jest autor tematu (i jebie mnie to), ale boli mnie, że o byle g.. rozpisujemy się tak dużo, a sprawy ważne wrzucamy do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koko koko samobójstwo spoko... ;)

Ile ty masz lat? 11?

Na tym forum oprócz pozycjonowania porusza się wiele różnych tematów, które dotyczą/interesują użytkowników.

Jak komuś zginął samochód (nawet nie użytkownika forum, tylko jego znajomego) to przez kilka stron był temat drążony - nikt nie pisał "Do kosza"

A teraz jak ginie tak niesamowity człowiek to wam przeszkadza, że ktoś się tym tematem interesuje? Nie podoba się temat, to nie bierzcie w tym wątku udziału. A jak ma być tylko o SEO to usuńcie w pierwszej kolejności wszystkie inne tematy nie związane z SEO.

@D_S - proszę oświeć mnie

Nie przeszkadzają mi zainteresowania i poglądy autora tematu, bo to jego prywatna sprawa. Przeszkadza mi natomiast, że cała jego aktywność na tym forum sprowadza się do prowokowania awantur i uskuteczniania politycznej krucjaty...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na pewno nie było udziału osób trzecich, bo broń była ułożona tak, jakby sam się zabił"

cytat z radyja wszystko wyjaśnia. Ma ktoś pytania jeszcze? :/

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo rzeczywiście powinieneś opierać swoje zdanie na cytacie z radia. Normalnie paranoja. Nawet nie raczyłeś napisać jakie to radio i kto to powiedział.

Teraz się namnoży znawców od samobójstw, broni palnej itp. Jedni będa przekonywać drugich. A całość będzie oparta jedynie na ich przekonaniach i światopoglądzie a nie na jakichkolwiek faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że choć (wg mediów) nic nie wskazuje na inną wersję wydarzeń wiele osób nie jest przekonanych o wersji samobójczej.

Teraz pojawiają się oświadczenia polityków, że nie zamierzają popełniać samobójstwa (klik). Strach padł na ludzi związanych z obronnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, jak zauważył Beer, ciężki i ważny, choć z drugiej strony nie wiem czy odpowiada tematowi forum.

Powiem tylko tyle, że w świetle tych n- ostatnich tragicznych śmierci, o których faktów prawdopodobnie nigdy nie poznamy, na miejscu wszystkich pozamainstreamowych polityków, umieściłbym krótkie oświadczenie, że nie zamierzam popełnić samobójstwa.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że Macierewicz rozwiąże zagadkę samobójstwa jeszcze przed prokuratorami.

Jeśli nie rozwiąże to przynajmniej dopisze dalszą historię a może i powieść s.f.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie ma bladego pojecia jak pracują służby specjalne/wywiadowcze, - jedno jest tylko pewne, że jest to niewyobrażalne szambo. Dzisiaj raczej wiekszość spraw załatwia się nie za pomocą "odpalenia" kogokolwiek tylko manipulując opinia publiczną. Z "niewygodnych" robi się oszołomów a z "użytecznych" su********w robi się ludzi wielkiego formatu, troszczących się o losy kraju ... Tak to działa i jest to skuteczne niestety.

Żeby nie było, że jest to nie związane z pozycjonowaniem i optymalizacją to taką metodę wykorzystuje korpogoogle przedstawiając swoją pazerność jako "troskę o użytkownika i jakość wyników wyszukiwań" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie ma bladego pojecia jak pracują służby specjalne/wywiadowcze

Dokładnie o to chodzi.

Dzisiaj raczej wiekszość spraw załatwia się (...) manipulując opinia publiczną. Z "niewygodnych" robi się oszołomów

Dokładnie tak - po raz drugi.

Teraz pojawiają się oświadczenia polityków, że nie zamierzają popełniać samobójstwa. Strach padł na ludzi związanych z obronnością.

Wydaje mi się, że jest to tylko próba zwrócenia na siebie uwagi przez Szeremietiewa, który z kolei jest powiązany z Radiem Maryja (jest tam zdaje się nawet publicystą/felietonistą) i środowiskami prawicowymi. To jasne, że jest im na rękę wzbudzanie niechęci do rządu oraz pogłębianie atmosfery tajemniczości wokół działań ekipy rządzącej. Opozycja ma to do siebie, że musi krytykować i szukać dziury w całym :D

Szeremietiew został wiceministrem w rządzie Buzka ale w trakcie został odwołany w związku z zarzutami o korupcję oraz przekroczenie uprawnień (później, po latach został uniewinniony). Od 4 lat jest wykładowcą.

Zmierzam do tego, że człowiek, który od co najmniej 11 już lat nie ma żadnych politycznych związków z MONem a w zasadzie nawet z polityką, wypadł już trochę z "obiegu", kontakty się urwały, wpływy przygasły a co za tym idzie wątpię, żeby miał dostęp do wiadomości i dokumentów z najwyższego szczebla. Siłą rzeczy wydaje się wątpliwe, że mógłby być w posiadaniu informacji na tyle cennych, aby ktoś dybał na jego życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności