Skocz do zawartości

To tylko w Polsce możliwe


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

No bo rzeczywiście powinieneś opierać swoje zdanie na cytacie z radia. Normalnie paranoja. Nawet nie raczyłeś napisać jakie to radio i kto to powiedział.

to zupełnie nieistotne kto powiedział i w jakim radiu. Takimi informacjami jest karmiony lud w naszym kraju. Ja nie napisałem nigdzie, że to na 100% było zabójstwo czy co tam jeszcze. Ja tylko zacytowałem jak informacje są przekazywane w mediach.

Zresztą kiedy ostatnio prawdę powiedzieli?

@Beer popieram w 100%

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niejestem jakimś zwolennikiem teorii spiskowych, ale to dobrze, że w internecie są publikowane informacje, których nie pokażą media. Nawet jestem zdania, że ACTA to był wstęp do usuwania takich niewygodnych informacji i karania ich autorów.

Jesteśmy biednym manipulowanym, okradanym narodem. Ale w TV mówią coś o zielonej wyspie :D Dobrze to skonfrontować z rzeczywistością.

Akurat dział forum "Pogaduszki" jak przypis mówi służy do: "Rozmowy na wszystkie tematy, nie związane z tematyką forum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że gdyby nie internet i takie fora jak te m/inn to nigdy ludzie nie dowiedzieli by sie o tym jak urzędnicy państwowi niszczą dokumenty, jak głeboko w doopie polski rząd ma obywateli etc, etc... Zniszczono ponad 700-800 tyś podpisów w referendum za zmniejszeniem liczby posłów, wprowadzeniem odpowiedzialności biurw i co ? ani be ani me ani kukuryko w rządowych mediach. Firmy są doprowadzane do bankructwa przez biurwy na pasku państwa i też zero wiadomości (no jeden gó*****y program w polsacie gdzie nie uświadczysz nikogo ze strony rządowej), ilość biurw rośnie przez pączkowanie, cyfryzacja państwa to jedno wielkie gó**o, dziennikarze zamiast domagać sie jasnych odpowiedzi to całują w (_!_) polityków a ci raz na cztery lata łżą aż im sie uszy trzęsą aby tylko do koryta sie dostać ... Ale, obyśmy zyli w ciekawych czasach :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo rzeczywiście powinieneś opierać swoje zdanie na cytacie z radia. Normalnie paranoja. Nawet nie raczyłeś napisać jakie to radio i kto to powiedział.

to zupełnie nieistotne kto powiedział i w jakim radiu. Takimi informacjami jest karmiony lud w naszym kraju. Ja nie napisałem nigdzie, że to na 100% było zabójstwo czy co tam jeszcze. Ja tylko zacytowałem jak informacje są przekazywane w mediach.

Zresztą kiedy ostatnio prawdę powiedzieli?

@Beer popieram w 100%

Pełna zgoda. Media w Polsce to dno. Nie wiem jak jest w innych krajach ale tutaj się żadnego tematu nie omawia rzetelnie. Wszystko jest omawiane pobieżnie przez ludzi, którzy się nawet na tym nie znają.

Mimo wszystko uważam, że jest to istotne w jakim radiu to było powiedziane i kto to zrobił. Czy był to jakis trzeciorzędny dziennikarzyna czy na przykład prokurator (wiem, że nie będzie się wypowiadał w radiu ale chodzi mi o porównanie rzetelności i powiązania ze sprawą, znajomości faktów itd.). W czasach, w ktorych jesteśmy wręcz zalewani informacją każdy może powiedzieć cokolwiek i to, że padło jakieś stwierdzenie w radiu może nie mieć żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up i jeszcze raz up

jak wolicie łykać propagandę sączącą się przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu to nie czytajcie. Są ludzie, którym zależy żeby Polska była w dobrej kondycji i żeby wszystkim w swojej Ojczyźnie żyło się dobrze.

Szlag mnie k!@#$ trafia jak słyszę co opowiadają w TV/radio i na necie w portalach typu gazeta. A najgorsze, że motłoch łyka to jak kluski z makiem...

edyta

poza tym lepiej tutaj wałkować bo googiel szybko łyka i wysoko wypluwa w SERPach :)

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Widać że to o czym piszemy czyli zawłaszczenie mediów

Witam

Możesz podać sposób na zawłaszczanie mediów? Chętnie skorzystam.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne samobójstwo

Może ta zagadka nie powinna ujrzeć światła dziennego, może są ku temu konkretne przeciwwskazania...

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przyjąć tezę że ktoś go do tego nakłonił, to kto na tym by skorzystał? Jeżeli rozpatrywać tutaj trop polski, to na szumie wokół smoleńska zależy tylko jednej grupie osób...

E: Z tym że nie mam żadnych powodów aby podważać ustalenia prokuratury czy formułować własne wnioski. Moja wiedza pochodzi jedynie z mediów...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie to pamiętliwy naród i teraz się mszcza za te jazdy z czasów kaczorów i jeszcze długo będą. Na dodatek Tusk to piz.duś który w ogóle odpuscił rosjanom żeby ich nie denerwować co tez działa negatywnie i rosjanie czują że mogą jechac po nas jak po kobyle więc czemu mają tego nie robić, to jest wielka polityka i duże pieniadze. Polacy niestety nie potrafią tego wypośrodkować i teraz są efekty.

Po mojemu Tuskomatoł powinien wsiąśc w samolot poleciec do Putina i się rozmówić i powiedziec jasno to mozemy zrobić a to nie , a co wy możecie, napewno by doszli do jakiegoś kompromisu Grunt żeby gamonia sikorskiego nie brac bo to jeszcze bardziej chory człowiek niz Jaruś po za tym uważam że gośc działa na szkode naszego kraju przykłady z migami i te jego wystąpienia z tymi chorymi wizjami europy mówią same za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności