Skocz do zawartości

Alior Sync - nowy bank internetowy


moody

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie szczerze tez przyciagnela ich oferta, wszystko przez neta wszystko wyglada fajnie i tam jakas opcja blyskawiczne przelewy czy cos takiego miedzy bankowe?

0 zł za przelewy internetowe – w tym co miesiąc 10 natychmiastowych!
To działa?

Ja poczekam jeszcze chwile aż się bank ustabilzuje i się przeniose:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać działa, ale nie każdy bank przyjmuje takie przelewy. Kiedyś przelałem znajomemu kaskę z mbanku do millenium za pośrednictwem bluechash (błyskawiczny przelew).Oczywiście przelew nie doszedł błyskawicznie tylko utknął w millenium i czekał na sesję elixir :) Nie ma to jak dobrze wydane 5zł :D Dodam, że dzwoniłem do na infolinie bluecash, która poinformowała mnie, że przelew był wykonany natychmiast. Wina leżała po stronie banku millenium. Zapewne z czasem ruszy to we wszystkich bankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to pisza wlasnie nowy system przelewow ktory bedzie pracowac razem z ELIXIREM przez jakis czas i przelewy natychmiastowe maja stac sie standardem. Miale wejsc chyba nawet w tym roku ale cos wierzyc mi sie nie chce

Zajrzyj jeśli interesuje Cię wynajem autokarów.

Strony WWW wykona dla Ciebie profesjonalna agencja interaktywna poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaS, chodziło mi o to, że funkcjonują one równolegle :)

Chyba, że tu też się mylę?

W każdym razie coś dobrego zaczyna się dziać. Na razie przelewy natychmiastowe są płatne,

ale za pięć lat mam nadzieję, nie będziemy pamiętać o tym, że kiedyś czekało się na przelew.

Zajrzyj jeśli interesuje Cię wynajem autokarów.

Strony WWW wykona dla Ciebie profesjonalna agencja interaktywna poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności