Skocz do zawartości

Co to za SWL ?


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś baran 'jedzie' SWLem złośliwie jeden mój serwis...

Może będziecie wiedzieli jaki SWL jest zainstalowany na tym śmietniku : https://www.huny.dobrolokalne.org.pl/ ?

Do kogo się zgłosić ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotlink ?

ok, poszło już tam zapytanie.

Tak swoją drogą to jak sprawdziłęm na tym śmietniku na identyczny anchor : 'trojan' w tym swlu 'robionych' jest więcej stron..... - nie tylko moja....

nawet ceneo : https://www.ceneo.pl/;01511040588-10.htm ........

Po jaką cholerę ktoś linkuje chyba bardzo mocno (jak pokazał ahrefs) różne strony zawierające słowo : trojan ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się naczytał tu wszelkiej maści teorii, że można walić w konkurencje gotem i spadnie mu pozycja więc pewnie robi case-study :) Wali we wszystkie strony które pojawiły się w top100 na frazę i sprawdza czy jego nie pozycjonowana strona się wybije (to tylko teoria - nie robię tego ale wydaje mi się logiczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na wyniki testów :)

obserwować frazy : trojan , trojan opinie, trojan deweloper

Całkiem sporo niezwiązanych z tematyką stron leci na te frazy w tym SWLu

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to Gotlink. Skorzystałem z Antylinkera i możliwości wysłania korespondencji do pacjenta ...... Póki co tak sprawę zostawię - jeszcze nie ma o co bić piany.

eh... tak patrząc na frazy to gość może chcieć kilkoma obcymi stronami w które wali wyprzedzić jakiegoś klienta. Trojan to deweloper w Katowicach i chyba ktoś w tym kierunku 'pije'.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności