Skocz do zawartości

rzetelnafirma.pl ?


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sama idea takiej certyfikacji bardzo mi sie podoba

95% mojej roboty jest obwarowana klauzulą poufności wiec nie mam zbytnio jak postawic czegos na ksztalt portfolio wiec chetnie bym z takiej certyfikacji skorzystal :)

oczywiscie z czegos z prawdziwego zdarzenia a nie z takiego placebo :unknw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Prawo do posługiwania się Certyfikatem Rzetelnej Firmy jest uzależnione od szeregu warunków; samo wniesienie opłaty nie skutkuje przyznaniem certyfikatu. Każdy przedsiębiorca, który deklaruje chęć przystąpienia do Programu, jest sprawdzany pod kątem wiarygodności w kwestii zobowiązań finansowych (tutaj wspomniany przez Państwa brak wpisu w Krajowym Rejestrze Długów), jak i pod kątem stosowania standardów etycznych w swojej działalności.

Dodatkowo ważne jest, że samo posiadanie baneru Rzetelnej Firmy na stronie nie oznacza, że firma jest naszym partnerem. Chcąc upewnić się czy Certyfikat jest aktualny, należy kliknąć w logotyp, który automatycznie przekieruje Państwa do wizytówki firmy - tam znajdą Państwo wszystkie informacje na temat uczestnictwa podmiotu gospodarczego w Programie.

Prawidłowe działanie Programu opiera się też na Państwa opiniach. Jeśli mają Państwo zastrzeżenie co do działalności przedsiębiorstwa posiadającego Certyfikat Rzetelnej Firmy, bardzo prosimy o zgłoszenie: https://rzetelnafirma.pl/kontakt/zgloszenie-naruszen.html. Nasz Dział Kontroli Jakości na bieżąco sprawdza wszystkie sygnały od Państwa. W przypadku potwierdzenia się nierzetelności firmy, traci ona Certyfikat.

Agata Dorożuk

Rzetelna Firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Prawo do posługiwania się Certyfikatem Rzetelnej Firmy jest uzależnione od szeregu warunków; samo wniesienie opłaty nie skutkuje przyznaniem certyfikatu. Każdy przedsiębiorca, który deklaruje chęć przystąpienia do Programu, jest sprawdzany pod kątem wiarygodności w kwestii zobowiązań finansowych (tutaj wspomniany przez Państwa brak wpisu w Krajowym Rejestrze Długów), jak i pod kątem stosowania standardów etycznych w swojej działalności.

Dodatkowo ważne jest, że samo posiadanie baneru Rzetelnej Firmy na stronie nie oznacza, że firma jest naszym partnerem. Chcąc upewnić się czy Certyfikat jest aktualny, należy kliknąć w logotyp, który automatycznie przekieruje Państwa do wizytówki firmy - tam znajdą Państwo wszystkie informacje na temat uczestnictwa podmiotu gospodarczego w Programie.

Prawidłowe działanie Programu opiera się też na Państwa opiniach. Jeśli mają Państwo zastrzeżenie co do działalności przedsiębiorstwa posiadającego Certyfikat Rzetelnej Firmy, bardzo prosimy o zgłoszenie: https://rzetelnafirma.pl/kontakt/zgloszenie-naruszen.html. Nasz Dział Kontroli Jakości na bieżąco sprawdza wszystkie sygnały od Państwa. W przypadku potwierdzenia się nierzetelności firmy, traci ona Certyfikat.

Agata Dorożuk

Rzetelna Firma

czyli tak czy iinaczej wasze widzimisie :D

e:/ to moze jastno napiszcie w tym certyfikacie co i jak sprawdziliscie bo teraz jedyne co widac to ze firma nie ma dlugu i brzmi to z deka niepowaznie i za cos przeciez pieniadze bierzenie a nie tylko za napisanie i dzialanie automatycznego skryptu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie do mnie dzwoniono i proponowano powyższy cert. W moim przypadku jest to bez sensu, ponieważ 99% towaru idzie do końcowego odbiorcy - osoby fizycznej - nie firm.

Obecnie za na "nie" przemawiają:

- wysoka cena abonamentu w porównaniu do oczekiwanych korzyści

- wątpliwa reputacja certyfikatu - sam kilka razy zgłaszałem NIErzetelene firmy, które posługiwały się certem

- natręctwo konsultantów tel powtarzających w nieskończoność te same frazesy, że to korzystne - może dla KRD :D

Za:

- ?

Jeśli ktoś dobrze firmę prowadzi, to KRD nie zobaczy, a pozytywną notę będą mogli wystawić kontrahenci.

Pomysł byłby dobry, jeżeli:

- cert byłby rodzajem darmowego wyróżnienia za jakość obsługi w e-commerce

- byłby dobry system weryfikacji czy się należy cert czy nie...

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Prawo do posługiwania się Certyfikatem Rzetelnej Firmy jest uzależnione od szeregu warunków; samo wniesienie opłaty nie skutkuje przyznaniem certyfikatu. Każdy przedsiębiorca, który deklaruje chęć przystąpienia do Programu, jest sprawdzany pod kątem wiarygodności w kwestii zobowiązań finansowych (tutaj wspomniany przez Państwa brak wpisu w Krajowym Rejestrze Długów), jak i pod kątem stosowania standardów etycznych w swojej działalności.

Dodatkowo ważne jest, że samo posiadanie baneru Rzetelnej Firmy na stronie nie oznacza, że firma jest naszym partnerem. Chcąc upewnić się czy Certyfikat jest aktualny, należy kliknąć w logotyp, który automatycznie przekieruje Państwa do wizytówki firmy - tam znajdą Państwo wszystkie informacje na temat uczestnictwa podmiotu gospodarczego w Programie.

Prawidłowe działanie Programu opiera się też na Państwa opiniach. Jeśli mają Państwo zastrzeżenie co do działalności przedsiębiorstwa posiadającego Certyfikat Rzetelnej Firmy, bardzo prosimy o zgłoszenie: https://rzetelnafirma.pl/kontakt/zgloszenie-naruszen.html. Nasz Dział Kontroli Jakości na bieżąco sprawdza wszystkie sygnały od Państwa. W przypadku potwierdzenia się nierzetelności firmy, traci ona Certyfikat.

Agata Dorożuk

Rzetelna Firma

Szanowna Pani Certyfikat Rzetelnej Firmy to pic na wodę fotomontaż nie mający nic wspólnego z rzetelnością wykonywanych usług przez firmę posługującą się tymże certyfikatem i jest to fakt a z faktami się nie dyskutuje.

Dlaczego nie ma nic wspólnego ? Sprawa jest prosta - nie ma żadnej wiarygodnej metody pozwalającej na weryfikację "rzetelności" wykonywanych usług przez firmę posługującą się w/w certyfikatem.

Z naszego "SEO podwórka" przykładem na powyższe jest posługiwanie się certyfikatem przez firmę Sunrise System - polecam Pani zapoznanie sie z opiniami (popartymi dowodami) o tej firmie a łatwo jest je znaleźć.

Także niestety w świetle powyższych faktów Pani oświadczenie do mnie nie przemawia ...

Pozdrawiam,

Krzysztof Ziółkowski

PS

aby być w pełni obiektywnym doceniam (in plus) Waszą reakcję w przypadku innej firmy - Procreate :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo do posługiwania się Certyfikatem Rzetelnej Firmy jest uzależnione od szeregu warunków; samo wniesienie opłaty nie skutkuje przyznaniem certyfikatu. Każdy przedsiębiorca, który deklaruje chęć przystąpienia do Programu, jest sprawdzany pod kątem wiarygodności w kwestii zobowiązań finansowych (tutaj wspomniany przez Państwa brak wpisu w Krajowym Rejestrze Długów), jak i pod kątem stosowania standardów etycznych w swojej działalności.

Regularnie spamujecie skrzynki pocztowe i staracie się wciskać certyfikat gdzie tylko można. :D Zastanawia mnie bardzo jak sprawdzacie to "stosowanie standardów etycznych", kto i jak ustala te standardy i kto dał Wam prawo do oceny etycznych standardów innych podmiotów...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie spamujecie skrzynki pocztowe i staracie się wciskać certyfikat gdzie tylko można. :) Zastanawia mnie bardzo jak sprawdzacie to "stosowanie standardów etycznych", kto i jak ustala te standardy i kto dał Wam prawo do oceny etycznych standardów innych podmiotów...

Standardy etyczne szczególnie w wykonaniu SS <BIG LOL> :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności