Skocz do zawartości

Niektórzy chyba nie wiedza na czym praca seowca polega


lilavati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja chciałbym złożyć aplikację, ale nie mam CV

znajomość aktualnych narzędzi i mechanizmów pozycjonerskich

taaaa, to dobre, nie zauważyłem wcześniej. :) Pewnie minimum to rumak, sb i omnispeed haha

mechanizmy pozycjonerskie? czy chodzi o to, że jak przywale w konkurencje milionem e-weba i złożę spam raport to znam te mechanizmy?

niech mi ktoś napisze cv ja chce aplikować! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spookypld

po prostu tresc ogloszenia brzmi tak jak napisalem w pierwszym poscie. oczywiscie, ze znajomosc html,php,mysqla jest praktycznie niezbedna kazdemu pozycjonerowi.

Rzeczy takie jak pisanei tekstow zleca sie, a nie daje pozycjonerowi. osoba taka szybko sie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość PHP nie ogranicza się do pisania CMSów, ale dzięki chociaż podstawom udaje się optymalizować swoją pracę. Problem leży w naturze niektórych osób. Ci z doświadczeniem w pracy wiedzą, że w dzisiejszych czasach studia skończyły być elitarne. Wszystko nadrabia się doświadczeniem, które gdzieś trzeba zdobyć. Przy okazji można się czegoś nauczyć i rozwijać w określonej tematyce. Istnieje również możliwość awansu, nie wspominając o premiach.

Osoby zainteresowane zapraszam do składania aplikacji. Wbrew pozorom przyszło już ich dużo z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Dzięki PHP stawianie strony ze spamem i dużą ilością podstron pod Seomatika skróciło się w moim przypadku z 15 minut do 1 :) Polecam naukę PHP. BTW. Prostego CMS-a można napisać już po dwóch tygodniach przygody z tym językiem.

Za to dobra obsługa programów graficznych już niezbyt pasuje i raczej nie przyśpiesza pracy SEOwca;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PHP stawianie strony ze spamem i dużą ilością podstron pod Seomatika skróciło się w moim przypadku z 15 minut do 1 smile.gif Polecam naukę PHP.

A z czego się uczyłeś? Też cały czas chcę się pobawić za PHP ale nie bardzo wiem od czego zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spookypld sorry bardzo ale seowiec to seowiec a nie copywriter czy programista czy grafik... jakby umiał to wszystko po co miałby pracować u kogoś na etacie?

jak jesteś seowcem w firmie to masz się zająć analizą konkurencji wymyślaniem odpowiednich schematów itp a nie tracić czas na tworzeniu zapleczówek i wymyślaniu setnego tekstu na te zapleczówki. tutaj jest prawdziwe powiedzenie, że jeśli ktoś jest do wszystkiego jest do niczego

@seonerd chciałbym zobaczyć jak w 1 minute stawiasz zaplecze :) chyba, że mówisz o automatach do tego przeznaczonych

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 4 koty (3 czarne i 1 rudy) - łażą wszędzie - uwaga alergicy
padlem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności