Skocz do zawartości

Niektórzy chyba nie wiedza na czym praca seowca polega


lilavati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
niema Zgreda on lubi takim CV wysyłać :)

kusisz.... :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim brakiem dobrej znajomości tych wszystkich rzeczy odpadam w przedbiegach :) poza tym uważam, że SEOwiec aby był dobry musi posiadać coś czego akurat nie wymienił nikt a są to dwie najważniejsze rzeczy:

1. spostrzegawczość

2. analityczny umysł

poza tym to żmudna nudna dłubanina :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.500,00 zł - 2.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)

- trzeba zrobić zdjęcie towarowi :excl: i wstawić na allegro (to się za tyle zgodzę :excl: ale to młode atrakcyjne kocice z tego co zrozumiałem ;) ("Mamy 4 koty (3 czarne i 1 rudy) - łażą wszędzie - uwaga alergicy")

haha dobre francuskie przysłowie mówi "lej na mur" ;) albo lepiej jest stworzyć "ścianę płaczu" :)

Mamy już umywalkę, ale łazienka jest w remoncie (korzystać można)

a na koniec

nie jestem przedszkolanką a szkoda bo to pewny zawód :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś seowcem w firmie to masz się zająć analizą konkurencji wymyślaniem odpowiednich schematów itp a nie tracić czas na tworzeniu zapleczówek i wymyślaniu setnego tekstu na te zapleczówki. tutaj jest prawdziwe powiedzenie, że jeśli ktoś jest do wszystkiego jest do niczego

Amen...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goworkseosem.png

:)

skusiłem się :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgredziol tanio sie puszczasz :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer: skąd wiesz co siedzi w CV :)

pozostali tez mogliby zas"ł"ac skrzynkę :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer: skąd wiesz co siedzi w CV :)

siedzi 58KB :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, czepiacie się. sami pisali w tym wątku, że zgłoszeń mają mnóstwo i za tę kwotę co oferują z pewnością mają w czym przebierać.

ja znalazłem dziś coś najlepszego i tym samym wygrywam ten wątek, ok?

https://www.wykop.pl/ramka/1179141/i-wybier...zlowieku-prace/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności