Skocz do zawartości

Niektórzy chyba nie wiedza na czym praca seowca polega


lilavati

Rekomendowane odpowiedzi

Seowiec powinien:

- mieć pomysły

- mieć pomysły

- mieć pomysły

- umieć zalogować się na serwer, coś tam podłubać, posiadać podstawową więdzę na temat programowania, szczególnie php mysql

Sowiec nie musi:

- być programistą bo od tego są programiści

- być grafikiem bo od tego są graficy, przy masowym zapleczu używa szablonów, które umie sam zainstalować

- być administratorem serwera bo od tego są administratorzy serwera

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
co Ty z pis jesteś, że tak prawie w każdym poście na polityków po wrzucasz? co za różnica czy ta partia czy inna jest u władzy? żadna z nich by Ci kasy nie oddała

Nie, ale chyba by już lepiej wybrać SLD, bo nawet ta banda starych komuchów jest mniej czerwona niż to co mamy obecnie. Czego się nie dotkną to sp*lą. Albo chociaż ten PIS, dobra będą marsze i teorie spiskowe, ale przynajmniej obniżali podatki a marsze nie są obowiązkowe, babci pod krzyżem nikt nie musi oglądać i w odróżnieniu od tego co gadają mainstreamowe media nikogo normalnego to nie obchodzi.

Przecież ten obecny rząd to banda idiotów i złodziei. Gdyby chociaż byli mądrymi złodziejami i okradali albo napadali ościenne państwa a nie własnych obywateli.

zgadza się, i uważam to za chore

I nie widzisz korelacji między tą chorą sytuacją a obecnym rządem, który jeszcze to pogłębia? Za niedługo ogłosimy bankructwo jak Grecja bo coraz wyższe podatki zabijają mały biznes i za chwilę nie będzie nikogo kto będzie płacił cokolwiek.

które nie mają o tym pojęcia i mają/muszą się douczyć to zaniża to jakoś usług w danym temacie?

Czas "świetności" omnibusów i złotych rączek minął jakieś 50 lat temu. Jak ktoś chce zapłacić 10k komuś kto umie "wszystko a nic dobrze" to spoko, problem w tym, że nikt nie chce.

no może tak nie do końca, bo nie powiesz mi, że nie ma inteligentów, którzy nie kumają, że piła może im palec uciąć albo, że wózek widłowy to nie motorynka

Takim inteligentom żadne szkolenie z BHP nie pomoże. Przecież to totalne bzdury i nic nie mają wspólnego z rzeczywistością. Robicie 15-minutowe przerwy co godzinkę jak BHP-owiec przykazał, jest odpowiednie oświetlenie, ergonomiczne fotele? :D A jak w czajniku coś padnie i plastik zacznie się topić albo zasilacz nawali to zanim wyciągniecie wtyczkę z gniazdka najpierw czytacie instrukcję przeciwpożarową :D Zawsze lepiej jak ktoś kto już obsługiwał piłę czy wózek im to pokaże a nie jakiś służbista przeczyta im teorię obsługi piły i pokaże parę fotek z kolorowej książeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas "świetności" omnibusów i złotych rączek minął jakieś 50 lat temu. Jak ktoś chce zapłacić 10k komuś kto umie "wszystko a nic dobrze" to spoko, problem w tym, że nikt nie chce.

jak widac nie bardzo o czym swiadczy omawiane ogloszenie i odpowiedzi na nie :D innym przykladem jest tzw informatyk w nieduzej firmie, ktory z zalozenia ma byc czlowiekiem combo znajacym sie na wszystkim dotyczacym komputerow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas "świetności" omnibusów i złotych rączek minął jakieś 50 lat temu. Jak ktoś chce zapłacić 10k komuś kto umie "wszystko a nic dobrze" to spoko, problem w tym, że nikt nie chce.

jak widac nie bardzo o czym swiadczy omawiane ogloszenie i odpowiedzi na nie :D innym przykladem jest tzw informatyk w nieduzej firmie, ktory z zalozenia ma byc czlowiekiem combo znajacym sie na wszystkim dotyczacym komputerow

Tylko, że to są posady za minimum lub minimum +500 premii... jeśli dla ciebie to dużo... :D Wiem, że ktoś tam pisał, że chce 16k, bo coś mu się ubzdurało :) Wiem, że dzieciakom się przez 10 lat wmawia, że muszą umieć wszystko a najlepszy pracownik to taki który zaryje na pamięć encyklopedię i będzie ją umiał napisać na kartce z pamięci ale rzeczywistość niestety jest inna.

Ja znam takiego gościa dostaje do ręki 3k... ale to dlatego, że w pracy siedzi od 7 do 8 a często i przez weekend mu du**ę trują. Chyba jednak lepiej nauczyć się porządnie nawet tego php i mysql, skasować 8k do ręki na etacie i mieć święty spokój ;) I to jest praktycznie najlepiej płatna posada typu "złota rączka" z którą się spotkałem, za to znam 4-5 ludzi którzy robią "wszystko" naprawiają komputery, edytują stronę internetową firmy, coś tam naprawiają, łażą po klientach... siedzą 4 albo 5 rok na umowie zleceniu i do tych 1500 mają biedę dociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takiego gościa dostaje do ręki 3k... ale to dlatego, że w pracy siedzi od 7 do 8 a często i przez weekend mu du**ę trują.

to niech zacznie robic dokladnie to samo ale jako firma zewnetrzna, wezmie sobie jeszcze kliku takich czy innych klientow i spokojnie wyciagnie te 10k a dodatkowo skonczy sie zawracanie gitary :D nie ma co sie trzymac "spodnicy" pracodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest - ludzie szukają stałego zatrudnienia, bo nie każdy ma talent i dar do utrzymywania się z wpadających zleceń :D.

Rynek pracy to rynek - każdy ma prawo w nim przebierać. Nigdy nie będzie doskonale bo się nie da - podniesienie pensji "oficjalnie" to zwiększone koszty utrzymania. Trzeba kombinować - nie tak przecież powinno być.

Druga sprawa - pieniądze za fuchę to nie wszystko. Jeżeli za kiepskim hajsem idzie niskiej jakości atmosfera w pracy to naprawdę nie ma o czym gadać - w przeciwnym wypadku myślę, że można za 1500 w niektórych sytuacjach robić :).

Tak z ciekawości - jak kształtują się dochody osób od rozwoju i opieki nad zapleczem SEO (sporym) w Warszawie, Gdańsku i np. Krakowie? Jak prezentują się dochody dla konsultantów SEO/mózgów od mnożenia odwiedzin i wyznaczania strategii? Pytam z czystej ciekawości - widełki możecie podawać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest ze nikt nie chce zrobic sklepu na Magento za 2500 netto z unikalna skórka, na umowe o dzielo a tutaj widze ze niektorzy nie zarabiaja 2k miesiecznie... Czy to ja moze pracowników zle szukam?

Może problem w tym, że profesjonalna unikalna skórka pod cokolwiek kosztuje 5x więcej? :P Ludzie w IT nie zarabiają 2k? :) No sorry w jakim świecie ty żyjesz?

Mam 7 projektow Magento, nie wyrabiamy z terminami ze wzgledu na brak pracownikow - tak wlasnie byc nie powinno!

Bez obrazy ale sklep za 2k to marnie ;) To tylko kwestia kasy... Moim zdaniem taki gość, który może zaprojektować i wdrożyć sklep to z 6k zgarnie na etacie z palcem w nosie. A zlecenia to niestety ogólnie trochę lipa... no chyba, że jest zlecenie za 2k ojro na 3 dni. Albo chociaż za te 2,5k PLN ale w tak krótkim czasie tego nie wdrożysz.

Większość osób jak się ich prowadzi za rękę to nie dają rady, co dopiero znaleźć takiego co wszystko zrobi od 0 (bo za taką kasę to nie ma mowy, żeby to jeszcze dalej zlecać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jako ten trochę z drugiej strony to napiszę tak że dziwi mnie to że ktoś stawia sklepy na magento, bardziej to chyba wykonawcy naciskają na to niż sam zainteresowany.

te sklepy są ciężkie i niech mi nikt nie pisze że nie, bo wszystko co się da zrobić w tym sklepie aby był lżejszy,

to w innych konkurencyjnych jeszcze bardziej.

Tyle.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, zdaje mi sie ze https://www.centralpoint.be/ nie jest zbyt profesjonalna jesli chodzi o design, wlasnie cos takiego klient chce, moze byc nawet bardzo podobna do tego co jest na tej stronie, klient wymaga a my robimy.

Najwiekszym problemem jest wdrozenie skórki, cala reszta sie mozemy zajac bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magento to kombajn, i moim zdaniem trochę przerośnięty. taki przykładowy sklep mogli byście ogarnąć na innym skrypcie i dostosować jedynie wygląd.

a co do ceny ogarnięcia magento to faktycznie 2k to mało - sporo kasy pójdzie na melisę :)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - jak kształtują się dochody osób od rozwoju i opieki nad zapleczem SEO (sporym) w Warszawie, Gdańsku i np. Krakowie? Jak prezentują się dochody dla konsultantów SEO/mózgów od mnożenia odwiedzin i wyznaczania strategii? Pytam z czystej ciekawości - widełki możecie podawać :).

Opracowanie strategi i nadzór nad wdrożeniem 2K-10K miesięcznie przez min 6 miesięcy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest ze nikt nie chce zrobic sklepu na Magento za 2500 netto z unikalna skórka, na umowe o dzielo a tutaj widze ze niektorzy nie zarabiaja 2k miesiecznie... Czy to ja moze pracowników zle szukam?

Taki sklep można postawić za 1000 zł albo za 15k Euro. Dziwi mnie, że o tym nie wiesz a masz tyle zleceń. Jakby co znam firme, co szuka "naganiaczy" :)

No wiesz, zdaje mi sie ze https://www.centralpoint.be/ nie jest zbyt profesjonalna jesli chodzi o design, wlasnie cos takiego klient chce, moze byc nawet bardzo podobna do tego co jest na tej stronie, klient wymaga a my robimy.

Najwiekszym problemem jest wdrozenie skórki, cala reszta sie mozemy zajac bez problemu.

https://www.google.pl/search?client=opera&a...channel=suggest

728000 wyników. Yeah. "Takie coś" za 2500 netto. Rogal bier wszystkie 7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności