Skocz do zawartości

Podłączenie PS2 do monitora


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Potrzebuję kupić monitor 19", do którego będzie możliwość podłączenia Sony Playstation 2.

Miał ktoś kiedyś może tę konsolę i powie, w jaki sposób przesyła się obraz i dźwięk z PS2 na monitor?

Znajomy mówił coś, że ma jakąś kostkę euro i wspominał o trzech chinchach - dwóch do dźwięku i jeden do obrazu.

Potraficie powiedzieć, jakie wejścia powinien mieć monitor?

//nie wiem czy to ma znaczenie, konsola jest w wersji slim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2 standardowo miał kabel z 3 chinch'ami taki jak TUTAJ ale była też dostępna przejściówka z tych chinch'ów na SCART - coś takiego jak TUTAJ. Kabli HDMI nie było i raczej nie ma.

Generalnie tylko SCART albo chinche, ewentualnie jakieś dzikie przeróbki ale to już musisz szukać po forach maniaków konsol :unknw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli i tak kupujesz monitor to nie lepiej kupić jakies 22/26 cali telewizora z funkcją monitora? Ja mam jakiegoś LG chyba 23 cale i mam zarówno VGA, HDMI jak i właśnie potrzebne Ci SCART ( Razem z podłączonym PS2 :D )

swiatla.auto.pl - zapraszam

Skuteczne pozycjonowanie - rozwiń swój biznes dzięki promocji w Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu taką przejściówkę wykona każdy elektryk czy serwis komputerowy, myślę, że koszt to niecałe 30 zł nie więcej, ja tam ps2 mam podłączony pod stary telewizor z telegazetą Samsung, to jest moc i te kolory, można się nawet o niego oprzeć i nie poleci :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności