Skocz do zawartości

Pogoda od 3 dni


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sytuacja u was :D na zachodzie zerwane dachy brak zasilania, dopiero niedawno przestało walić piorunami, dwie noce, dość nieciekawe, zalane piwnice po szpitalach, ogólnie tragedia, (pewnie w większych miastach nie jest tak źle, choć jak przeczytałem artykuł że w stolicy były "4 pożary" od piorunów, to zapraszam do swojej gminy reporterów, gdzie było ich znacznie więcej :) lecz w tych mniejszych to ulicami można było wczoraj popłynąć, (sam dwa dni zabezpieczałem dach, zerwało mi ze 40% blachy z budynku gospodarczego i zajechałem pompę głębinową) niestety służby nieprzygotowane do takiej zmiany pogody, teraz czas na bitwę z ubezpieczycielem

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W Koszalinie kilka dni temu była burza, że aż niebo się żółte jak wielkanocny kurczaczek zrobiło :D a tak to tylko mży deszcz i parnota straszna.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kukis kuj-pom to w ogóle ma swój mikroklimat :) zwłaszcza Włocławek, miasto jakby kopuła przykryte i w innej strefie klimatycznej :D

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelotne burze, czasem popada i dość ciepło jak to w lecie. Nic nadzwyczajnego w sumie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności