Skocz do zawartości

[prywata] Prywatna opieka zdrowotna


Piotr_Kielski

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug niego jakosc opieki byla nizsza niz publicznej i czul sie jakby tylko ci lekarze mieli jak najszybciej zalatwic jego sprawe i kolejny "klient"

trochę dziwne myślenie, że bycie klientem jest złe. Póki co u dentysty jestem traktowany jako klient i sobie cenię tego typu usługi (oczywiście prywatnie).

W publicznej służbie zdrowia jestem traktowany jako kolejny cymbał, który przeszkadza w piciu kawki.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam jestem lekarzem, więc leczę rodzinę sam. Niestety muszę czasami zrobić jakieś pilne badanie dziecku i porażka. Oczekiwanie na wynik (badanie pilne) 3 dni w Luxmedzie. Na dzień dzisiejszy nie polecam żadnego ubezpieczenia prywatnego w Warszawie. Kolejki jak w NFZ, może ciut krótsze ale jednak. W sezonie infekcji czekało się do internisty 2 tygodnie. Wole już zapłacić gdy muszę te 80 - 150 zł i być przyjęty od ręki.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem lekarzem, więc leczę rodzinę sam.

Nie wiem jak to się ma "lekarz. lekarzowi pacjentem" ;) (to kolega po medycynie, a gdzie przysięga którą się składa na 5 roku studiów z dyplomem i stażem ;) nie prowokuje ino ja dziadkiem tutaj z mgr najstarszym nie jestem? ;) ale wstrzymam się od weryfikacji danych :P żaden luxmed, mam system ubezpieczenia w firmie na S (najtańsza na rynku, płacę dodatkowo 100 zł, bez rodziny,co miesiąc, ale specjaliści oprócz tych od damskich jajników dostępni do 72 godzin, i bez marudzenia, w całym kraju, no i karetki itd:)

i nie do*******e swojej stopki, tylko gdyby nie oni, to bym nie miał reheabilitacji 3 lata temu bo NFZ powiedział wraz z branżową kasę "Jesteś kaleką" (a oni, pomimo europejskiej polisy, uratowali mnie TU)

https://www.signal-iduna.pl/indywidualne-ubezpieczenia-zdrowotne

(za 200 zł masz rodziny itd, olej monopolistów, jak chcesz iść 2 razy do specjalisty, to jedziesz kartą, taką jak z unii europejskiej; no i koniec dyskusji, jesteś pan, jak w super markecie "kapiszi"?)

Ps. Jednak przeczytaj regulamin ;) "czyli za trumnę i sprowadzenie zwłok z wakacji nie płacą" a pełen pakiet korzyści to po pewnym okresie ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie polecam żadnego ubezpieczenia prywatnego w Warszawie. Kolejki jak w NFZ, może ciut krótsze ale jednak. W sezonie infekcji czekało się do internisty 2 tygodnie.

Dementuję tę pogłoskę. Ona ma się nijak do rzeczywistości.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A prywatne ubezpieczenie zwalnia Cię z obowiązku płacenia ZUS-u?

jak ktoś pracuje na umowę o zlecenie lub działo, to nie ma odprowadzanych składek zusowskich.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prywatne ubezpieczenie zwalnia Cię z obowiązku płacenia ZUS-u?

Nie zwalnia Cię,Normalnie bulisz ZUS jak inni tylko masz komfort dopłacenia do prywatnej opieki.

Sam jestem lekarzem, więc leczę rodzinę sam.

za********e że masz 4hektary pola z pomidorami (to już wiemy),że masz willę z basenem (to też już wiemy),że byłeś ostatnio w Bułgarii na wakacjach (to też już wiemy)

ale...

będąc psychiatrą leczysz rodzinę sam :D? A co jak żonę jajnik zaboli albo Twoje dziecko bardzo mocno ząbek zaboli :)?

Nie mogę czasem Ciebie skumać :)

No chyba że psychiatra ma niesamowite umiejętności wmawiania swoim pacjentom,że im się wydaje że ich coś boli :D.

Słuchajcie rozdzielismy sobie wizyty u

1)internisty lekarza rodzinnego (tu jak nie pojade osobiście rano do rejestracji to się nie zarejestruje do tego lekarza co chce-więc mogę ostatecznie wybaczyć wizytę na drugi dzień-oczekiwalibyśmy jednak jeśli jesteśmy bardzo chorzy odwiedzić go tego samego dnia

2)specjalisty-np ginekolog,chirurg- tu się też trzeba trochę z wyprzedzeniem rejestrować ale w prywatnej służbie zdrowia jeśli poczekam kilka dni to też będzie dobrze

3niszowego specjalisty-chodzi mi o takiego co ludzie rok czekają -to tutaj jeśli wyrobimy się w 14dniach to bedzie mega sukces

Pozdrawiam T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)internisty (tu jak nie pojade osobiście rano do rejestracji to się nie zarejestruje do tego lekarza co chce-więc mogę ostatecznie wybaczyć wizytę na drugi dzień-oczekiwalibyśmy jednak jeśli jesteśmy bardzo chorzy odwiedzić go tego samego dnia

Mylisz Lekarza ze specjalizacja z chorób wewnętrznych (Internista) - ten najczęściej pracuje w szpitalu, czasem chałturzy w przychodni; z Lekarzem ze specjalizacją rodzinną - ten może tylko pracować w przychodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności