Skocz do zawartości

Używana winda


nowy

Rekomendowane odpowiedzi

ash mysle ze nie tyczy sie to obywatela NIEMIEC ktry przyjedzie do Polski z Winda Niemiecką a Polaka który np nabędzie Winde w USA.

ALe tak jak pisałem nie mam pewności, drydne do Micro to ci powiem co oni o tym sądzą.

Bo może w związku z prawem UE mazesz posiadac licencje z tych Panstw czlonkowskich.

Wiem napewno że duża częśc oprogramowania w wersji PL nabyta z licencją na USA jest u nas uznawana za lewizne - ale może i to się zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale przecież nikt nie sprawdzi czy w momencie sprzedaży pudełko było otwarte czy nie.

A Ty jestes w stanie sprawdzic czy taki Windows nie został zarejestrowany w MS wiele lat wczesniej !?

W firmach gdzie mam władze nad licencjami wszystkie są rejestrowane... i co wtedy zrobisz jak trafisz na innego 'idiotę' Erbita, ktory rejestruje !?

Jedynie zamknięte opakowanie daje taką gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj, a zapomnialem o temacie

Ale mam nowy news :) winda wypuscila poprawke ktora instaluje sie z aktualizacja i jak masz lewego winda to ci wywala taki wielki napis że padłeś ofiarą piractwa komputerowego.

Jak sądze dane te beda zbierane i panowie z kontroli coraz czesciej zaczna sie pojawiac w domach prywatnych.

Ciekawe ilu ludziom sciagnela sie ta poprawka i ilu z przerazeniem zobaczylo na swoim pulpicie napis Masz pirata.

Dobrze ze przypomniales bo z ciekawosci musze zadzownic do Micro i zapytac skoro 3 to czy naklejka musi byc skoro sa inne 3 ktorych wymagaja na stronie. Na logike nie musza ale jak to micro logika moze się tutaj nie sprawdzić. Ja tam mam naklejki ale sprawdze czy faktycznie są zbedne - ulatwilo by to np wymiane obudowy i inne sprawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności