Skocz do zawartości

Awaria ING


slawekwch

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ktoś z was korzysta, ale padło dosłownie wszystko.

Od godziny nie działają żadne transakcje kartą, system internetowy też leży, dawno już takiej jazdy nie było ;)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jej doświadczyłem w sklepie płacąc za zakupy gotówką ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przed chwilą nadziałem się, dobrze że przy wpłatomacie.

Ostatnio niecałe 2 tygodnie temu była podobna awaria która trwała 20-30 minut. Podczas rejestracji samochodu w urzędzie miasta nie mogłem zapłacić ani kartą ani bankomat obok nie ogarniał. i w sumie straciłem ponad 1 godzine i samochodu nie zarejestrowałem..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mały pikuś przy awarii Visy jak mi pociągnęło z konta wielokrotność jednej transakcji ;) - przez jeden dzień byłem bankrutem od kreską :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtopa bardzo spora, zobaczymy jak długo będzie się utrzymywać.

Z innej beczki, wysyłałem parę miesięcy temu ostrzeżenie o phishingu wraz z kopią maila. Ku mojemu zdziwieniu, reakcja natychmiastowa - w ciągu ok. 2 godzin na stronie głównej logowania do ING była informacja o phishingu, screen "mojego" maila z danymi nadającego i informacje o tym, jak unikać niebezpieczeństwa. Tak więc, ku zaskoczeniu (w końcu zdawałoby się że to korporacja-moloch, która powinna być ociężała w decyzjach), aż nadto bardzo poważnie traktują kwestie dziur w systemie.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej tej sytuacji najgorsze było to, że z konta nie można było skorzystać przez ponad 3 godziny, a klientów w żaden sposób nie poinformowali. Na początku myślałem, że może mi się ktoś na konto włamał i zostało zablokowane. Placówki oczywiście dzisiaj nieczynne. W bankomatach informacja "transakcja odrzucona". Bankomaty ING nie działały. Gdy wróciłem do domu to na stronie nie było żadnej informacji o awarii. wrzucili info tylko na facebooka co jest kpiną.

StrefaPC ja płaciłem dokładnie o 13:15 i nie działało więc możliwe, że wtedy padło

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na stronie jest info, że bankomaty działają a transakcje kartami przechodzą, problem jest dostępem do "bankowości elektronicznej" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlazłem spokojnie na konto , kasa jest także nie ma co się stresować :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności