Skocz do zawartości

sprzedaż domeny - gdzie się ogłosić


M!s!ek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypowe pytanie jak na to forum.

Posiadam dwie domeny na sprzedaż i chciałbym zasięgnąć informacji na jakich forach umieścić informację o sprzedaży domeny (aukcja domeny wystawiona na AM).

Mi przychodzą na myśl tylko dwa fora: di.pl i PiO (przy czym tu lepiej by było umieścić domenę, która ma jakąś wartość pod względem SEO).

Zabytki w Sandomierzu

Dzieci należy trzymać z dala od Internetu.

Od dzieci Internet głupieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi i przesłanie im linka do aukcji, zazwyczaj na 20-30 maili, trafia się 10 nowych obserwujących

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że domena to 325.pl

Więc ani dobra dla SEO (mało linków przych), ani nie jest tematyczna (jedynie z czym mi się kojarzy to z BMW325 - z tego powodu ją kupiłem).

Zabytki w Sandomierzu

Dzieci należy trzymać z dala od Internetu.

Od dzieci Internet głupieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie koniecznie

Czasami zdarza się że akurat ktoś potrzebuje akurat takiej domeny, tak jak na przykład kto by wpadł kiedyś na to że domena np. ntv może być tyle warta, dla ciebie przecież to tylko trzy przypadkowe litery dla kogoś innego to nazwa jednej z największych sieci TV. Tak może być i w tym przypadku. Chociaż z cyferkami jest dużo trudniej

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności